sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

komizmo    2694
14 godzin temu, ThePerkins napisał:

Ciuchcia t5 duża ma 4.5l bo to taki sam motur jak w Claasie. Byłem we wrześniu w primatorze z ciekawości ( bo nie biorę nawet tego pod uwagę ) to za t5.100 ec 225 netto na dzień dobry 

Przecież za tą cenę to by można pewnie myśleć o steyr multi. To chyba sporo do urwania. Czy też już w cnh ich popierdoliło?

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Multi + 25tyś do ceny malej T5. Nowa T5 120 DCT z ladowaczem >300tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

W zeszłym roku może za 225 by było Multi teraz jak zamawiasz pod siebie to 240netto


nie piszcie mała t5 tylko t5EC BO wprowadzanie ludzi w błąd jest jeszcze mniejsze t5 z dpf na skrzyni dual command

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935

spacer.png

Serio to ma 3,4 ? :o . Teraz spojrzałem na stronę NH i serio. Nawet nie brałbym tego pod uwagę .... Najśmieszniejsze jest to , że przedstawiciel mówił , że ma 4,5 

@pedro2 No MF ma trochę mniejszą kabinę od Claasa , ale wyszedł mi prawie 70 tyś taniej :o  po podliczeniu kosztów kredytu + dłuższe AC. Gdzie Claas AC ma 1,1-1,2 % wartości ciągnika a MF 0,7%

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

@ThePerkins miałeś doczynienie z tym silnikiem ? ja mam i twierdzę że jest z nim wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Myślę że te 3.4 jest znośne. Ale podbijam temat jak wycenili tego mf5710 i z czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
5 godzin temu, lamboEVO100 napisał:

Masz blisko dilera. Jak to mały ? 🤔 Na kołach 28 i 38 to kawał ciągnika 

Gdzie blisko? Roltoma w tym roku ruszyła w powiecie, więc nie spodziewał bym się mega wykwalifikowanego serwisu. Nh i Claas tak samo daleko, case blisko, ale nie ma modelu który by mi pasował. Valtra i Fendt blisko, tu znowu drogo. Mi się nie podoba ten MF i wszystko 😉 

 

 

 

@ThePerkins

No ma 3,4l. Ja go nie skreślam całkowicie, po prostu nie podoba mi się to, ale ludzie pracują i przynajmniej na razie nie mają zastrzeżeń że coś nie tak. 

U mnie ten MF odpada i tyle. Nie podoba mi się. A co chodzi Perkins o finansowanie fabryczne to spoko, różnice mogą być spore, wiem że ogólnie w maszynach claasa ludzie narzekają na lipne warunki na tle konkurencji. Ja nie potrzebuje, dotacja + wkład własny


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
58 minut temu, ThePerkins napisał:

 

Serio to ma 3,4 ? :o . Teraz spojrzałem na stronę NH i serio. Nawet nie brałbym tego pod uwagę .... Najśmieszniejsze jest to , że przedstawiciel mówił , że ma 4,5 

@pedro2 No MF ma trochę mniejszą kabinę od Claasa , ale wyszedł mi prawie 70 tyś taniej :o  po podliczeniu kosztów kredytu + dłuższe AC. Gdzie Claas AC ma 1,1-1,2 % wartości ciągnika a MF 0,7%

Ile Cie AC kosztowalo?:|

Jakiego mf masz? i ile Cie wyszedl z jakim wyposazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Właśnie jaki model zacznijmy od tego. Bo rozmawiamy od początku o MF serii 57 oprócz S rozumiem. Ska będzie droższa od ariona 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520
1 godzinę temu, ThePerkins napisał:

Gdzie Claas AC ma 1,1-1,2 % wartości ciągnika a MF 0,7%

0.9 malejące w Claasie. Wyliczone z góry na cały okres finansowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

No to jak w nh 3.4 strach ze malo to w arionie 4.2 chyba, skrzynia tez sprawdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6
1 godzinę temu, ThePerkins napisał:

spacer.png

Serio to ma 3,4 ? :o . Teraz spojrzałem na stronę NH i serio. Nawet nie brałbym tego pod uwagę .... Najśmieszniejsze jest to , że przedstawiciel mówił , że ma 4,5 

@pedro2 No MF ma trochę mniejszą kabinę od Claasa , ale wyszedł mi prawie 70 tyś taniej :o  po podliczeniu kosztów kredytu + dłuższe AC. Gdzie Claas AC ma 1,1-1,2 % wartości ciągnika a MF 0,7%

Te stare T5 mają 3,4l i  moc max (model t5.120 117km)Z miesiąc temu właśnie zaprezentowali nową T5 z oznaczeniem max t5.140 i one mają montowane silniki 4.5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935
59 minut temu, tomek904 napisał:

@ThePerkins miałeś doczynienie z tym silnikiem ? ja mam i twierdzę że jest z nim wszystko w porządku

Do czynienia nie mam, lecz wydaje mi się, że żywotność może być trochę krótsza no bo jeśli w moim dziadku ( 3060 ) jest 4l przy 80km a tu przy 110 jest 3.4 to trochę wyżyłowane chyba. Aczkolwiek to tylko moja taka dygresja na ten temat, może dobrze pracować i długo bez awarii.

MF 5710 D4 , felgi 28,38, fotel pneumatyczny , pneumatyka, 11 obciążników, zaczep automat i dolny i tak to chyba reszta w podstawie to trochę lepiej jak 180 tyś. Może by wziął i coś większego ale na 17 ha szczerze mówią to i ten aż nadto 

26 minut temu, Dodi napisał:

0.9 malejące w Claasie. Wyliczone z góry na cały okres finansowania. 

Jaki Diler ?

33 minuty temu, ahten napisał:

Ile Cie AC kosztowalo?:|

Jakiego mf masz? i ile Cie wyszedl z jakim wyposazeniem?

Coś 1,3-1,4 tys

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520

Gdzie za tyle idzie wyrwać ? Miałem ofertę na 5710 za 205tys, inny diler  przez telefon w luźnej rozmowie mówił  o cenie 196 w tym samym wyposażeniu ale nie chciał nawet oferty wysłać bo nie jego rejon. Jak załatwiłem z Massey Ferguson polska bym mógł u nich kupić  bo mam bliżej do tej firmy to dziwnym trafem cena wzrosła na 209tyś. Wtedy dałem sobie spokój z mf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To jest rocznik bieżący? Pompa 100l ?Dobra cena. Jakie dmc tego traktora i masa własna faktyczna ,a nie z broszury, orientuje się ktoś?

Duży silnik, skrzynia dyna, dociążyć go ładowaczem i przednim tuz i można już całkiem sprawnie w polu pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935

Tak 2020, pompa 60 bo nie będzie on z ładowaczem a ciągał nie wiadomo czego tez nie będzie , aczkolwiek jest możliwość jak najbardziej. W takim wyposażeniu ma ważyć około 5ton , zobaczymy ile faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
ThePerkins napisał:

Do czynienia nie mam, lecz wydaje mi się, że żywotność może być trochę krótsza no bo jeśli w moim dziadku ( 3060 ) jest 4l przy 80km a tu przy 110 jest 3.4 to trochę wyżyłowane chyba. Aczkolwiek to tylko moja taka dygresja na ten temat, może dobrze pracować i długo bez awarii.

W latach 80 silniki 90km były w 6cylindrach i na motory 100km+ w 4cylindrach też mówili że wyżyłowane są silnik merca w f1 v6 pojemność 1.6l ma moc 1000km i sprawność energetyczną na poziomie 50-60% myślę że silnik FPT 3.4l 117km sprawność ma na poziomie 30% także jest jeszcze sporo miejsca na jego wyżyłowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To jest ten akurat z placu MF,czy cena na zamawiany byłaby ta sama?

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935
2 minuty temu, tomek904 napisał:

W latach 80 silniki 90km były w 6cylindrach i na motory 100km+ w 4cylindrach też mówili że wyżyłowane są silnik merca w f1 v6 pojemność 1.6l ma moc 1000km i sprawność energetyczną na poziomie 50-60% myślę że silnik FPT 3.4l 117km sprawność ma na poziomie 30% także jest jeszcze sporo miejsca na jego wyżyłowanie

Może i tak jest ale ja mając do wyboru 100km w litrażu 3,4 i 4,4 wybieram z pewnością drugą opcję. Dwa ogólnie nie chcę NH , każdy tym jeździ a ja lubię być oryginalny i inny jak wszyscy :D . 

@komizmo , Tak z placu. Już nie przywożą zwykłych ( chyba że jakieś resztki ). Teraz to już tylko seria M, cena 195 netto w takim samym wyposażeniu jak ten no i DPF :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

@ThePerkinsa nad DF nie myślałeś? Na 17ha to każdy ciągnik Cię przeżyje.

Ja sam osobiście przez krótki czas myśleniem nad duża T5 ale na AC z ładowaczem czołowym. Większa niż obecnie największy koń a jednocześnie jeszcze nadająca się do ładowacza. Tylko płacić powyżej 300tys to nie dla mnie, case pewnie wyszedł by taniej ale nadal nie ten budżet. Do 250tys z fabrycznym ładowaczem byłbym skłonny zapłacić


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj