sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

kokoman0    305

W spółdzielczym to właśnie jest super, masz chęci i możliwości to spłacasz szybciej bez dodatkowych opłat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265
1 godzinę temu, Marcin133 napisał:

Mi w agco na 4lata 0% min 30% wkładu własnego...opłata przygotowawcza 2000tys. Ubezpieczenie 0.69%... W niuszku było dużo gorzej na 3latan 0% wkład taki sam ale już prowizja 3.5%....pozniej zjechali na 2.5%.   W agco zrobili mi 1000zl przygotowawcza

W spółdzielczym parę lat temu na ziemię brałem 80tys...chyba na 7lat mi zrobili żeby nie robić żadnej hipoteki. Fajne było że mogłem spłacić wcześniej bez żadnych opłat i prowizji. Akurat fajnie podeszło i w pół roku spłaciłem😄 

A AC ile? Nigdzie niestety niema 0% to jest chwyt odbija sobie w inny sposób 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Prawda. Brałem nowa ładowarkę to w spółdzielczym wziąłem preferencyjny z dopłatą na 3% plus 0.9 AC. Nie ma nic tańszego niestety u producentów czy dilerów.

Oczywiście na dłuższy okres

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Podpowiem żeby negocjować warunki finansowania fabrycznego. Jak się ma lepsze warunki można pokazac  kontroferte. Jak trzeba to uderzyć wyżej niż u dealera do jakiegoś kierownika etc. Bywa że są dość elastyczni, szczególnie dużo można zejść z opłaty przygotowawczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikar    0

Siema wiecie może ile kosztuje John Deere 6195R i 6195M ?jak one mają się cenowo i jakie macie opinię na ich temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17

Nie do końca np dmc mf to 8500 zaś valtry 9500, chyba że coś zmienia w tych nowych masseyach. 18 grudnia ma być premiera ale raczej chyba tylko face lifting 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
2 godziny temu, Wikar napisał:

Siema wiecie może ile kosztuje John Deere 6195R i 6195M ?jak one mają się cenowo i jakie macie opinię na ich temat ??

Witam, 6195 m w dobrym wyposażeniu z navi ok 505 netto a 6195r nie wyceniałem ale ok 590 netto z  dobrym wyposażeniem i navi

Edytowano przez ralf3635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17
11 minut temu, Rafal7777 napisał:

Właśnie czekam na specyfikację tej valtry to będę cokolwiek wiedział.

Ale tu się nic nie zmieni wejdź na stronę producenta i wszystko tam masz o nowej serii g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17

Rafal7777 jeśli mi się uda podjechać do dealera w tym roku to dam znac a co jeszcze bierzesz pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Teraz wyceniałem jd 6130R na skrzyni autoquad plus, Eco 24x25, tls, amortyzowana kabina, lepsze oświetlenie, mocniejszy podnośnik na tylnim tuzie,przygotowany do tura, cenna z kosmosu 350 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75
10 godzin temu, Rafal7777 napisał:

John Deere 6090M albo Claasa 430 i nie wiem na co się zdecydować.

Ile trzeba dać za 6090m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj