farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thor1984    685
7 minut temu, miwigos napisał:

Plewami osypujesz ,skąd je masz

Plewię czyli pozbywam się chwastów 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Ja dzisiaj na dach blachę nadrynnowa montować a grzeje już nieźle . Rolnik ..73 to ma lajtowe życie

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Marcin133 to Ci nie zazdroszcze tej roboty. Grzeje dziś niemiłosiernie nie chce sie wychodzić na słońce... Trzeba coś chyba w garażu podłubać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

20°, ☀

Będzie upał dziś

Weekend dzień leniucha.

Rysiek co Ty chory? 🤔 Toż dziś sobota, a jak sobota toooo...... 😳 W lydlu dziś promołszyn na kurczaki długo dojrzewające w kontenerze z hameryki. 

Ram pam pam pam 

  • Haha 7

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12193
thor1984 napisał:

7 minut temu, miwigos napisał:

Plewami osypujesz ,skąd je masz

Plewię czyli pozbywam się chwastów 😀

U nas to nazywa się pielenie lub opiełanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Co rejon to inaczej 😁 to tak jak jeden mówi ospa a drugi śruta 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas się normalnie idzie odziabać. 

Ładna pogoda, slonko grzeje 25° lekki wiaterek, krówki na pastuchu chodzą zadowolone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625
58 minut temu, Marcin133 napisał:

 . Rolnik ..73 to ma lajtowe życie

Tak, ale to jego wybór i jak widać lepiej mu się żyje niż 90% społeczeństwa. Wyścig szczurów jest obok niego. 

I powiem wam że trochę mu zazdroszczę tego.  Bo tak się zastanowić to po uj robić na lepszy ciągnik, samochód , większą chałupę, więcej pola jak i tak czy masz tyle czy tyle to zjesz to samo i dół taki sam dostaniesz. 

Ja już dłuższy czas się biję z myślami co tu w życiu zmienić żeby żyć w mniejszym stresie i mniej gonić własny ogon, ale jakoś ciężko mi to idzie.

Chyba poproszę o adres i udam się na rozmowę do @Rolnik1973. Jak pomoże to i za wizytę zapłacę😉

  • Like 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Każdy chciałby mieć lżej, odpuścić trochę, a co do czego to dalej sobie dobrowolnie homonto zakłada i dalej robi. Jak ktoś całe życie żył robotą to jeszcze z trumny wyskoczy bo robota nie skończona

1 godzinę temu, Agrest napisał:

poproszę o adres

Jeden skończył, to drugi zaczyna, Rychu, uciekaj!!!

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

wczoraj byłem na pogrzebie młodego chłopaka z rodziny i też sie zastanawiam po co ten wyscig ,   ale Rolnik 1973  też sie stresuje zapewne czy miej od innych ? raczej nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Rysiek też ma stresa bo na suszowym się przejechał. 😁

Ląki i Lucerna położona. 

Słonko grzeje i lekki wiatr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

stres to nie tylko hodowla, bądź gospodarstwo. zawsze znajdzie się powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

A co tu się stresować  w gospodarstwie. Byle bez kredytów to lekkie życie na wsi jest. 

1 godzinę temu, Agrest napisał:

Tak, ale to jego wybór i jak widać lepiej mu się żyje niż 90% społeczeństwa. Wyścig szczurów jest obok niego. 

I powiem wam że trochę mu zazdroszczę tego.  Bo tak się zastanowić to po uj robić na lepszy ciągnik, samochód , większą chałupę, więcej pola jak i tak czy masz tyle czy tyle to zjesz to samo i dół taki sam dostaniesz. 

Ja już dłuższy czas się biję z myślami co tu w życiu zmienić żeby żyć w mniejszym stresie i mniej gonić własny ogon, ale jakoś ciężko mi to idzie.

Chyba poproszę o adres i udam się na rozmowę do @Rolnik1973. Jak pomoże to i za wizytę zapłacę😉

Najgorsze w tym wszystkim jest to że nim bardziej sie o tym przekonujesz, to bardziej zapetlasz sie w tym wyścigu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

Daniel, Masz rację. zero kredytu i sielanka. nie masz na coś, to tego nie kupujesz. A nie jak niektórzy żeby wziąć więcej nowych maszyn żeby komuś gul skoczył i potem ledwie wiązać koniec z końcem, albo gościć co jakiś czas smutnego Pana.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5345

Słonko, ciepełko, lekki wiaterek na wschodzie, trza jechać łąkę wykosić


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

Kurna, nie mam kredytów a i tak stres mnie zżera. 

Tylko ja taki typ wiecznie zamartwiający się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

A migotanie już miewasz?

Bo ja czasem tak, paskudne uczucie. Plus w trakcie snu nagłe spadanie w przepaść i reakcja organizmu jak po elektrowstrząsie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Zależy co mi się śni. Jak byłem młody to śniło mi si, że maciory mnie zdusiły. 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Schodze z dachu a tu podjeżdża gościu i oferuje 25ha ziemi w dzierżawę po 2tys z ha plus podatek- moje dopłaty.Ziemia w 4kawalkach blisko siedliska 3a/3b. 4ha 4-5 klasa. Opłaci to się?Ziemia dość zadbana. Po ile płacicie za taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj