sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba24051    470
NewVario napisał:

Ja już w życiu tego g***** z CNH nie kupię , wolę 30% nawet dołożyć i kupić coś porządnego a nie rozwalające się trupy, które są składane z plastików jakości g****

już wszyscy wiemy że masz nierówno pod sufitem

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

To słabo.  zadzwonię jutro z ciekawości do Zambrowa co powie na tą akcję ze zmianą dealera, jak będzie z ewentualną z realizacją... Contractus ma w Łomży serwis? Byłem tam nie raz i jakoś nie było widać warsztatu, a teraz na stronie niby jest...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Ogólnie too diler ci powinien przepchnąć ciągnik jak coś nie pasuje ty tylko masz podpisać podsunięte papiery. Ja mam przepchniete na wyrost maszyny a można było jeszcze większe bo mówili przepchniemy niema problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shreck    3
Dnia ‎02‎.‎12‎.‎2020 o 12:18, pedro2 napisał:

Max 86 koni. Zaraz będę w danexie, zostaje farmall 85c albo T5.85 i podnieść te 15koni. Jeszcze za masseyem podjadę może

Ale nie widzą mi się te małe pierdki 

Witam

AROIN 410 przejdzie do 86. Przedstawiciel CLAAS'a wystawi pismo, bo liczy się moc znamionowa, w tym przypadku 85KM

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Załatwiałeś to z agencją? Czy tylko diler tak powiedział? 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej2012    5
2 godziny temu, Slavo napisał:

mi diler claasa dał "rabat" od ceny z konfiguratora 37%

Jak tyle zjechał z ceny to mu trzeba podziękować bo ewidentne probowal lub chciał oszukać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tydzień temu testowałem i wycenialem nowego Ariona 450.

Amortyzacja osi,kabiny,opony 480/600 Trelleborg,przedni tuz,wom,dżoj wielofunkcyjny i kilka pierdół

280tys netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacha00    6
59 minut temu, Rafal7777 napisał:

Panowie wyceniał ktoś ostatnio Maxuma115 multicontller albo Claas 440.?

Claas 440 Cis. + przedni tuz, kolorowy komputer 250 netto bez negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7777    3

Kolego czacha00 a zdecydowałeś się na tego classa 440 cis ? Bo  właśnie zastanawiam się nad tymi dwoma o które pytam. Tylko narazie czekam na jakąś decyzję z agencji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
czacha00 napisał:

59 minut temu, Rafal7777 napisał:

Panowie wyceniał ktoś ostatnio Maxuma115 multicontller albo Claas 440.?

Claas 440 Cis. + przedni tuz, kolorowy komputer 250 netto bez negocjacji

Ta cena bez amortyzacji przedniej osi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuxorPL    4
23 godziny temu, Dodi napisał:

330 z ladowaczem MX 

netto czy brutto?

 

23 godziny temu, Dodi napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuxorPL    4

Ktoś orientuje się w cenach i mógł by się podzielić opinią o modelach:

Steyr 4100 Expert w wyposażeniu: miękka oś i amortyzowana kabina, monitor pokładowy S-TECH 700,

skórzana kierownica i dywan, ładowacz około 1500kg udźwigu (najlepiej oryginalny) i jaka cena między przekładnią CVT a zwykłą skrzynią. 

CASE IH Vestrum 100, wyposażenie jak STEYR i jaka różnica cenowa między skrzynią CVX a zwykłą skrzynią?

CASE IH Maxxum 115, wyposażenie takie samo ładowacz około 1700kg udźwigu i jak w Vestrumie ile kosztuje skrzynia CVX.

Valtra  A114, Monitor pokładowy miękka oś i kabina ładowacz około 1500kg udźwigu i czym różni się Versu od Active? i różnica cenowa między przekładnia bezstopniowom a zwykła skrzynią?

Deutz-fahr 6130 skrzynia zwykła, miękka oś i kabina, bez ładowacza i czy możliwy jest multicontroller i komputer pokładowy w tym modelu?

A jaka cena by była bez miekkej osi i kabiny i bez multicontroller'a i komputera?

Deutz-fahr 6120 skrzynia zwykła (chyba że mozna założyć lepszą skrzynie jaka cena?) miękka oś i kabina, ładowacz około 1700kg udźwigu i czy możliwy multicontroller i komputer pokładowy?

 

Jestem też otwarty na propozycję innych marek.

  

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.

 

Edytowano przez LuxorPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Podzwoń do dilerów jak już wiesz jakie wyposażenie cię interesuje. Ceny netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacha00    6
10 godzin temu, zacx18 napisał:

Ta cena bez amortyzacji przedniej osi ?

Tak

11 godzin temu, Rafal7777 napisał:

Kolego czacha00 a zdecydowałeś się na tego classa 440 cis ? Bo  właśnie zastanawiam się nad tymi dwoma o które pytam. Tylko narazie czekam na jakąś decyzję z agencji.

 

Narazie nie, bo agencja na 35 ha mówi że za duży i negocjuje z nimi. 

Jeśli przejdzie i dealer trochę opuścił to wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12
Dnia 29.11.2020 o 02:09, rolnik9 napisał:

Pytanko trochę z innej beczki. Zauważyłem, że  w przypadku niektórych marek np. (Valtra i Kubota) producenci podają w danych technicznych moc maksymalną, natomiast znamionowej nie. Ta znamionowa jest zwykle ok. 10 % mniejsza. Orientuje się ktoś, czy jest możliwość określenia przez producenta mocy znamionowej w takich sytuacjach ? Chodzi o to, aby ciągnik przeszedł pod wniosek unijny. Konkretnie mam na myśli Kubotę M7133 o mocy maksymalnej 130 [KM] . Może zastanawiał się ktoś kiedyś nad tym tematem albo starał się o stosowne zaświadczenie od producenta ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Kubota M7133 ma moc maksymalną 150KM, a znamionowej 130KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, LuxorPL napisał:

Ktoś orientuje się w cenach i mógł by się podzielić opinią o modelach:

Steyr 4100 Expert w wyposażeniu: miękka oś i amortyzowana kabina, monitor pokładowy S-TECH 700,

skórzana kierownica i dywan, ładowacz około 1500kg udźwigu (najlepiej oryginalny) i jaka cena między przekładnią CVT a zwykłą skrzynią. 

CASE IH Vestrum 100, wyposażenie jak STEYR i jaka różnica cenowa między skrzynią CVX a zwykłą skrzynią?

CASE IH Maxxum 115, wyposażenie takie samo ładowacz około 1700kg udźwigu i jak w Vestrumie ile kosztuje skrzynia CVX.

Valtra  A114, Monitor pokładowy miękka oś i kabina ładowacz około 1500kg udźwigu i czym różni się Versu od Active? i różnica cenowa między przekładnia bezstopniowom a zwykła skrzynią?

Deutz-fahr 6130 skrzynia zwykła, miękka oś i kabina, bez ładowacza i czy możliwy jest multicontroller i komputer pokładowy w tym modelu?

A jaka cena by była bez miekkej osi i kabiny i bez multicontroller'a i komputera?

Deutz-fahr 6120 skrzynia zwykła (chyba że mozna założyć lepszą skrzynie jaka cena?) miękka oś i kabina, ładowacz około 1700kg udźwigu i czy możliwy multicontroller i komputer pokładowy?

 

Jestem też otwarty na propozycję innych marek.

  

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.

 

Witam. Jak chcesz kupić fajny ciągnik to szukaj po delerach ostatnich sztuk Valtra N 114 bez DPF. Myślę że w wersji Active  z armotyzacja kabiny, osi i przednim tuz wyjdzie 300 tys netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz897    0

Witam orientuje się ktoś, ile kosztuje steyer 4075 kompakt skrzynia 24+24, multicontroller, ehr, 2 siłowniki wspomagające podnośnik, pneumatyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
5 minut temu, Mateusz897 napisał:

steyer 4075 kompakt skrzynia 24+24, multicontroller, ehr

Farmall 85c wycena z piątku ok 176 netto cofnij się kilka stron

 

Wszystko jasne. Mam oświadczenie od Claas Polska odnośnie mocy Ariona 410 na 85 koni. Teraz tylko trzeba przebić mur betonowy jakim jest prowadzący 😉 

Ciągnik zamówiony do końca grudnia realizować będzie agroserwis, gwarancję przejmuje contractus. Bardzo przyjemna i fachowa obsługa człowieka z Claas Polska, w razie wątpliwości najlepiej pisać do nich.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile cię wyniósł ostatecznie ten Claas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
13 godzin temu, czacha00 napisał:

Tak

Narazie nie, bo agencja na 35 ha mówi że za duży i negocjuje z nimi. 

Jeśli przejdzie i dealer trochę opuścił to wezmę

Czemu za duży 115 znamionowej jak to agencja wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
30 minut temu, ramzes10 napisał:

Ile cię wyniósł ostatecznie ten Claas? :)

Nie wiem, wyceniałem wstępnie 420stke za 220+ ładowacz 40tys. Mam nadzieję, że poniżej 210 zejdzie. Nie pamiętam czy bieg uwrociowy jest dostępny bez automatyki skrzyni. Jeśli tak to wyrzucę automatykę i nad pneumatyką się zastanawiam.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj