farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Tomasz0611    5672
pafnucy napisał:

same handlarze na tym forum. nawet pogodą handlują. ;)

może który powie jak u niego wiatry i te sprawy?

 

31 minut temu, Tomasz0611 napisał:

  Dla mnie to wgl nie logiczne, że państwo nie zakazało tej czarnej zarazie chodzić po domach, do knajpy nie można, na zakupy do galeri nie, wigilia tylko 5 osób spoza domu, ale wielebny od domu do domu chodzić może, co to za czarna mafia ...

Ty może nie, ale wiele osób potrzebuje wsparcia duchowego. nie dla każdego ksiądz to zło. póki co dużo ludzi do kościoła potrzebuje chodzić.

No przy okazji koronke po wsi poroznosi, to potem biznes na dołkach się zrobi. Ja do koscioła akurat chodze, ale wierze w Boga a nie w księdza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Tomasz0611 napisał:

Widocznie wasz bogaty, nie potrzebuje kasy ;);)  Dla mnie to wgl nie logiczne, że państwo nie zakazało tej czarnej zarazie chodzić po domach, do knajpy nie można, na zakupy do galeri nie, wigilia tylko 5 osób spoza domu, ale wielebny od domu do domu chodzić może, co to za czarna mafia ...

Gdyby ustawowo zakazano odwiedzin duszpasterskich, to rząd (pis) przeznaczy środki finansowe z budżetu na rekompensaty dla parafii, za utracone dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj jak się z nim zdezynfekujesz to wirus nie poradzi.

2 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

No przy okazji koronke po wsi poroznosi, to potem biznes na dołkach się zrobi. Ja do koscioła akurat chodze, ale wierze w Boga a nie w księdza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5672
Taaa, jeszcze wódke do koperty mu będę dokladal. Jak z ambony to krzyczy, że mamona gubi człowieka, a jak sam ma zbierać koperty to ma w 4 literach zdrowie ludzi.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26133
3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

...z ambony to krzyczy, że mamona gubi człowieka, a jak sam ma zbierać koperty to ma w 4 literach zdrowie ludzi.

I prawdę mówi , dlatego też w ramach pomocy przed twoją zgubą poświęca się i chce tej mamony Cię pozbawić.

Przecież to proste i nie trzeba teologii kończyć by to zrozumieć😁😁😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5672

Ale ja nie chcę żeby mamona go zgubiła, on taki święty to niech idzie do nieba, ja się w piekle mogę smażyć ;) W żadnej Ewangeli, ani w żadnym piśmie nie ma nic o tym, żeby Jezus, Apostołowie czy prorocy brali pieniądze za swoje nauki, chcą być do nich podobni to niech żyją w ubóstwie, co to WV Polo czy Fiat Panda nie wystarczy wielmożnemu, tylko musi być BMW, Mercedes albo Audi ??

Ale jeżeli @pafnucy chcesz finansować największą mafię tego świata, to proszę bardzo, nikt ci tego nie zabroni.

A odkazić to się wolę ze szwagrem albo bratem, a nie z księżulkiem.

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z głodu umrzeć mają? chcesz żeby z budynku kościoła tynki się sypały? no daj spokój.

za to co ja daję to Majbacha se nie kupi. :D

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5672

A czy Jezus budował kościoły ?? Nauczał na łąkach , polanach czy nad rzeką, nie potrzebował do tego budynku. A jak chciał jeść to wypływał łowić ryby a nie prosił o jedzenie. Każą nam żyć zgodnie z Ewangelią to proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zgłoś się do rady parafialnej i zaproponuj nauki na łące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5631

U nas poprzedni proboszcz puszczał po parafii słoik po ogórach żeby ludzie pieniążki na ohfiarę wrzucali , poważnie 😀


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5672

Kasa, kasa, kasa, byle jak, byle zebrać ;) A organy to co chwila się psują ;)

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kasa rządzi światem. zaświatem widać też. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5631

Trwało to dłuższy czas z tym słoikiem aż razu pewnego doszedł do pewnych żuli już dosyć dosyć wypełniony , od żuli dalej już poszedł pusty , wtedy się akcja słoik skończyła się na dobre 😀

  • Haha 4

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5672

No jak idziesz w zaświaty to tania impreza to nie jest, DJ i wodzirej swoje biorą, i to nie mało ;) Nawet przy ostatniej posłudze ;)

2 minuty temu, pafnucy napisał:

kasa rządzi światem. zaświatem widać też. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
51 minut temu, pafnucy napisał:

same handlarze na tym forum. nawet pogodą handlują. ;)

może który powie jak u niego wiatry i te sprawy?

 

Ty może nie, ale wiele osób potrzebuje wsparcia duchowego. nie dla każdego ksiądz to zło. póki co dużo ludzi do kościoła potrzebuje chodzić.

 

40 minut temu, Agrest napisał:

Ja rolnik nie handlarz. Chcę godziwie sprzedać swoje plony. Z racji dostępu najpierw psieżyto muszę opylić. 

Wiela wołasz za psieżyto bo jeden świniarz w okolicy skupuje bo mnie się pytał jak owies mu sprzedawałem to czy nie mam pszenżyta. 

facebook_1609170939050_6749352106342677107.jpg

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12598
22 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Ale ja nie chcę żeby mamona go zgubiła, on taki święty to niech idzie do nieba, ja się w piekle mogę smażyć ;) W żadnej Ewangeli, ani w żadnym piśmie nie ma nic o tym, żeby Jezus, Apostołowie czy prorocy brali pieniądze za swoje nauki, chcą być do nich podobni to niech żyją w ubóstwie, co to WV Polo czy Fiat Panda nie wystarczy wielmożnemu, tylko musi być BMW, Mercedes albo Audi ??

Ale jeżeli @pafnucy chcesz finansować największą mafię tego świata, to proszę bardzo, nikt ci tego nie zabroni.

A odkazić to się wolę ze szwagrem albo bratem, a nie z księżulkiem.

Nasz akurat jeździ starą fani🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    719
13 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Kasa, kasa, kasa, byle jak, byle zebrać ;) A organy to co chwila się psują ;)

Ważne jest żeby zbierać a nie zebrać 😄


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26133
4 minuty temu, PRIMO napisał:

 

Wiela wołasz za psieżyto bo jeden świniarz w okolicy skupuje bo mnie się pytał jak owies mu sprzedawałem to czy nie mam pszenżyta. 

 

Psieżyto też za 720 bym chyba już sprzedał . Jest 50t

 

Coś mi się popierdoliło w telefonie. Każdy SMS wyłącza telefon. Każde otwarcie też zamyka wszystkie aplikacje i blokuje telefon.
Ki ch*j? Jaka aktualizacja czy wirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096

@Agrest będę u niego w tym tygodniu to zapytam po ile kupuje. 

Spróbuj zresetować telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Agrest napisał:

Każdy SMS wyłącza telefon. Każde otwarcie też zamyka wszystkie aplikacje i blokuje telefon.
Ki ch*j? Jaka aktualizacja czy wirus?

mój jak zaczynał własne życie, to niedługo kończył żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj