sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marluk    355

Ile można urwać od cen z konfiguratora Classa? Bo ceny tam są trochę absurdalne wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
32 minuty temu, marluk napisał:

Ile można urwać od cen z konfiguratora Classa? Bo ceny tam są trochę absurdalne wg mnie.

-40%  mi policzył

34 minuty temu, marluk napisał:

Ile można urwać od cen z konfiguratora Classa? Bo ceny tam są trochę absurdalne wg mnie.

-40%  mi policzył


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Dostałem w claasie 38.7% rabatu ( cena z konfiguratora a cena od przedstawiciela) już ostateczna wiec podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik21b    1
Dnia 1.12.2020 o 10:52, Poznaniak napisał:

Mf 5090 podają w ulotkach promocyjnych że  ceny od 164 A 5710 od 188,

jd5090m wycenialem i ponad 215

W jakim wyposażeniu ten jeleń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuxorPL    4

Witam. Może ktoś orientuje się w cenie STEYR 4115 Profi w opcji: Miękka oś, amortyzowana kabina, monitor S-Tech 700, skórzana kierownica, dywan, ładowacz oryginalny około 1700kg udźwigu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
1 godzinę temu, situ14 napisał:

Dostałem w claasie 38.7% rabatu ( cena z konfiguratora a cena od przedstawiciela) już ostateczna wiec podziękowałem.

Mi na dzień dobry policzył dokładnie 40,4%, trochę postękałem że drogo i na odchodne powiedział, że jeszcze coś tam da się urwać, jakieś drobiazgi gratis puścić...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223

Poszedł już drugi raz po zmianie prowadzącego, do tego maszyna  zmieniona na zapotrzebowanie mocy 100-150koni i dalej to samo tłumaczenie, inwestycja nieuzasadniona ekonomicznie. Błąd zrobiliśmy przy pisaniu wniosku, może prędzej by przeszło. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263
1 godzinę temu, LuxorPL napisał:

Witam. Może ktoś orientuje się w cenie STEYR 4115 Profi w opcji: Miękka oś, amortyzowana kabina, monitor S-Tech 700, skórzana kierownica, dywan, ładowacz oryginalny około 1700kg udźwigu?

300k tak plus minus. 

Rok temu 4125 ładowacz polski bez miękkiej osi 300k 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121

@Pedro2 rozumiem frustracje, ale chciałem pomóc.  Na twoim miejscu bym podzwonił po innych przedstawicielach i się doinformował czy rzeczywiste tak jest jak mówią CI. Sam się rozeznawałem w cenie maszyny żeby nie przepłacić, diler mówił że tyle i tyle kosztuje plus tyle za dodatkowe opcje. Przypadkiem trafiłem na dealera który mi powiedział cenne maszyny w euro plus ile za opcje różnica 10% cenny. Urzędnicy też różnie do przepisów podchodzą. Urzędnicy też w oparciu o te same przepisy wydaja różne decyzję jak to z urzędnikami. Jak ci nie zależy to nie walcz, jak ci zależy to powalcz a możne się uda.

 

Co do liftu raczej przy mocy nie grzebali bo by stracili możliwość sprzedaży ciągnika w przedziale mocy. Tutaj masz dane z strony claasa na Polskę. 

https://www.claas.pl/blueprint/servlet/blob/1655912/4c3da1f7aac60d9764ebdfdc2bdba58a/222484-23-dataRaw.pdf

 

Uśmiechnij pomyśl że tak czy siak będziesz miał możliwość polatania nowym ciągnikiem nawet jak nie dostaniesz to co chcesz. Bo z nowym prowem już może być różnie. Znajomy szwagra miał takiego prowadzącego w naturze że musiał powyrzucać polowe maszyn bo za duże na jego areał. A w prowie dostał takiego że to samo przeszło a nic u niego się nie zmieniło i przepisy te same obowiązywały. Tak wiec może źle trafiłeś i nic ugrać się nie da. Ale walcz o swoje kto nie walczy ten nie wygrywa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Ja bym na twoim miejscu juz więcej nie szukał tylko decydował się na tego farmalla 85 c. Case sprawdzona marka, dużo ludzi ma i sobie chwali, półbiegi i ehr są A to jest najważniejsze w wyposażeniu bo bardzo usprawnia pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223

@ramzes10 miałeś rację. Jest oficjalne info 

https://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/claas-rozstaje-sie-z-agro-serwis-ds-nowy-dealer-to-contractus-agro,101865.html 

Strona farmer

Czyli co Johna nie będzie na Podlasiu wcale czy zamieniają się z agro serwis? 

 Trochę dziwna sytuacja... przedstawiciel z claasa namawiał, że może mi zamówić ciągnik, a jak nie przejdzie moc to spokojnie mogę anulować na wiosnę i zaliczkę zwrócą. Bo 4setki się dobrze sprzedają. A teraz kończą z claasem...?

W danexie też oferują zamówić farmalla i luxxuma, a jak dostanę odpowiedź to drugiego i tak na plac wezmą.

25 minut temu, NieMadry napisał:

Tak wiec może źle trafiłeś i nic ugrać się nie

Tak właśnie trafiłem. Doradca dobrze zna się z jednym z prowadzących z naszego OR i tamten doradził wpisać większą maszynę o zapotrzebowaniu 100koni i na pewno przejdzie. I nie przeszło, aczkolwiek czekamy bo były tylko rozmowy i uzasadnianie, odmowy ani potwierdzenia na piśmie nie dostałem


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121

Pedro najlepiej jakby udało się dorwać papiery kogoś kto przy podobnym areale wyrwał podobnej mocy ciągnik. Jakbyś okazał takie papiery urzędnik by miał dwa wyjścia albo puścić twoje papiery albo narobić smrodu koledze. A mam takie pytanie Ile masz hektarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520
3 godziny temu, LuxorPL napisał:

Witam. Może ktoś orientuje się w cenie STEYR 4115 Profi w opcji: Miękka oś, amortyzowana kabina, monitor S-Tech 700, skórzana kierownica, dywan, ładowacz oryginalny około 1700kg udźwigu?

330 z ladowaczem MX 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
15 minut temu, NieMadry napisał:

Pedro najlepiej jakby udało się dorwać papiery kogoś kto przy podobnym areale wyrwał podobnej mocy ciągnik. Jakbyś okazał takie papiery urzędnik by miał dwa wyjścia albo puścić twoje papiery albo narobić smrodu koledze. A mam takie pytanie Ile masz hektarów?

Hektarów mam sporo, wystarczyło by pewnie na 150km wg tych ich wyliczeń. Niestety do tego działania, z którego korzystam hektary nic nie mają.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

Trochę lipa, jeździłem tym Farmallem c na bazie w Wysokim i nie urzekł mnie niczym , a A to już wgl wajchotron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

A czy to prawda że dealerzy muszą wypchnąć wyszystkie traktory z normą IV do końca roku ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Unijne wymagania podobno od 01.01.2021,  rejestracja nowych traktorów z normą Stage V ( tak jak z samochodami  Stage 6d o ile dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Ja już w życiu tego g***** z CNH nie kupię , wolę 30% nawet dołożyć i kupić coś porządnego a nie rozwalające się trupy, które są składane z plastików jakości g****

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
1 godzinę temu, jadka88 napisał:

Unijne wymagania podobno od 01.01.2021,  rejestracja nowych traktorów z normą Stage V ( tak jak z samochodami  Stage 6d o ile dobrze pamiętam)

Od 56 do 130 kw norma emisji stage 5 będzie obowiązywać od końca 2021 

Dla reszty ciągników od końca 2020. 

Większość ciągników się łapie w ten pierwszy zakres. Oczywiście dilerzy którzy nie sprzedają ciągników po prostu zarejestrują je na siebie. Jedyny minus dla diler to taki że nikt już go na dotacje nie kupi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj