Polecane posty

kopin    3791

to chyba masz pola w sąsiednich województwach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

za lipiec 24 mm, pszenżyto jak się wypogodzi będzie do koszenia.

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
20 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Troszke rano popadało a niby nie miało nic padac...

WP_20190711_08_18_37_Pro.jpg

to miało u mnie padac. tak na Polsacie mowili:)


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Minister to powinien tylko TVP oglądać 😂 Ciekawe czy w tym roku pszenżyto nie zacznie porastać, jak w ubiegłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

jak tak będzie to zacznie porastać, że deszcz co chwila i nie zdąży wyschnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Troszke rano popadało a niby nie miało nic padac...

WP_20190711_08_18_37_Pro.jpg

coś Ci ta niecka dezynfekcyjna chyba krzywo wyszła ;-0

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kopin napisał:

to chyba masz pola w sąsiednich województwach 😉

Tylko powiatach ale wozilem ciagnikiem na dwukulce bo drogi poryte i samochodem nie dalo by rady dojechac.Jestem akurat w BIalej Podl i sie przejasnia 15c.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
48 minut temu, Wiesi0 napisał:

Tylko powiatach ale wozilem ciagnikiem na dwukulce bo drogi poryte i samochodem nie dalo by rady dojechac.Jestem akurat w BIalej Podl i sie przejasnia 15c.

A właściwie to po uja kontrole z Agencji woziłeś,onie na pole mogą wejść i bez Ciebie  to jeszcze im d*pę wozisz?

U mnie jak byli i mierzyli sobie GPS-em to wsiadłem z nimi do Jeepa i jeżdziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie szczęście....u mnie w końcu przestało padać od 2 tygodni.....hura!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak się bałam wczoraj, kiedy rzeka wylała...jeszcze jeden dzień i koniec byłoby...a dziś CUD... nareszcie tylko słońce, żadnej kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326
Ywa napisał:

Jakie szczęście....u mnie w końcu przestało padać od 2 tygodni.....hura!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak się bałam wczoraj, kiedy rzeka wylała...jeszcze jeden dzień i koniec byłoby...a dziś CUD... nareszcie tylko słońce, żadnej kropli.

Z głową wszystko ok. ?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie od wczoraj 3l a teraz widzę rzepak pod kosą. Ciekawe jaka wilgotność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam wolę mokro niż sucho.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354

Liczyłem na te deszcze które teraz przechodziły, niestety u mnie lipa. Dwa dni temu coś tam spadło, ale już wczoraj sucho było. 

Póki co nic nie pada więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1302

u mnie w lipcu będzie już ponad 5mm z tych wszystkich ulew 😂 już mógłby taki się nie ośmieszać, żniwa by zrobił, a potem to niech se leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filin    5
2 godziny temu, Nintendo napisał:

Liczyłem na te deszcze które teraz przechodziły, niestety u mnie lipa. Dwa dni temu coś tam spadło, ale już wczoraj sucho było. 

Póki co nic nie pada więcej. 

U mnie podobnie sasiednia gmina Kloczew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj