farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Tomasz0611    5671

Nie szkoda ci pieniędzy to finansuj największą mafię tego świata ;) I jak możesz to podeślij na PW potwierdzenie przelewu ;) Ja tam wolę coś żonie kupić niż na kleche i jego kochanke dawać ;) Każdy kto mieszka w okolicach Sochaczewa zna historię, "co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela" ;)

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Tomasz0611 napisał:

A co to, jeżeli ktoś dobrze zarabia to ma go utrzymywać ?? Moje pieniądze i zrobie z nimi co chcę, nie będzie mi ktoś mówił że mam utrzymywać jaśnie księcia, już PiS ładną w nich kasę pompuje, wystarczy.

Ale bronisz, że ludzie są niemoralni, że odwracają się od kościoła, a sam namawiasz do postępowania jak te Francuzy, co nie chcą patrzeć na kościół. NIe widzisz tu hipokryzji. Wy macie żyć tak jak każe ksiądz, a ja sobie będę robił jak mi się podoba ;)

To tylko bidota ma utrzymać?? Ciekawe jak przyjdzie po ciebie zegarmistrz światła purpurowy to co na cmentarzu komunalnym darniną kopidołek Cię przyciśnie 🤔 czy zaniosą twoje truchło do kościoła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a ja widzisz do koerty na koledzie daje i tyle. chcesz przelew to  niestety ci nie pokaze  bo jak co roku na hospicjum  u nas zbieraja siostry co prowadza to tez sie daje konkretny  grosz do reki. a jak cie boli kochanka ksiedza to sam sobie znajdz i kozystaj a nie nazekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5671

A mogą i na komunalnym, a to co miał wziąć ksiądz to niech ktoś ładnie na skrzypeczkach mi zagra ;) Do pojednania z Bogiem ksiądz mi nie potrzebny, sam mogę to zrobić ;) Liczy się to co człowiek ma w środku, a nie kto odstawił ładniejszą procesję na cmentarz.

4 minuty temu, Ursus932 napisał:

To tylko bidota ma utrzymać?? Ciekawe jak przyjdzie po ciebie zegarmistrz światła purpurowy to co na cmentarzu komunalnym darniną kopidołek Cię przyciśnie 🤔 czy zaniosą twoje truchło do kościoła? 

 

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

A mogą i na komunalnym, a to co miał wziąć ksiądz to niech ktoś ładnie na skrzypeczkach mi zagra ;) 

 

A tak by Ci ładnie organista zagrał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5671
Przed chwilą, Ursus932 napisał:

A tak by Ci ładnie organista zagrał 😉

Za tego wyjca co u nas śpiewa to podziękuję ;) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowiek jest istotą społeczną i nie może się w pełni realizować bez obecności innych ludzi. 
Rodzaj relacji międzyludzkich, ich realizacji i rządzące nimi zasady oraz wynikający z tego sposób, w jaki ludzie odnoszą się do siebie, określa charakter i strukturę społeczeństwa. Nawet pisząc i wyrażając swoje poglądy na AF. Społeczeństwo, w którym żyjemy, narzuca określone normy zachowania, przyjęte przez konkretną wspólnotę. Poprzez interakcje z innymi uczymy się języka i przyjmujemy podstawowe role życiowe. Tyle chyba wystarczy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9110
1 godzinę temu, szmergiel napisał:

oho .kolejny madry.

jakos mi do tej pory wiadomo ze pedofile sa w kazdej sferze

Dlatego powinno się to tepić i piętnować, Papież Franciszek też  o tym  mówił. Rozumiem że  to też ludzie i są  bardziej narażeni na pokusę niż my, dlatego myślę że powinno się coś zmienić jak np. W USA są pastorzy i jest ok, nikt nikomu nie zazdrości😎 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki kawał:

Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece.
- Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie?
- Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli.
- No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało?
- Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci jedna z pierwszych kopii i zobaczysz, że nic, a nic nie odbiega od tej z której i ty się uczyłeś...
- Mnich poszedł po ów tekst i nie ma go godzinę, dwie, trzy... w końcu młody mnich zniecierpliwił się i poszedł szukać mistrza. Znalazł go w bibliotece siedzącego nad dwoma tekstami biblii (jeden z którego się wszyscy uczyli, a drugi ten jeden z pierwszych kopii najbliższych oryginałowi) i płacze...
- Mistrzu co się stało?!?
- W pierwszym tekście jest napisane "będziesz żył w celi bracie", a w kolejnych kopiach "będziesz żył w celibacie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9110
39 minut temu, Ursus932 napisał:

To tylko bidota ma utrzymać?? Ciekawe jak przyjdzie po ciebie zegarmistrz światła purpurowy to co na cmentarzu komunalnym darniną kopidołek Cię przyciśnie 🤔 czy zaniosą twoje truchło do kościoła? 

Ursusku jak Św.  Piotruś go przywita to rodzina i tak bedzie musiała za ostatnią poslugę zaplacić, nieważne ile byś za życia podarków wysłał i tak rachuneczek na koniec twoi bliscy dostaną 😎

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Samochodem jedzie ksiądz. Nagle widzi zakonnicę podróżującą stopem, zatrzymuje się, oferuje pomoc. Zakonnica siada na przednim siedzeniu.
Jadą, jadą, jadą i po pewnym czasie ręka obsunęła (a może nie ;)) się księdzu prosto na kolano zakonnicy, która mu na to rzecze: "Czytałeś psalm 157"?
Ksiądz się speszył i pojechali dalej.
Sytuacja powtórzyła się jeszcze parę razy.
Kiedy ksiądz wysadził pasażerkę pojechał co prędzej do domu, otwiera psalmy i czyta 157, a tam pisze: "posuwaj się ku górze, a nagroda Cię nie ominie!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5671

Wynik testu na koronę Klimka Murańki negatywny, ciekawe czy teraz jakoś to odkręcą, teoretycznie jutro rano zamiast serii próbnej można zorganizować kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28838

Co do księży: nasz u mnie zapunktowal teraz, po pierwsze ma rozum i kolędy robić nie będzie, po drugie mówią że ostatnio policja przyjechała i chciała ludzi karać bo za dużo w kościele było, to wziął ich na bok i powiedział że on zapłaci, żeby się ludzi nie czepiali

Czytałem na stronie internetowej parafii właśnie co z kolędą, to na samym końcu strony napisane że jak ktoś się czuje na siłach to może wspomóc parafię i wpłacić na konto, ale to info na sam koniec to raz, a dwa że na mszy o tym noc nie mówił. Podoba mi się to, przeleję mu parę groszy

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5671

I to jest postępowanie takie jakie powinno być. Takich księży się chwali, zachęcają do kościoła, a nie odpychają. Jeśli można wiedzieć @bratrolnika, pod którą parafię podlegasz, bo mieszkam w okolicy i po prostu jestem ciekaw ;) Bo raczej nie na pewno pod Wawrzyńca lub Brata Alberta w Sochaczewie ;)

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie kolende rozwiązał inaczej.

Od stycznia w każdą niedzielę beda mszę święte odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek/ulic. Jest rozpiska. Zaprasza na taką mszę po jednym mieszkańcu z każdego domu. Ofiara na tace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Tak powinno być z kolęda albo msza w kościele albo na konto. A u nas będzie chodził. Wiadomo za czym. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12283
Agrest napisał:

1 minutę temu, robert55555 napisał:

Jaki telefon? Używasz aplikacji do wysyłania sms? Może masz dużo działających w tle aplikacji i telefon sam się wyłącza pod wpływem kolejnego działania. Wyłącza się celem schłodzenia.

Samsung Galaxy x cover4.

 

Robiłem skanowanie, czyszczenie nic nie pomaga.

Wysyłam SMS  bez problemu. Przychodzący od dzisiaj wyłącza  telefon. Otwarcie SMS po odblokowaniu ponownie to wyłącza.

Dzwoniłem do Orange.  Na 99 % nie ich wina, ale polecił przełożenie karty sim do innego telefonu w celu wykluczenia błędu karty lub operatora.

długo masz ten aparat ? jak dłużej niż dwa lata to go wyżuć to dziadostwo mój moał podobne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
12 minut temu, deSilva napisał:

Wszelkiego rodzaju odchyleńców od normy, powinno się wyłapywać i rozstrzeliwać w trybie natychmiastowym, najlepiej publiczna egzekucja, jako przestroga dla innych popie*doleńców że nie warto palić głupa.

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetfacet/splonal-dab-rzeczypospolitej-prawdopodobnie-zostal-podpalony/wx5m9fw,86cd1308

no moze nie wszystkich ,rozstrzeliwalbys kogos ze lubi sobie dziweczke we dwoch z kolega ruchnac ? to przeciez odchylenie ,fajne ale odchylenie

ps. tak mi sie przyponial ten film i nie moglem sie oprzec zeby nie wstawic jak ludzie sie rozliczaja  niektorzy hehe

https://youtu.be/fZR0UwYPu7g?t=39

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, szmergiel napisał:

 

Podziwiam Cię że chce się Tobie tłumaczyć coś ludzią którzy i tak nie zrozumieją bo nie chcą bo nie mogą itd. Co do kasy i czarnej mafii, najwięcej krzyczą ci co naj mniej dają. A przecież nie ma obowiązku płacenia daniny, chcesz to dasz nie to nie twoja sprawa i koniec tematu. Co do grzesznych księży "kto jest bez grzechu niech pierwszy swój kamień rzuci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12283
Tomasz0611 napisał:

Ale według ciebie mamy pojmować go tak jak mówi nam księciunio w niedzielę ;) I wszyscy mamy go pojmować tak jak ty mówisz ;) A jak ktoś ma inne zdanie to trzeba wyzywać od cielaków ;)

czyżby nie wierny Tomasz? nikt nikogo nie zmusza by napychać kziężom kieszenie a do kościoła chodzę dla siebie nie dla księdza a ofiarę jak chcę to dam jak mi nie pasuje to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj