yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

jahooo    9244

Nie, SHL M11 była produkowana z innymi silnikami, S32 i W2A Wiatr (z iskrownikiem i kołem zamachowym, 12KM).

https://i.imged.pl/silnik-shl-s32-niespotykany-okazja-2278299513.jpg

 

https://i.imged.pl/silnik-wiatr-175-shl-wsk-gazela-na-magnecie-unikat-2447533687.jpg

 

Gazela miała nowocześniejszy silnik o większej mocy prawie 14KM

https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/f5/80/fe/silnik-shl-m17-gazela-175-w2-wiatr-wsk-rzeszow-529272265.jpg

blacha na wierzchu przykrywa wcięcie na montaż elektrycznego rozrusznika na rynki zagraniczne, podcięcie na osłony na cylindrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2202
55 minut temu, jahooo napisał:

Silnik W2A , podobny do zastosowanego w WSK 175, różnił się szczegółami, np koło zamachowe po lewej stronie (dodatkowa masa wirująca), trochę inna głowica i cylinder , orginalne magneto bosch 12/12V

Jak na tamte czasy fajny sprzęt, ale miał pewne wady - wysoka cena, mała stabilność z pasażerem przy ruszaniu (moc silnika plus rozłożenie masy), skomplikowana obsługa i wyższa kultura techniczna niż w WSK czy WFM125

 

 Na wiosce latał z tym silnikiem na koło magnesowe,ale była to wsk,typu cross,pod ramą osłona na kamienie,wysokie amortyzatory,tlumik gięty pod siedzisko,ale niestety skończył na pociągu😔,ale to szło9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

O co chodzi z przyczepami z wywrotem pneumatycznym? Jak to się sprawuje? Jaka musi być wydajność kompresora w traktorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giberes    1
20 godzin temu, witejus napisał:

 

dziwne podejście do handlu masz ,170 tys na sieczkarnię masz a szkoda ci 20 l paliwa?czy nie chce się d..y ruszyć

sieczkarnia kosztuje polowe normalnej ceny. pytam, bo byc moze ktos zna , widzial, wiedzial. kto pyta nie błądzi. gdzie ja napisalem ze mi szkoda na paliwo???

po prostu cenie swoj czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Dnia 30.08.2020 o 20:07, slawek74 napisał:

jest 615 za 65tys netto z nowym sprzegłe

nie mój budżet i za wielki też, 120 km max myślałem nad 90-110

3 godziny temu, jedrus2020 napisał:

O co chodzi z przyczepami z wywrotem pneumatycznym? Jak to się sprawuje? Jaka musi być wydajność kompresora w traktorze?

masz pod przyczepą zbiorniki i sprężarka ci do nich nabija, jak nabijesz wtedy możesz zawór otwożyć i ci wywraca, słyszałem że układ bardzo czuły na przecieki 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
29 minut temu, giberes napisał:

sieczkarnia kosztuje polowe normalnej ceny

już to powinno wzbudzić czujność ,rzadko się trafia idiota sprzedający dobrą maszynę za pół ceny poza tym najnormalniej ktoś cię może w uja zrobić lub sprzątnąć okazję z przed nosa tak że taka pozorna oszczędność może drogo kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Ale cena tej sieczkarni wychodzi prawie 210tys. Za 2008 rocznik czy to dużo czy mało to nie wiem. W sąsiedniej wiosce chłopak sprzedaje jaguara 820 z 95r za 135tys,więc patrząc na roczniki to chyba za jd nie za niska cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
1 minutę temu, slawek74 napisał:

chcesz kupić?

Też chcę mieć kilka ciągników jak wy bambry. A poza tym on ma najlepszy rocznik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
8 minut temu, 6465 napisał:

Też chcę mieć kilka ciągników jak wy bambry. A poza tym on ma najlepszy rocznik. 

Przecież masz kilka ciągników😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
8 minut temu, slawek74 napisał:

6465 powiadasz że to 74 rok 😁

Tam jest napisane 79.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
5 minut temu, pafnucy napisał:

o jest Brat. gdzie Ty dzisiaj?

Dzis na bezrobociu. 

W pracy nie byłem, do szkoły żoną dzieciaki ogarnęła, cały dzień mżyło to przy dachu nie podziałałem...

Tyle mojego co zupę dziś ugotowałem, i obróbki na dach powyginałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
24 minuty temu, bratrolnika napisał:

Dzis na bezrobociu. 

W pracy nie byłem, do szkoły żoną dzieciaki ogarnęła, cały dzień mżyło to przy dachu nie podziałałem...

Tyle mojego co zupę dziś ugotowałem, i obróbki na dach powyginałem

A numer 13 już zaczęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Ile pączek wyspawasz na przyczepe ? Ja przez 5 lat jak mam migomata nie mogę wyspawac dwóch rolek drutu.


igor10246 napisał:

3 godziny temu, jedrus2020 napisał: O co chodzi z przyczepami z wywrotem pneumatycznym? Jak to się sprawuje? Jaka musi być wydajność kompresora w traktorze? masz pod przyczepą zbiorniki i sprężarka ci do nich nabija, jak nabijesz wtedy możesz zawór otwożyć i ci wywraca, słyszałem że układ bardzo czuły na przecieki

Czyli teoretycznie nawet 60 wykipruje się 10t. Bardzo rozbudowany jest tam ten układ od powietrza? U nas w pracy mieliśmy taki podajnik węgierski z właśnie silownikiem pneumatycznym. Srednice miał wiadra. Bardzo zrywnie to chodziło że prawie wyruwało to z podłogi. Szymańska maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103

Jaka może być przyczyna zakleszczania biegów w 255/ 3512?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj