yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

jedrus2020    207

Każdy sklep sprzedający tylko akumulatory ma specjalny miernik którym zmierzy pojemnosc akumulatora. Te ukraińskie z reguły są parametrami zawyżone. np 70 potrafi mieć 78Ah tak jak mi kolega powiedział przy kupnie najlepiej sugerować się waga. Bosch np płyty robi nie z pełnego materiału tylko jest kratka i przez to aku jest lżejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Każdy producent robi kratkę, bo ważna jest powierzchnia czynna  płyt, a nie ich waga. Może w tych ukraińskich są potężniejsze mostki między celami i wyprowadzenia, a także solidniejsze skrzynki, dlatego cięższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
10 godzin temu, jedrus2020 napisał:

EteroxPL napisał: Panowie, jakiej marki akumulatory polecacie? Czego używacie w swoich ciągnikach? Poszukuje akumulatora do Massey Ferguson 690,

kupiłeś nowy sprzęt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 godzin temu, bratrolnika napisał:

A nie lepiej pewną Renate od @soltys48??? Tylko ta jego trochę droższa, ale i trochę mocniejsza

@soltys48 pisał że Renata sprzedana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

może i trochę przestrzelił z ceną, ale jak technicznie ok. to lepiej dopłacić te 5-10tys. niż kupić trupa i reanimować
wizualnie dla mnie git, dobra opona, amortyzowana kabina czy szybka skrzynia z pewnością na plus, do tego nie pogięty czy podrapany i w pierwszym lakierze

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Ja muszę płacić  za to że moje ścieki przepływają pod pasem drogowym☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamson330    48
1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

może i trochę przestrzelił z ceną, ale jak technicznie ok. to lepiej dopłacić te 5-10tys. niż kupić trupa i reanimować
wizualnie dla mnie git, dobra opona, amortyzowana kabina czy szybka skrzynia z pewnością na plus, do tego nie pogięty czy podrapany i w pierwszym lakierze

Po czym widzisz że szybka skrzynia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

bezczelność normalnie żądać pieniędzy za wolniejszy przejazd pociągu ,wobec tego rolnicy którym kolej likwiduje przejazdy przez tory do pól powinni żądać od kolei pieniędzy za stracony czas ,paliwo i zbędne zużycie maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giberes    1

Witajcie koledzy. Szukam sieczkarni do kupienia, przegladajac wszelkie dostępne oferty znalazłem to : https://www.olx.pl/oferta/john-deere-7850-prodrive-4x4-sieczkarnia-do-kukurydzy-CID757-IDC5gzE.html Sprzęt najmłodszy, mało zużyty i najmocnieszy w tej cenie w Polsce. (Niemiec pewnie płakał jak sprzedawał) Sprzedający twierdzi że wszystko z nim ok. Ktos ma jakiś pomysł? Zna może ktoś tego sprzedającego, mam do niego ponad 200 km więc trochę daleko. Z góry dziękuję za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 29.08.2020 o 23:00, damianbor napisał:

Ale podzwonie, popytam i dam znać

I co tam się dowiedziałeś ?

 

@bratrolnika - siłowniki co mi poleciłeś dają radę 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w czym zamontowałeś? będzie jakaś fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W rowerze. Nie będzie bo nie umiem wstawiać.

 

Autosan D-45 1967 rok :D

albo d-35 nie pamiętam dokładnie co tam w dowodzie wpisane

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mógł byś w końcu zacząć normalnie rozmawiać z prawie sąsiadem.

jak to nie umiesz? w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
6 minut temu, Partyzant85 napisał:

 

@bratrolnika - siłowniki co mi poleciłeś dają radę 👍

A widzisz, jakby nie te lepione jednoosiówki co ich tak nie lubisz to bym ci nie polecił, bo bym nie wiedział co😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tamtej strony Wieprza to już prawie Niemcy a nie sąsiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 minutę temu, pafnucy napisał:

jak to nie umiesz

Jak prawie sąsiad to jedź i zrób zdjęcie, też chce zobaczyć😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, giberes napisał:

 

2 godziny temu, giberes napisał:

Zna może ktoś tego sprzedającego, mam do niego ponad 200 km więc trochę daleko. Z góry dziękuję za sugesti

dziwne podejście do handlu masz ,170 tys na sieczkarnię masz a szkoda ci 20 l paliwa?czy nie chce się d..y ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547

Pany szukam talerzówki do mf 255 tylko do kasowania poplonów, sądzicie że z taką dałby radę https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-CID757-IDGkZSH.html#1f82d3221e;promoted Czy lepiej dołozyć i kupić nową?

Miała być ta:https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-2x11-CID757-IDG8Ete.html#e01e3907a6

Edytowano przez Morion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8060

@Morion do pierdka to ta pierwsza tylko bo ta druga to by się zapierdział. 

Ta z pierwszego linku nawet w niezłym stanie ale to trzeba już sprawdzić organoleptycznie. 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj