farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

szmergiel    1053
7 minut temu, FarmerDyzio napisał:

tak szmergiel z ciekawości, co Ty masz na avatarze ?

image.jpeg.49c655e14dfc70a869c6cc4da5315982.jpeg lubie prowokowac

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
1 minutę temu, szmergiel napisał:

 wiesz ze dziecko 1 klasie jest 100razy madrzjesze od ciebie?

I na ty twoje argumenty się kończą bo "WIĘKSZOŚĆ LUDZI TAK UWAŻA ".🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRIMO napisał:

A czemu by nie. 🤔

Zawsze to jakieś urozmaicenie w nudnym życiu. 😁

bo bardzo dziwne tłumaczenia usłyszeć możesz. pamiętasz gościa tak lekko nawiedzonego co wypisywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5675
1 minutę temu, robert55555 napisał:

Hm..

Bez Boga nie było by tego światu. Od zarania dziejow człowiek w coś wierzył. Kwestia w to co wierzył jak nazywał. 

Właśnie, wierzył w Boga, nie w księdza, do wiary ksiądz nie jest potrzebny. 

A ty @szmergiel jak nauczasz, że księża tacy moralni, to poczytaj sobie o papieżach w IX, X, XI, XII wieku, zobaczysz jacy to byli moralni ludzie i jak żyli zgodnie z kościołem. Borgiowie to normalnie wzór do naśladowania ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 minutę temu, JarekBazydlo napisał:

To i w kościele mogą być nie. Spoko. Widzę że masz podejście jak Rydzyk.

tak samo niestety moga jak i wsrod np.rolnikow moga byc idioci z poziomem myslenia ameby przez ktorych ludzi ze wsi traktuje sie jak baranow.

niestety nie da sie zlikwidowac jednych i drugich a bardzo by to pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no mówiłem. muchy by nie skrzywdził. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    719

Pytanie kogo do której grupy by zakwalifikowali 


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
3 minuty temu, pafnucy napisał:

bo bardzo dziwne tłumaczenia usłyszeć możesz. pamiętasz gościa tak lekko nawiedzonego co wypisywał?

A któren to?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Właśnie, wierzył w Boga, nie w księdza, do wiary ksiądz nie jest potrzebny. 

A ty @szmergiel jak nauczasz, że księża tacy moralni, to poczytaj sobie o papieżach w IX, X, XI, XII wieku, zobaczysz jacy to byli moralni ludzie i jak żyli zgodnie z kościołem. Borgiowie to normalnie wzór do naśladowania ;)

a ty co taki szkaradny ze z  dobrodziejstw zycia nie korzystasz czy rozum za slaby i monety niema i kobiety maja wyjebane na ciebie?? bo tak sie zalisz

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRIMO napisał:

A któren to?🤔

oj nie pamiętam nicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
1 minutę temu, pafnucy napisał:

no mówiłem. muchy by nie skrzywdził. :D

Ale żone to by prał. :ph34r:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5675
1 minutę temu, szmergiel napisał:

a ty co taki szkaradny ze i dobrodziejst zycia nie korzystasz czy rozum za slaby i monety niema i kobiety maja wyjebane na ciebie?? bo tak sie zalisz

Człowieku, żonę mam, dobrze mi się żyje, na brak kasy nie narzekam. A i rozum mam chyba dobry, bo udało się mgr inż. zrobić z Automatyki, robota na 10k brutto miesięcznie, a wieś jako taki dodatek. Ale jak lubisz wyzywać od idiotów to proszę bardzo, nie gniewam się handlarzyno żydowska ;) W końcu w histori tego świata to głownie żydki się handelkiem zajmowały. 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

10k brutto miesięcznie

a na księdza szkoda. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5675
3 minuty temu, PRIMO napisał:

Ale żone to by prał. :ph34r:

No w końcu on żyje historią, a 200 czy 300 lat temu to baba miała się chłopa słuchać ;)

Przed chwilą, pafnucy napisał:

a na księdza szkoda. 🤔

Nie po to robię żeby jemu oddawać ;) Chce to niech idzie do uczciwej roboty i zarobi. Mi nikt za darmo nie daje.

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

to co sie szarpiesz o pare zlotowek  i ze ktos sobie panienke zarucha.takie zycie. jak cos zazdoscisz to zrob tak zebys mial wiecej i po klopocie.

3 minuty temu, PRIMO napisał:

Ale żone to by prał. :ph34r:

tylko po co? nie pasuje to sie rozwodzi czlowiek i bierze kolejna ,po to ma sie glowe i rece zeby  z nich kozystac i z zycia tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, JarekBazydlo napisał:

To i w kościele mogą być nie. Spoko. Widzę że masz podejście jak Rydzyk.

To co proponujesz 🤔 

8 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Człowieku, żonę mam, dobrze mi się żyje, na brak kasy nie narzekam. A i rozum mam chyba dobry, bo udało się mgr inż. zrobić z Automatyki, robota na 10k brutto miesięcznie, a wieś jako taki dodatek. Ale jak lubisz wyzywać od idiotów to proszę bardzo, nie gniewam się handlarzyno żydowska ;) W końcu w histori tego świata to głownie żydki się handelkiem zajmowały. 

I szkoda dać księdzu parę groszy 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
5 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Kurde, tak broni wiary i kościoła, a chce się rozwodzić, toż to nie po katolicku 🤔🤔

jakbym mial sie meczyc cale zycie z kims to trzeba byc niedorobienicem zeby sobie kolejnej kobietki nie znalesc .zycie jest za krotkie zeby je przezyc jak kaczki w szuwarach .

ps.tylko glupek wszystkiego wszyskim zazdrosci a sam nic nie umie pokazac

Edytowano przez szmergiel
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5675
6 minut temu, Ursus932 napisał:

I szkoda dać księdzu parę groszy 🙆‍♂️

A co to, jeżeli ktoś dobrze zarabia to ma go utrzymywać ?? Moje pieniądze i zrobie z nimi co chcę, nie będzie mi ktoś mówił że mam utrzymywać jaśnie księcia, już PiS ładną w nich kasę pompuje, wystarczy.

2 minuty temu, szmergiel napisał:

jakbym mial sie meczyc cale zycie z kims to trzeba byc niedorobienicem zeby sobie kolejnej kobietki nie znalesc .zycie jest za krotkie zeby je przezyc jak kaczki w szuwarach .

Ale bronisz, że ludzie są niemoralni, że odwracają się od kościoła, a sam namawiasz do postępowania jak te Francuzy, co nie chcą patrzeć na kościół. NIe widzisz tu hipokryzji. Wy macie żyć tak jak każe ksiądz, a ja sobie będę robił jak mi się podoba ;)

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a kto namawia,myslec nie umiesz? pisze ze gdybym mial bic kobiete cale zycie i zdradzac ja co tydzien  to wole sie rozwiesc,dac pieniadze i niech idzie w h*ja a ja sie bawie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

szmergiel nie umoralnia. On po prostu nie pluje na kościół bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj