DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Ale w statystykach kolejny przelew w nowej kampanii dopłat 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Z tym przelewem to serio z agencji jest? Dzwoniłeś czy jakaś pomyłka czy coś? Żebyś nie przeoierdolil zanim się okaże że musisz coś oddać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Bugii napisał:

No u mnie tez juz decyzja o kasacji  opasow zapadla. Jeszcze z 20 miesiecy. Lepiej rzepaku i pszenicy zasiac niz sie meczyc z tym.  

Sprzedane wczoraj 3 byczki hf 2 dniowy, tygodniowy i 3 tygosniowy  i hf/ sm jaloszka tygodniowa za 1600zl. 

Jeszcze sa wariaci co chca je kupywac naszczescie.

 

Mądrego tom i warto posłuchać.........https://www.olx.pl/oferta/mloda-krowa-po-pierwszym-wycieleniu-CID757-IDGRyUT.html#15fd91aede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

No proszę do czego to doszło krowy za darmo oddaja😁pewnie jakieś jaja ktoś sobie zrobił... Z psami to pełno takich ogłoszeń no bo można tylko z hodowli ale żeby krowy... 

 

2 godziny temu, staszek131415 napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
5 godzin temu, johny1991 napisał:

Jak Ty przeliczyles te 1120 juanow na ponad 2 tyś zł? Skoro 1 Juan kosztuje ok 56 groszy.. bo mi to wychodzi nieco ponad 600 zl

Skopiowałem artykuł z branżowego pisma , nie sprawdzałem wyliczeń najwidoczniej coś ktoś popierniczył co nie zmienia faktu ,że w zależności od regionu płaca minimalna wynosi od 1600zł do 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
11 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ale taki proces postępuje od dawna, wystarczy zobaczyć ile jest teraz gospodarstw na wsi które żyją z rolnictwa a ile było choćby 20 lat do tyłu, 

no bo tu nie trzeba ustaw, nie trzeba na siłę niszczyć tylko ludzie sami powychodzą z tego przez to że gówniana opłacalność jest, młodych coraz mniej chce zostawać na tym kieracie i wkoncu dojdzie do tego że zostanie garść rolników którzy będą musieli robić tyle  co wcześniej cała wioska żeby dało się z tego wyżyć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
7 godzin temu, ws71 napisał:

Skopiowałem artykuł z branżowego pisma , nie sprawdzałem wyliczeń najwidoczniej coś ktoś popierniczył co nie zmienia faktu ,że w zależności od regionu płaca minimalna wynosi od 1600zł do 2000 zł

Jakie 1600? 600!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
6 godzin temu, johny1991 napisał:

Jakie 1600? 600!

Według Trading Economics średnie zarobki w Chinach w 2018 roku wyniosły 82 461 CNY rocznie, po kursie chińskiej waluty z 2018 roku chińskie zarobki wyniosły 13 193 dolary.14 mar 2020
Jeszcze jedna uwaga dotycząca przeliczania, tam obowiązuje państwowy przelicznik juan-dolar , powyżej masz już poprawne dane dotyczące średniej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 godziny temu, jarecki napisał:

a co wy tacy patrioci ?  to możę i cielaków nie kupować bo wiekszość gospodarstw  kryje zagranicznym nasieniem ?           przed chwilą byłem na olx w pazdzierniku  3 gospodarstwa w promieniu  do 15 km likwidują krowy , 50 sztuk 20 sztuk  i 15 sztuk 

Ile lat można być w ogonie cen europy. Bydło świnie mleko. Nawet do średniej nie możemy dogonić. Tucznik złotówkę niżej bydła 2 i te wieczne odniesienie do cen hitlerowskich. Co nas to do uja obchodzi każdy ma swój rynek zbytu. Rozumiem wahania euro ale nie wieczne odniesienie do germancow .duszą wymogami normami i ceną a na koniec produkcji jeszcze strachu czy wogule zapłacą. Dojenie do upadłego a potem zawijka jak pinii co zostawiła zgliszcza w rynku wołowiny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
17 godzin temu, MariuszDe napisał:

No proszę do czego to doszło krowy za darmo oddaja😁pewnie jakieś jaja ktoś sobie zrobił... Z psami to pełno takich ogłoszeń no bo można tylko z hodowli ale żeby krowy... 

Stary numer . Jak ktoś Ci zajdzie mocno pod skórę to wystawiasz ogłoszenie czegoś chodliwego na olx typu  "betoniarka do oddania" i podajesz numer delikwenta 😜 zemsta idealna 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198
Dnia 21.10.2020 o 20:29, soltys48 napisał:

Ok 100kg . 100% CH,z genem bbb. Kupiona od hodowcy z AF przy okazji kupna byka do krycia

IMG_20201021_115628.jpg

no popatrz znam kolege z foto

 

Dnia 21.10.2020 o 20:29, soltys48 napisał:

Ok 100kg . 100% CH,z genem bbb. Kupiona od hodowcy z AF przy okazji kupna byka do krycia

IMG_20201021_115628.jpg

no popatrz znam kolege z foto

 

Dnia 21.10.2020 o 20:29, soltys48 napisał:

Ok 100kg . 100% CH,z genem bbb. Kupiona od hodowcy z AF przy okazji kupna byka do krycia

IMG_20201021_115628.jpg

no popatrz znam kolege z foto

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Dnia 24.10.2020 o 16:50, mat22889 napisał:

Z tym przelewem to serio z agencji jest? Dzwoniłeś czy jakaś pomyłka czy coś? Żebyś nie przeoierdolil zanim się okaże że musisz coś oddać 

przelew na serio, ale to chyba jakaś dokładka za kampanie 2019 Bo w sierpniu niby moje gospodarstwo miało kontrole i wstępnie wychodziło im(ze zdjęć) że zawyzałem powierzchnię we wniosku z 2019  Chyba po moich wyjasnieniach doszli do wniosku że dorzucą mi swoje 4 grosze😁 ale już nie wnikałem bo takie zagrywki draźnią mnie tak że bym wygarnoł i m co o nich myślę i w kampanii 2020 dostałbym kase 30 czerwca 😁

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
6 godzin temu, Pantera napisał:

no popatrz znam kolege z foto

 

no popatrz znam kolege z foto

 

no popatrz znam kolege z foto

 

Tego na drugim planie z białą głową?

8 minut temu, ab23 napisał:

Jutro odjazd pozostałych plus 35gr do żywca 🐂😡

Wuja? Jak to wyjdzie łącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302

No. 8.4  o ile dojdzie do załadunku 

20 minut temu, Cybulek17 napisał:

Taki skok u wuja ? 

Nie wiem  ale mam swoją teorię po ostatnim wbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198
37 minut temu, soltys48 napisał:

Tego na drugim planie z białą głową?

Wuja? Jak to wyjdzie łącznie?

tak no jak inaczej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
7 minut temu, ab23 napisał:

No  za byka dwa odsady🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

Łeeeee tam. Gałęzi dasz, mchem przegryza i zarobisz jeszcze z 2000 na czysto🤪🤪🤪🤪🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Wp. Interia, na głównych artykułach protest rolników, którzy podłączyli się do protestów kobiet w nowym dworze gdańskim. Więcej niż po blokadach

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

W środę rolnicy strajkują w Warszawie. Widząc co robi milicja z protestującymi w ostatnich dniach jakoś sobie tego nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj