yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

slawek74    12196
jahooo napisał:

To było 10 lat temu, od 2-3 lat to już nie ta jakość

bo chińczyki kupili kraśnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9244

Tak, jakiś czas trzymali fason, ale jak się zaczął ruch z podwyżkami u nas w kraju, to wywalili starą załogę i przyjeli ludzi z ulicy.  Takich, co nie wiedzą , co to grupy selekcyjne, nadwymiary - nieważne, jak kulka da się wcisnąć to OK, a jak nie, to jest nie do tego łożyska. I tak z poważnej firmy zrobili chińską jakość

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

po to kupili by wyeliminować konkurencjię i mieć wejscie na rynek i robią po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie ma który na sprzedaż jakiś lekkich trójek obrotowych w znośnym  stanie do 4500 pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
5 godzin temu, slawek74 napisał:

miałem 7011 na 30 cali i był wolniejszy od wuja 7211 na 28'' wszystko kwestia doboru maszyn i biegu czasem tak jest że jeden bieg za wolny drugi za szybki ale teoretycznie czym wyższe koło i szersze mniej poślizgu ale i mocy więcej potrzeba

Niby te same skrzynie mają ale pewnie różnie bywa że zwolnicami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
14 minut temu, Partyzant85 napisał:

nie ma który na sprzedaż jakiś lekkich trójek obrotowych w znośnym  stanie do 4500 pln?

Mogą być lekkie brony trójki??? Niby nie obrotowe, ale za tyle to będą się obracać tak jak chcesz😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na imprezy się już nie chodzi to i lekkie brony niepotrzebne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
mf362 napisał:

5 godzin temu, slawek74 napisał:

miałem 7011 na 30 cali i był wolniejszy od wuja 7211 na 28'' wszystko kwestia doboru maszyn i biegu czasem tak jest że jeden bieg za wolny drugi za szybki ale teoretycznie czym wyższe koło i szersze mniej poślizgu ale i mocy więcej potrzeba

Niby te same skrzynie mają ale pewnie różnie bywa że zwolnicami

 

właśnie niby zdaje się 😀😉 skrzynie mają inne nawet w starszych modelach było kilka typów skrzyń czasem różnią się naprawdę jednym czy dwoma trybami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

A skąd jesteś partyzant? U nas Holender ma ze 4 sztuki od 4 do 5 tysi w fajnym stanie. Nigdzie się nie ogłasza i tak sobie stoją dłuższy czas. Sam przymierzam się do jednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
12 godzin temu, Bananek napisał:

teraz zadałeś pytanie jak jeden ze sklepu z częściami do ciągników i maszyn. prosisz o łożysko, podajesz wymiary, a ten pierwsze pytanie: do czego to? jak powiesz, że do Ursusa czy wladimirca to ok, jak powiesz, że do landini czy je to za to samo łożysko zapłacisz 4x tyle co na półce. sk***iel trzepie na częściach jak szatan.

Pytałem w zeszłym roku o lampy LED na 16 diod, a gościu do jakiego trakrora :D Gdy spytałem co za różnica, to odpowiedział, że chciał dopasować wielkością do traktora🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Tylko jego mina, gdy powiedziałem, że Ford 4610 i spytałem czy kojarzy taki traktor była bezcennaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, damianbor napisał:

A skąd jesteś partyzant?

LLB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
21 minut temu, Bananek napisał:

chciał dopasować ceną. 😉 im droższy traktor tym droższe lampy...

To samo pomyślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepsze lasy i bezdroża niż te bagna nad Wieprzem za :tfu: Kockiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o Ty jeden!

zaorać Kamionkę i okolice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-autosan-d47-CID757-IDFhLcV.html


nawet pół się nie chciało zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
21 minut temu, pafnucy napisał:

o Ty jeden!

zaorać Kamionkę i okolice!

Żeby zaorać to najpierw trzeba kamienie zebrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
12 minut temu, jedrus2020 napisał:

nawet pół się nie chciało zdjąć.

pół czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj