sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

situ14    35

ta cena 412 tys jest za ciągnik w podstawie plus cis koła 600/480 pompa 100l 6 wyjsc hydraulicznych mechanicznych  8 reflektorów i 2 koguty reszta standard realnie licze na jakies 230 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

tak ale ma os amortyzowana kierownice skórzaną i automatyke zmiany biegów czyli jakies 25 30 tys odeszłoby od tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kamyk777 napisał:

Witam Serdecznie ,

Jest kasa do wydania a mianowicie 150 tys zł z programu młody rolnik, za tą kwote zaplanowałem zakup nowego  ciągnika. 
Wytyczne są następujące : ciągnik 75 KM , będzie pracował jako ciągnik pomocniczy głównie na łakach (zgrabiarka , przetrząsarka, prasa) .
We wniosku podałem , że będzie to Kubota 4062 (66KM), jej zakup w podstawowej wersji miałby pochłonąć całą kasę( wycena na wiosnę ) , mam już jedną kubotę w gospodarstwie (8560) i dobrze sie sprawuje.  Teraz dealer oświadczył mi, że jednak za tą kasę to będzie ciągnik ale bez obciążników i pneumatyki na przyczepy!!! Mały ciągnik, dużo kasy i jeszcze wyjdzie na to że golas ! 
Dlatego zwracam się do was z prośbą o przedstawienie wycen na ciągnki mocy około 70 KM ( KUBOTA CASE, NEWHOLAND , ZETOR, DEUTZ ), pragnę zaznaczyć, że nie chcę nic dokładać do tego zakupu dlatego 150 tys jest ceną brutto . 
 Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Za 150 tys brutto to będzie Major z ładowaczem. I jak coś w Zetorze się zepsuje to kupisz wszędzie, tanio i każdy ci go zrobi.

https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-major-cl-80-nowy-ciagnik-76km-ladowacz-zetor-system-gwarancja-ID6DkuKS.html

Edytowano przez PrzemekFarmer
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88
Nie wystawie opinii ale za 150 brutto wziąłbym na pewno pod uwagę John Deere 5E. Mały ciagniczek ale kabina jak w większych seriach i myślę że dość komfortowy.
Nie wystawie opinii ale za 150 brutto wziąłbym na pewno pod uwagę John Deere 5E. Mały ciagniczek ale kabina jak w większych seriach i myślę że dość komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, romanekdeutz napisał:

Nie wystawie opinii ale za 150 brutto wziąłbym na pewno pod uwagę John Deere 5E. Mały ciagniczek ale kabina jak w większych seriach i myślę że dość komfortowy.
Nie wystawie opinii ale za 150 brutto wziąłbym na pewno pod uwagę John Deere 5E. Mały ciagniczek ale kabina jak w większych seriach i myślę że dość komfortowy.

Śmiechem żartem to nawet te Tureckie wynalazki całkiem ciekawie wyglądają Basak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Jeżeli "egzotyczne" marki to może TYM? Też nie mam opinii o tej marce z własnego podwórka ale serwisant Deutz-a opowiadał że ma klienta który nie może się nachwalić TYM-a mimo że ma też inne marki to z niego jest właśnie najbardziej zadowolony  https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-75km-nowy-4x4-tym-754-ladowacz-czolowy-gratis-CID757-IDESArb.html#566dc90471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Czy ktoś z Was wie od jakiej kwoty będzie zaczynała się nowa seria Massey Ferguson 8S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520
20 godzin temu, ThePerkins napisał:

@pedro2, Co do Nm to w tej klasie mocowej jest gdzieś więcej ?. MF 5710 ma 410 

Nh T5.100 ec ma chyba 430Nm

 

20 godzin temu, Kamyk777 napisał:

Witam Serdecznie ,

Jest kasa do wydania a mianowicie 150 tys zł z programu młody rolnik, za tą kwote zaplanowałem zakup nowego  ciągnika. 
Wytyczne są następujące : ciągnik 75 KM , będzie pracował jako ciągnik pomocniczy głównie na łakach (zgrabiarka , przetrząsarka, prasa) .
We wniosku podałem , że będzie to Kubota 4062 (66KM), jej zakup w podstawowej wersji miałby pochłonąć całą kasę( wycena na wiosnę ) , mam już jedną kubotę w gospodarstwie (8560) i dobrze sie sprawuje.  Teraz dealer oświadczył mi, że jednak za tą kasę to będzie ciągnik ale bez obciążników i pneumatyki na przyczepy!!! Mały ciągnik, dużo kasy i jeszcze wyjdzie na to że golas ! 
Dlatego zwracam się do was z prośbą o przedstawienie wycen na ciągnki mocy około 70 KM ( KUBOTA CASE, NEWHOLAND , ZETOR, DEUTZ ), pragnę zaznaczyć, że nie chcę nic dokładać do tego zakupu dlatego 150 tys jest ceną brutto . 
 Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Może niektórym wydawać się śmieszna propozycja ale Farmtrac, ciągnik ma swoje mankamenty ale części będą przynajmniej tanie. Lepszy ft niż Zetor major

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Tylko, że Arion ma silnik 4,5L a nh 3,4. Nie znam się czy to nie będzie muł. 

410 tka 90km i 407niuta poj 4,5l

Może @sumek666 się wypowie ???


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

W tym roku z racji awarii tm, t5100 ec zaoralem 50ha 4 obracanymi kuhn także nie powiedziałbym że jest mułem, beczkę 14tys tez ciąga, każdą górkę czuje ale idzie. 

Roman w tej cenie myślę że nh td5. 75 na mokrym sprzęgle z klima powinieneś wyrwać. Na suchym nie bierz bo będą priblemy z czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Tylko, że Arion ma silnik 4,5L a nh 3,4. Nie znam się czy to nie będzie muł. 

410 tka 90km i 407niuta poj 4,5l

Może @sumek666 się wypowie ???

Ciuchcia t5 duża ma 4.5l bo to taki sam motur jak w Claasie. Byłem we wrześniu w primatorze z ciekawości ( bo nie biorę nawet tego pod uwagę ) to za t5.100 ec 225 netto na dzień dobry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Nawet Sumek Wam napiszę żeby brać Claasa względem T5tki


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Do dużych t5 można porównać pewnie duże 400 od claasa a pewnie ani jeden ani drugi nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Nad dużą T5 też myślałem. Ale po pierwsze moc jeszcze większa, a za tą cenę byłaby T6, a tu kolejne +5koni. Nie mam dużych wymagań więc i nie chce przepłacać. Wolę sprawdzone starsze rozwiązania. Wystarczyła by mi T5.100 na EC w zupełności. Tylko ten silnik 3,4l odstrasza


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za pokazowego new holland t6.175 dynamic command bez monitora z przednim tuz, armotyzacją kabiny i osi powiedziano 240 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
44 minuty temu, lamboEVO100 napisał:

5710

Nie podchodzi mi zbytnio ten MF. Oglądałem w roltomie 

44 minuty temu, lamboEVO100 napisał:

5710

Nie podchodzi mi zbytnio ten MF. Oglądałem w roltomie 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
15 minut temu, pedro2 napisał:

Nie podchodzi mi zbytnio ten MF. Oglądałem w roltomie 

dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Nie podoba mi się. Mały ciasny niewygledny, nie ma w ogóle MF w okolicy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj