farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

witejus    8523
35 minut temu, galan99 napisał:

Ale jeszcze 3 ogrodników i Zośka  · Pankracy (12 maja),
 · Serwacy (13 maja) oraz 
 · Bonifacy (14 maja).   zimną Zośkę .

 

 

a Pafnucego kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
10 godzin temu, Roman176 napisał:

musiał bym mieć nasrane w głowie zeby zainwestować w piec na pelet 200zł droższy opał od węglą  do tego jakość niekontrolowana w piwnicy ssyf  jak po palaczach  papierosów bo popiołu dotkniesz to już lata ... ile masz w domu 17/18 ? ze 2 tygodnie i spokój w lato tyle ci nie wytrzyma ...  dziękuje oddałem piec na pelet 

nie nadaje się na domy powyżej 140 m 

 

images.jpeg

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7243

 

28 minut temu, stempos1980 napisał:

Każdy liczy że jak teraz się wymrozi to ogrodniki i Zośka będą spokojne bez mrozu 

Albo wręcz przeciwnie doyebie z -10 i będziemy mieli problem suszy z głowy. 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
zycietoniejebajka1 napisał:

14 minut temu, slawek74 napisał:

Ta kobieta ma racjię z tym jak ci ludzie się zachowują i myślą że oni nie moga roznieść wirusa

Niema racji, najwięcej zachorowan patrząc tylko po mojej okolicy jest w miastach i miasteczkach o dużej skupiskowosci.. Na takim podlasu czy wielkopolskiej wsi niema wirusa, dopóki go ktoś z aglomeracji nie przywlecze.. 

Ten wirus to zresztą żadne zagrożenie dla normalnego zdrowego człowieka.. 

 

 

Wczoraj cały dzień pochmurny, przed południem spadl 15 minutowy piękny deszcz, nie wiele dał ale zawsze coś. 

To na tej spokojnej wsi też mieszka pielęgniarka co pracuje na sor lub jej mąż kierowca tira albo i syn co pracuje w wawie i wiele podobnych osób i co oni nie mogą tego roznieść? 8* i cos pokropiło że rozmazało kurz na samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3231
28 minut temu, slawek74 napisał:

Ten wirus to zresztą żadne zagrożenie dla normalnego zdrowego człowieka.

Tak jak ty myśli cały świat i dlatego tyle zachorowań na świecie, a Polacy myślą ze nie wiadomo jak każdy na niego zareaguje[rzad tak samo myśli] i go się boją,nawet 18 latków zabiera czy tą młodą pielęgniarkę co pracowała w Anglii na pewno zdrowa była bo takie ludzie często się badają i kontrolują.

Tez mam sąsiada co jeździ teraz tirem do Anglii i niema kwarantanny,teraz za fracht płacą 3tyś więcej jak przed wirusem.

Po prostu trzeba uważać i tyle bo ten wirus w powietrzu się roznosi.

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3231

I trzęsień ziemi niema.Choć podobno kiedyś było w latach 70.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

Ta kobieta ma racjię z tym jak ci ludzie się zachowują i myślą że oni nie moga roznieść wirusa

Oj już tak jej nie broń ,  jak źle to po wuja na wieś dupe pchają ,za chwilę napiszę że gnój jej śmierdzi albo krowa za głośno ryczy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Polska chyba nie leży na płytach tektonicznych. Nam trzęsienie nie grozi, chyba że Putin Rasputin bombę zwali to  zatrzęsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25693

Prędzej mosad nam trzęsienie zrobi niż Putin.  Tak nam ukierunkowano myślenie że to Putin tylko czeka żeby nas zagarnąć, podczas gdy górale nizinni nas drenują na wszelakie możliwe sposoby i trzęsą każdą dziedziną życia. 

Jak to leciało - od fałszywych przyjaciół...

Dajcie jakąś optymistyczną deszczową prognozę bo już chandra mnie łapie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 godziny temu, Pafnucy napisał:

Z maszynami ? Łoj Rysiek , Rysiek . Polskie maszyny jak dobre to też ludzie chwalą . Słyszałeś żeby ktoś bardzo narzekał na Agrolift ??

Na samą firmę czyli ich podejście, to nie, ale na produkt tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 godziny temu, slawek74 napisał:

Ta kobieta ma racjię z tym jak ci ludzie się zachowują i myślą że oni nie moga roznieść wirusa

Sławek wyłącz ty lepiej telewizor, a najlepiej wy..ierdol za okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
Ursus932 napisał:

1 godzinę temu, slawek74 napisał:

Ta kobieta ma racjię z tym jak ci ludzie się zachowują i myślą że oni nie moga roznieść wirusa

Oj już tak jej nie broń ,  jak źle to po wuja na wieś dupe pchają ,za chwilę napiszę że gnój jej śmierdzi albo krowa za głośno ryczy . 

nie chodzi o tą kobietę tylko o to jak ludzie się zachowują nie zachowujac ostrożności odległości od innych czy też odwoedzaja się bo przecież oni wirusa nigdzie nie widzieli 🤔 ani ich sasiedzi co wrócili z pracy za granicą czy też dzieci sasiadów co pracuja gdzieś w większych miastach


danielursus3p napisał:

4 godziny temu, slawek74 napisał:

Ta kobieta ma racjię z tym jak ci ludzie się zachowują i myślą że oni nie moga roznieść wirusa

Sławek wyłącz ty lepiej telewizor, a najlepiej wy..ierdol za okno.

to wytłumacz jak zachorowali ludzie co nigdy nie byli za granicą albo zmarły ksiadz co go kobieta na pogrzebie poczęstowała wirusem Ty myślisz chyba jak Łukaszenko wiesz jak do UK jadą pociągiem kierowcy tir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Nie wiem jak jadą. Babcia opowiadała kiedyś jaka grypa była w 59 albo w 69 pół starszych ludzi ze wsi wymarło, a że tv nie było to i strachu nie było. Chodzi mi że ludzie już są tak zaszczuci że się we łbie nie mieści. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25693

Wszystko na świecie da się jakoś wytłumaczyć - przed chwilą jakiś , no nie wiem kto, wytłumaczył że sondaż z 4% poparciem dla Kidawy  świadczy o przyzwoitości jej wyborców i dają w ten sposób sygnał ,sprzeciw, protest przeciw przeprowadzeniu wyborów.

Piękne- celowo nie udzielają jej poparcia żeby zakomunikować swoją niechęć przeciw Dudzie.😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3231

Bo mieli kontakt z osobami co im to przywieźli,dotykali pieniędzy i ręka do gęby,sam żem widział jak koleś liczył i ręka do gęby odruchowo,Zdejmowanie rękawiczek poprawne i nakładanie żeby nie dotknąć strony skażonej,i w powietrzu się unoszą wirusy,wystarczy wejść rano  do obory i przez okno wpada światło wschodzącego słonca i jak się kurz unosi,a w dzień tego nie widać a jest.

Zresztą niektórym młodym nawet zależy aby starzy zeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
danielursus3p napisał:

Nie wiem jak jadą. Babcia opowiadała kiedyś jaka grypa była w 59 albo w 69 pół starszych ludzi ze wsi wymarło, a że tv nie było to i strachu nie było. Chodzi mi że ludzie już są tak zaszczuci że się we łbie nie mieści. 

nawet nie wiesz w którym 😃🤔 jak już to 59 ja mam starszych rodziców z chorobami typu astma i serce nie chciał bym patrzyć jak umierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8989
1 godzinę temu, Strongman napisał:

Tak jak ty myśli cały świat i dlatego tyle zachorowań na świecie, a Polacy myślą ze nie wiadomo jak każdy na niego zareaguje[rzad tak samo myśli] i go się boją,nawet 18 latków zabiera czy tą młodą pielęgniarkę co pracowała w Anglii na pewno zdrowa była bo takie ludzie często się badają i kontrolują.

Tez mam sąsiada co jeździ teraz tirem do Anglii i niema kwarantanny,teraz za fracht płacą 3tyś więcej jak przed wirusem.

Po prostu trzeba uważać i tyle bo ten wirus w powietrzu się roznosi.

Jak mamy uwazać jak to w powietrzu jest?🤔😎 To ogarnie każdego wczesniej czy później, chyba że  zdechnie to dziadostwo jakimś  cudem. Trza  się  zaszczepić co raz🍾🥂 potem dobrze zjeść🥐🍖🌯🍦 i puerdykać ci będzie 😎

To sie rozlezie i tyle żadne maseczki tego nie zatrzymają jak już  to spowolnią. Deszcz potrzebny jest nam a nie jakieś  ograniczenia⛈🌧🌦

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25693
4 minuty temu, hubertb napisał:

ZUS, NFZ, grabaż, ksiądz, kamieniarz, stolarz. 

U mnie księża i siostry zakonne w kwarantannie, kościół zamknięty i zdezynfekowany. Ponoć ostatnia zmarła miała koronawirusa.

Wszelakie msze pogrzebowe przejęła konkurencja z sąsiedniej parafii. Wczoraj było 4 klepsydry powyżej 80 i 90 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj