yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

stempos1980    7906
1 minutę temu, Mecha napisał:

Szukam skrzyni biegów do c330m po remoncie na podmiane.  PILNE

To cała się wysypała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
1 minutę temu, stempos1980 napisał:

To cała się wysypała?

Konczylem orke pod rzepak i się wróciłem. Strasznie trzeszczy w niej. Pewnie nakrętki, w 1 dzień raczej nie do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457

Tak samo nie do ogarnięcia jak załatwić skrzynię po remoncie na podmianę w jeden dzień. To nie pompa wtryskowa, gdzie w prawie każdym powiecie znajdzie się zakład co je regeneruje...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Raczej nie, między seryjnymi C330 są spore różnice rok po roku, a C330M to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

skrzyni w c330 w jeden dzień nie ogarnąć? to chyba w zimowy, krótki dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
9 godzin temu, marian7k napisał:

Widziałem raz taki przypadek - nie odbił bendiks i rozrusznik chodził.

U mnie w zetorze czasami nie odbija i wyje jak poje***y. Nie mam hebla i muszę kleme z akumulatora zrzucać. Pierwszy raz jak to się stało nie wiedziałem o co chodzi. Nie mam czasu na wykręcenie rozrusznika bo ciągnik potrzebny,a hebel leży w pudelku i czeka na założenie na którego też nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Raczej będzie musiał kupić nowy rozrusznik bo starego zmieli

24 minuty temu, jahooo napisał:

Raczej nie, między seryjnymi C330 są spore różnice rok po roku, a C330M to już inna bajka

Wałek ma inne frezy co w atak wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozrusznik to pikuś wieniec gorszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
3 minuty temu, stempos1980 napisał:

Raczej będzie musiał kupić nowy rozrusznik bo starego zmieli

Wałek ma inne frezy co w atak wchodzi?

Ja tego nie rozbierałem, ale od kilku mechaników juz słyszałem, że są spore różnice. Co dokładnie - nie wiem. Generalnie naprawa skrzyni w C330 to ganianie z trybami w garści , bo każdy rocznik miał różnice w wykonaniu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
6 minut temu, stempos1980 napisał:

Niedługo się przekonam o tym

8420691100_1360369119.jpg

 

 

2247622000_1360369119.jpg

 

 

 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
2 minuty temu, jahooo napisał:

8420691100_1360369119.jpg

 

 

2247622000_1360369119.jpg

 

 

 

Jak chcę całą podmienić to tylko kwestia tego czy wałek zdawczy na atak jest taki sam jak w zwykłej w nowej obudowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
9 godzin temu, Mecha napisał:

Szukam skrzyni biegów do c330m po remoncie na podmiane.  PILNE!

zamęczyłeś go w tych maszynach co kupowac miałeś??? koło Łowicza ma gość szrot z ciągnikami, skąd jesteś???

44 minuty temu, Belaruss820 napisał:

U mnie w zetorze czasami nie odbija i wyje jak poje***y. Nie mam hebla i muszę kleme z akumulatora zrzucać. Pierwszy raz jak to się stało nie wiedziałem o co chodzi. Nie mam czasu na wykręcenie rozrusznika bo ciągnik potrzebny,a hebel leży w pudelku i czeka na założenie na którego też nie mam czasu

się spali na amen i z 500zł wyłożysz na drugi to będziesz się po głowie drapał że może jednak warto było wcześniej zajrzeć

22 minuty temu, stempos1980 napisał:

Niedługo się przekonam o tym

w zeszłym roku młody robił to skrzynia plus pare innych pierdół 3tys.zł kosztowało

18 minut temu, tomek73 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-ciagnik-sam-4x4-CID757-IDGe43v.html

Nowy ciągnik 150 km za ponad 50 tyś, szkoda że kabiny nie ma . 

tylko co z kwitami, na papierach od trzydziestki jeździć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
18 minut temu, bratrolnika napisał:

zamęczyłeś go w tych maszynach co kupowac miałeś??? koło Łowicza ma gość szrot z ciągnikami, skąd jesteś???

się spali na amen i z 500zł wyłożysz na drugi to będziesz się po głowie drapał że może jednak warto było wcześniej zajrzeć

w zeszłym roku młody robił to skrzynia plus pare innych pierdół 3tys.zł kosztowało

tylko co z kwitami, na papierach od trzydziestki jeździć???

U mnie łożyska na 4 biegu i wstecznym  tak obstawiam bo jak ma ciężko to słychać 4 bieg w wsteczny jak puścisz gwałtownie sprzęgło to też go słychać

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Jemu tam niby 4 i wsteczny wyskakiwały, miała być wymiana dźwigni i wodzika, a wyszła totalna demolka w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Złom wyciągnięty od Szwaba z krzaków za 100 euro a reklama jak w telezakupach Mango i do tego cena kosmos, chyba za te niemieckie powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj