romanekdeutz

Members
 • Ilość treści

  1862
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

88 Excellent

O romanekdeutz

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 01/02/1997

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  k/Torunia
 • Zainteresowania
  ROLNICTWO,motoryzacja,sport

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. romanekdeutz

  Limousine

  Można wiedzieć jakiej grubości rury masz na tych bramach? bo będę teraz robił bramy 5 metrowe i chciałbym użyć materiału którego nie wygną, ale też żeby nie przesadzić z grubością
 2. romanekdeutz

  unia Apollo 11

  To jednym zestawem odwoziliscie tylko? Też mam taką sieke i jak pole blisko to na 2 wozimy a jak daleko to 3. W tym roku trawa piękna to ciągnik 100 km zdychał w sieczkarni bezpośrednio po kosiarce 2,6m
 3. Kup sobie listwę z kulą, fajnie się tym jeździ bo jest mocno wysunięta i przy mocnym skręcie zaczep nie wchodzi w koła.
 4. Fajny sprzęt, od czego te palce zastosowałeś?
 5. romanekdeutz

  Nasiona

  U mnie to samo, cukrownia Chełmża
 6. Dokładnie, kółka muszą stać żeby ścieżki dobrze zrobiło a miałem agro Masza z oryginalnymi to w rzepaku i tak nasionka wylatywały podczas robienia ścieżki.
 7. Znajomy był dzisiaj w agencji składac o kuku i susze to mu powiedzieli, że mają instrukcje że jak ktoś nie ma ubezpieczenia od wszystkich ryzyk to nie musi dodawac polisy ubezpieczenia bo tak jak by go nie bylo. Ale do konca to oni sami nie wiedza bo maja taki mlyn, kaza na infolinie dzwonic. Znojomy wrocil wkurzony bo juz liczył po 500 Na protokole suszowym który jest w aplikacji suszowej, jest na końcu wzmianka czy było ubezpieczone minimum 50% czy nie. I chyba to będą brać pod uwagę przy tym naborze.
 8. Jak to jest, żeby to rtk2go działało trzeba mieć odblokowane RTK przez trimble?
 9. Nożyki w sieczkarni to się wymienia jak sieczkarnia przestaje wciągać słomę rzepakową.
 10. Ja daję wszystko w jednej dawce ale raczej jak robi się już ciepłej czyli końcówka marca.
 11. Ja gdybym tak zabezpieczał pryzmy u siebie to połowę kiszonki wyrzuciłbym w gnój. Bezpańskie psy, lisy i wrony dosłownie robią sito z folii na pryzmach.
 12. Fajnie jakby maszyna tej klasy dawała radę spokojnie podnieść te 1200kg żeby paletę przestawić itp.
 13. Tak to fakt że podnosi dość wysoko i to jest na plus. Według mnie jest to ładowarka typowo oborowa i podwórkowa czyli do lekkich prac bo jest bardzo zwinna i lekka.
 14. Nie wiem czy widziałeś na żywo t4512 weidemanna ale ja widziałem i według mnie to zabawka. Mauzera melasy nie podnosi.
 15. romanekdeutz

  McCormick X5.085

  Jak na prow to lepiej w maszyny zainwestowac a ciągnik kupić używany. Zakup ciągnika tej klasy za takie pieniądze bez sensu dla mnie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj