yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Morion    547

A jak bym odkręcił po talerzu?  1.8 wydaje mi się nie co za wąska, ale nie mam doświadczenia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245

w talerzówce ważna jest prędkość pracy, a nie suwanie się z szerszą

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Jak szukasz talerzówki to szukaj z dwoma osiami które mają talerze uzębione. I jak wyżej, prędkość robi robotę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4417

Znajomy ma podobny problem tylko ze zastanawia sie jaki scierniskowiec  do zetora 7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12386
8 minut temu, mf362 napisał:

2x9 maks do MF jeszcze jak na wąskim kole

Ja myślę że do 255 to 2x8. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, pafnucy napisał:

mógł byś w końcu zacząć normalnie rozmawiać z prawie sąsiadem.

jak to nie umiesz? w czym problem?

Właśnie prawie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
35 minut temu, Morion napisał:

Dzięki panowie za podpowiedzi. A  co o takiej sądzicie? https://sprzedajemy.pl/1-8-m-2x8-brona-talerzowa-strumyk-alfa-poddebice-2-e30984-nr60492190 Czy lepiej zaoszczędzić parę stówek i szukać używki, ale tu pewnie też jakiś wkład finansowy będzie potzrebny..

 

Używka wychodzi tak, talerze po średnio 50 dych razy ilość plus dwie osie  które mogą, ale nie muszą być naruszone koszt +/- 200 zł wychodzi nowa z gwarancją. Chyba że znajdziesz mało używaną w dobrym stanie. I jeśli  będziesz kupował nowa, zwróć uwagę na wagę całej talerzówki, bo różni producenci maja różną wagę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2202
10 godzin temu, Morion napisał:

Pany szukam talerzówki do mf 255 tylko do kasowania poplonów, sądzicie że z taką dałby radę https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-CID757-IDGkZSH.html#1f82d3221e;promoted Czy lepiej dołozyć i kupić nową?

Miała być ta:https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-2x11-CID757-IDG8Ete.html#e01e3907a6

 Bierz nową,max szerokość ciągnika,bo i napędu brak w nim. W tych nowych,co jest ważne,jest przynajmniej ,,ludzkie'' podpinanie w ,,ramiona''ciągnika. Wpinasz belkę w ,,jabłka'',i wio na miejsce,podnosisz,albo wsuwasz [Bomet],wychodzisz zapinasz bolce,łącznik i.......rura,esa,komin wyprostowany ,witaj przygodo😬9_9,a o kamieniach ,,dyżurnych'' zapomniałem😐

Edytowano przez kizak
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-kuhn-rauch-mds-901-CID757-IDGl52H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082

https://www.facebook.com/marketplace/item/824955451579603/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Mam talerzówke starego famarola 2x8,talerze trochę powycierane,niektóre nowe założone,ostatnio służyła jako obciążnik do ciągnika a teraz wepchnięta pod dach i słomą założona 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245

Ktoś chętny ?

https://www.facebook.com/marketplace/item/302731330823028/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124
13 godzin temu, Partyzant85 napisał:

I co tam się dowiedziałeś ?

 

@bratrolnika - siłowniki co mi poleciłeś dają radę 👍

A tyle się dowiedziałem że pod koniec września przyjedzie do Polski na weekend. Może przy deszczu podjadę do jego sąsiada co podobno ma klucze od tego rancza to zrobię może jakieś foto. Przez płot widziałem że stoją jakieś 3 sztuki. Dwa niebieskie chyba jakieś lemken, wyglądają na nie za ciężkie i jeden czerwony prawdopodobnie niemeyer, ten wygląda na masywniejszy.

13 godzin temu, Partyzant85 napisał:

I co tam się dowiedziałeś ?

 

@bratrolnika - siłowniki co mi poleciłeś dają radę 👍

A tyle się dowiedziałem że pod koniec września przyjedzie do Polski na weekend. Może przy deszczu podjadę do jego sąsiada co podobno ma klucze od tego rancza to zrobię może jakieś foto. Przez płot widziałem że stoją jakieś 3 sztuki. Dwa niebieskie chyba jakieś lemken, wyglądają na nie za ciężkie i jeden czerwony prawdopodobnie niemeyer, ten wygląda na masywniejszy.

13 godzin temu, Partyzant85 napisał:

I co tam się dowiedziałeś ?

 

@bratrolnika - siłowniki co mi poleciłeś dają radę 👍

A tyle się dowiedziałem że pod koniec września przyjedzie do Polski na weekend. Może przy deszczu podjadę do jego sąsiada co podobno ma klucze od tego rancza to zrobię może jakieś foto. Przez płot widziałem że stoją jakieś 3 sztuki. Dwa niebieskie chyba jakieś lemken, wyglądają na nie za ciężkie i jeden czerwony prawdopodobnie niemeyer, ten wygląda na masywniejszy.

13 godzin temu, Partyzant85 napisał:

I co tam się dowiedziałeś ?

 

@bratrolnika - siłowniki co mi poleciłeś dają radę 👍

A tyle się dowiedziałem że pod koniec września przyjedzie do Polski na weekend. Może przy deszczu podjadę do jego sąsiada co podobno ma klucze od tego rancza to zrobię może jakieś foto. Przez płot widziałem że stoją jakieś 3 sztuki. Dwa niebieskie chyba jakieś lemken, wyglądają na nie za ciężkie i jeden czerwony prawdopodobnie niemeyer, ten wygląda na masywniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaki tam silnik? prawie jak tropik mz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245

Silnik W2A , podobny do zastosowanego w WSK 175, różnił się szczegółami, np koło zamachowe po lewej stronie (dodatkowa masa wirująca), trochę inna głowica i cylinder , orginalne magneto bosch 12/12V

Jak na tamte czasy fajny sprzęt, ale miał pewne wady - wysoka cena, mała stabilność z pasażerem przy ruszaniu (moc silnika plus rozłożenie masy), skomplikowana obsługa i wyższa kultura techniczna niż w WSK czy WFM125

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty mocno zorientowany. pasjonat?

aż poczytałem sobie. jednak bubel to był.

działa Wam OLX? coś wejść na stronę nie mogę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245

No, wady miał, tak jak każdy produkowany w PRL produkt, z braku materiałów produkowano z tego, co było. Generalnie silniki W2A nie nadawały się w tamtym czasie do eksploatacji w kraju z powodu zbytnich uproszczeń w produkcji i niskiej jakości olejów i paliwa. Zrezygnowano np z łozyska igiełkowego na sworzniu tłoka (takiego jak w MZ) czy zastosowania lepszego gaźnika na licencji, pchając krajowego pegaza. Nie było też elektrycznego rozrusznika.

Po wyeliminowaniu podstawowych błędów mógł to być ciekawy motocykl, ale poszliśmy drogą C-4011 - zamiast rozwijać projekt tak, jak Czechosłowacja, zaczeliśmy go zwijać i szukać głupich oszczędnosci. Jak to w PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

Cześć, jaką kosiarkę bijakową polecacie do 3p ? Szerokość 155cm wymagane do ogłowienia rządków używana będzie w tytoniu i kozłeku i jakieś lekkie koszenie rowów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12386
37 minut temu, jahooo napisał:

No, wady miał, tak jak każdy produkowany w PRL produkt, z braku materiałów produkowano z tego, co było. Generalnie silniki W2A nie nadawały się w tamtym czasie do eksploatacji w kraju z powodu zbytnich uproszczeń w produkcji i niskiej jakości olejów i paliwa. Zrezygnowano np z łozyska igiełkowego na sworzniu tłoka (takiego jak w MZ) czy zastosowania lepszego gaźnika na licencji, pchając krajowego pegaza. Nie było też elektrycznego rozrusznika.

Po wyeliminowaniu podstawowych błędów mógł to być ciekawy motocykl, ale poszliśmy drogą C-4011 - zamiast rozwijać projekt tak, jak Czechosłowacja, zaczeliśmy go zwijać i szukać głupich oszczędnosci. Jak to w PRL

Fajny sprzęt ale ja bym wolał shl  m11

 

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj