sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

ThePerkins    935

Ogólnie to już byłem prawie nastawiony na DF 5110g gs w tej chwili promocja za 175 netto lecz opinie jakie poczytałem ten optymizm mi oziębiły troszkę. Dopłata z mojej strony już teraz nie wielka a skrzynia Dyna, większy silnik i waga więc nie było chyba nawet o czym rozmawiać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Tez uważam że mf lepszy. Ta M chyba czymś jeszcze się różni jeśli tyle droższa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935

Wyżej wspominałem , taki jakby DPF , lecz ma się wypalać rzadziej, nowy gryl i tak to chyba nic poza tym ( Nieszczęsne EURO V) . MF dużo plusuje na tym ,że ze skrzynią Dyna jest składany we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265
16 godzin temu, kuba24051 napisał:

tanio

Drogo bo te po pokazówki dostają po d*pie wiem bo sam miałem 🤭

15 godzin temu, pedro2 napisał:

Nie podoba mi się. Mały ciasny niewygledny, nie ma w ogóle MF w okolicy

Komfort napewno lepszy jak w cnh, kabina z lepszą widocznością, amortyzacja osi i kabiny też lepsza. 

MF top i tyle

To nie samochód że patrzysz na wygląd 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Nie patrzysz na wygląd to bierz belarusa, wyjdzie najtaniej i widoczność z bocianiego gniazda najlepsza 😉 ja patrzę i to moja kasa i moja decyzja. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak by to była twoja kasa to już byś dawno kupił i pier**lił tą jałmużnę pod nazwą PROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Dokładnie 🤭

8 minut temu, pedro2 napisał:

Nie patrzysz na wygląd to bierz belarusa, wyjdzie najtaniej i widoczność z bocianiego gniazda najlepsza 😉 ja patrzę i to moja kasa i moja decyzja. 

No to patrz dalej i ty bierz belarusa bo desing obecnie zmieniony w belarusie i akurat pasuje tobie. Twoja kasa czy twego taty?? 

Wiesz że dzwony biją ale nie wiesz gdzie 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Do kolegi co wybiera ciągnik ok 100 konny bez ładowacza ,jak dobrze zrozumiałem ,a stałem przed podobnym wyborem w 2018 i przeglądałem wiele marek i modeli to zdecydowanie najlepszym wyborem jest Claas Arion 430  i jak trochę będzie jeździł w transporcie koniecznie miękka przednia oś ,zdecydowanie najlepszy ciągnik  do pola ,komfort masa i jej rozłożenie udźwig tylnego tuz itd, ja kupiłem 420 na kołach 28 i 38 ,ciągnik do ładowacza, nie główny w gospodarstwie ma przebieg ponad 1600 godz,  maszyna super ,pozdr

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
2 godziny temu, zkordalski napisał:

Jak by to była twoja kasa to już byś dawno kupił i pier**lił tą jałmużnę pod nazwą PROW

A dlaczego nie skorzystać jak przyznali? Są z ich strony pewne trudności w wyborze tego co chce konkretnie, ale mimo wszystko to 2/3 ceny dają. Przy dzisiejszych cenach maszyn bez dotacji nie przymierzał bym się nawet do nowych. 

Tomek nie rób syfu, rozmowa była rzeczowa i w temacie, a przychodzisz i srasz. Moja, moja kasa spokojnie.

26 minut temu, kewin123 napisał:

Do kolegi co wybiera ciągnik ok 100 konny bez ładowacza ,jak dobrze zrozumiałem ,a stałem przed podobnym wyborem w 2018 i przeglądałem wiele marek i modeli to zdecydowanie najlepszym wyborem jest Claas Arion 430  i jak trochę będzie jeździł w transporcie koniecznie miękka przednia oś ,zdecydowanie najlepszy ciągnik  do pola ,komfort masa i jej rozłożenie udźwig tylnego tuz itd, ja kupiłem 420 na kołach 28 i 38 ,ciągnik do ładowacza, nie główny w gospodarstwie ma przebieg ponad 1600 godz,  maszyna super ,pozdr

Dzieki za info. Odezwę się na priv bo tu już trollownia się zbiega

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Hahah bo śmiesza teksty typu bo mi się nie podoba 😂 a trollujesz sam wyskujac belarusami jak jakieś dziecko. 

Stałem rok temu przed wyborem ciągnika i raczej na wygląd nie patrzyłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Arion 420 cis quadrashift, pompa 100L ogumienie mitas 540/65r38 automatyka skrzyni, zatrzymanie z hamulca, dach panoramic, pneumatyka, zaczep automat i dolna listwa, stabilizatory mechaniczne, 3 pary wyjść, wolny spływ, wałek 540, 540e, 1000. Reszta pierdoły 4x światła robocze, kogut, radio, klima, siedzenie pasażera.

ładowacz fabryczny fl100e mechaniczne poziomowanie, na elektrozaworach, amortyzacja. 

260tys netto do końca stycznia  

410tka 8 tys taniej.

Ładowacz z ramą i ehr 40tys netto, pneumatyka 8tys, dach panoramic 6 tys, większe i szersze kapcie nieco ponad 2 tys. Ładowacza polskiego nie chcą zamontować, niby mocno skręt ogranicza i odlew ramy jest "specyficzny "przez co niby ciężko dopasować mocowania. Jak już to na własną rękę tylko potem w razie w problemy z gwarancją. Wydaje się nie tak drogo. Ale ładowacz w ciul nagania


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogie te zabawki oj drogie kto by to pomyślał 10lat temu za 100 można lux auto kupić a za 100tys ciągnika ani grom nie kupisz nawet 200maly wybór co to się dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
41 minut temu, pedro2 napisał:

Arion 420 cis quadrashift, pompa 100L ogumienie mitas 540/65r38 automatyka skrzyni, zatrzymanie z hamulca, dach panoramic, pneumatyka, zaczep automat i dolna listwa, stabilizatory mechaniczne, 3 pary wyjść, wolny spływ, wałek 540, 540e, 1000. Reszta pierdoły 4x światła robocze, kogut, radio, klima, siedzenie pasażera.

ładowacz fabryczny fl100e mechaniczne poziomowanie, na elektrozaworach, amortyzacja. 

260tys netto do końca stycznia  

410tka 8 tys taniej.

Ładowacz z ramą i ehr 40tys netto, pneumatyka 8tys, dach panoramic 6 tys, większe i szersze kapcie nieco ponad 2 tys. Ładowacza polskiego nie chcą zamontować, niby mocno skręt ogranicza i odlew ramy jest "specyficzny "przez co niby ciężko dopasować mocowania. Jak już to na własną rękę tylko potem w razie w problemy z gwarancją. Wydaje się nie tak drogo. Ale ładowacz w ciul nagania

Czyli Ariona 410 wycenili na 212 tys. netto ? Można wiedzieć skąd oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
38 minut temu, zkordalski napisał:

Drogie te zabawki oj drogie kto by to pomyślał 10lat temu za 100 można lux auto kupić a za 100tys ciągnika ani grom nie kupisz nawet 200maly wybór co to się dzieje 

Czy ja wiem, nowe ciągniki to nie zabawki dla małych gospodarstw. A powiedzmy czy na 100-200ha to taki duży problem kupić raz na 10-20 lat nowy ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935
51 minut temu, pedro2 napisał:

Arion 420 cis quadrashift, pompa 100L ogumienie mitas 540/65r38 automatyka skrzyni, zatrzymanie z hamulca, dach panoramic, pneumatyka, zaczep automat i dolna listwa, stabilizatory mechaniczne, 3 pary wyjść, wolny spływ, wałek 540, 540e, 1000. Reszta pierdoły 4x światła robocze, kogut, radio, klima, siedzenie pasażera.

ładowacz fabryczny fl100e mechaniczne poziomowanie, na elektrozaworach, amortyzacja. 

260tys netto do końca stycznia  

410tka 8 tys taniej.

Ładowacz z ramą i ehr 40tys netto, pneumatyka 8tys, dach panoramic 6 tys, większe i szersze kapcie nieco ponad 2 tys. Ładowacza polskiego nie chcą zamontować, niby mocno skręt ogranicza i odlew ramy jest "specyficzny "przez co niby ciężko dopasować mocowania. Jak już to na własną rękę tylko potem w razie w problemy z gwarancją. Wydaje się nie tak drogo. Ale ładowacz w ciul nagania

To bardzo dobra cena, z kim rozmawiałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Agro serwis Zambrów.

430stka jest teraz w tej promocji first line czy jakoś tak, ale tam już jakieś gotowe pakiety wyposażenia. No i dla mnie nie przejdzie 110koni. 

Gdyby była opcja na polski ładowacz to już decyzja by zapadła myślę. A tak to lecimy dalej z rozeznaniem. Cnh, valtra i Massey S'ka

Nadal jednak czekamy na odpowiedź z agencji odnośnie mocy

Gość mówił mi żeby brać wałek 540/1000 bo 540e jedynie do beczki się nada, a do kosiarki nie pójdzie. Nie znam się, ale nie raz widziałem opinie jak do kosiarki to tylko 540e... Ktoś podpowie?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368

Jak mówiłem bierz nowy to fochy strzelałeś że twój hajs a teraz jednak nowego nabywasz? Steyr w wersji multi super maszyna nwm jak to stoi cenowo teraz Ale jeździłem kiedyś na pokazie to wrażenia z jazdy super wszystko dosłownie pod kciukiem i gabaryt spory przy np wersji 100 koni olej na skrzynie i hydraulike oddzielny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
pedro2 napisał:

Agro serwis Zambrów.

430stka jest teraz w tej promocji first line czy jakoś tak, ale tam już jakieś gotowe pakiety wyposażenia. No i dla mnie nie przejdzie 110koni. 

Gdyby była opcja na polski ładowacz to już decyzja by zapadła myślę. A tak to lecimy dalej z rozeznaniem. Cnh, valtra i Massey S'ka

Nadal jednak czekamy na odpowiedź z agencji odnośnie mocy

Gość mówił mi żeby brać wałek 540/1000 bo 540e jedynie do beczki się nada, a do kosiarki nie pójdzie. Nie znam się, ale nie raz widziałem opinie jak do kosiarki to tylko 540e... Ktoś podpowie?

Z tegorocznego naboru na modernizację bierzesz ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
3 minuty temu, michalcium napisał:

Jak mówiłem bierz nowy to fochy strzelałeś że twój hajs a teraz jednak nowego nabywasz? Steyr w wersji multi super maszyna nwm jak to stoi cenowo teraz Ale jeździłem kiedyś na pokazie to wrażenia z jazdy super wszystko dosłownie pod kciukiem i gabaryt spory przy np wersji 100 koni olej na skrzynie i hydraulike oddzielny 

Bo nie stać mnie bylo na nowy... i dalej mnie nie stać 🙂 dofinansowanie + wkład własny. Niestety wymaga to pewnych wyrzeczeń, papierologii i zobowiązań. 

Będę wyceniał luxxuma i może multi. Zobaczymy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935
32 minuty temu, pedro2 napisał:

Agro serwis Zambrów.

430stka jest teraz w tej promocji first line czy jakoś tak, ale tam już jakieś gotowe pakiety wyposażenia. No i dla mnie nie przejdzie 110koni. 

Gdyby była opcja na polski ładowacz to już decyzja by zapadła myślę. A tak to lecimy dalej z rozeznaniem. Cnh, valtra i Massey S'ka

Nadal jednak czekamy na odpowiedź z agencji odnośnie mocy

Gość mówił mi żeby brać wałek 540/1000 bo 540e jedynie do beczki się nada, a do kosiarki nie pójdzie. Nie znam się, ale nie raz widziałem opinie jak do kosiarki to tylko 540e... Ktoś podpowie?

Chodzi mi , o to z kim w Firmie , z Jackiem może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368

To bliźniacze modele Steyr multi zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie co prawda pojemność 3,4 Ale jak śmigalem na pusto to taki dość zrywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

ja z kolei zupełnie inne wrażenie odniosłem po przejażdżce t5. 120 na ec. Muł jakich mało, ciasny, strasznie plastikowy, przy mojej tlce się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Mi za luxxuma 120(bardzo dobrze doposażony) we wrześniu proponowali 255tys a t5 120 230tys

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
16 minut temu, ThePerkins napisał:

Chodzi mi , o to z kim w Firmie , z Jackiem może ?

Tak Jacek. Jaki miałeś dach w tym na testach? Bez tego dachu panoramic chyba nie ma co brać bo strasznie mało widać do góry. Szyber dach przeszklony 4 tys

15 minut temu, michalcium napisał:

To bliźniacze modele Steyr multi zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie co prawda pojemność 3,4 Ale jak śmigalem na pusto to taki dość zrywny 

Wiem, że bliźniaki. Dlatego chcę zobaczyć jak wypadną w tej samej konfiguracji. O ile w Kolnie mi steyra wycenią bo tam tylko filia


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj