Polecane posty

karino25    102

pszenica paszówka 620

jeczmien 580

okolice Opatowa, ceny brutto

Kto tyle płaci? Henrix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    118

Koledzy. gdzie teraz można teraz dobrze sprzedać rzepak? Mam ok. 50 ton a wyskoczył nagły troszkę niespodziewany wydatek. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    118

Sprzedawałem im pszenicę to mo przedstawiciel powiedział, że nie handlują rzepakiem. Ale zadzwonię i zapytam. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

Opolskie powiat strzelecki

 

Jeczmień paszowy 470

Pszenżyto 490

Pszenica paszowa 520

Ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

Opolskie powiat strzelecki

 

Jeczmień paszowy 470

Pszenżyto 490

Pszenica paszowa 520

Ceny netto

 

Hehe śmieszne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

Śmieszne, ale prawdziwe w Blatin Siedlec

 

Przywożą im rolnicy po takich cenach czy niebardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

A jak myślisz? Gdyby nie chcieli kupować to skup byłby zamknięty- czyli logiczne jest że są transakcje
U mnie ten tydzień ceny pszenicy bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Śmieszne, ale prawdziwe w Blatin Siedlec

 

Z tego co słyszałem Blattin podobny szał cenowy ma w Ostrołęce.

 

Ta firma największy obrót ma na paszach dla bydła... które jednak nie jest takie delikatne jak drób czy trzoda. Wniosek? - Kupują badziew i zgniliznę  za najniższą cenę pchając ją w tzw. "pałnoporcjówki" dla krów. Inne tłumaczenie mi się nie nasuwa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Pszenica paszowa 640zł brutto.  Powiat Lubelski, Krężnica Jara, A. Kukuryka.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

jeczmien jary propozycja 590 netto z odbiorem chcialem 600 netto ale nie da rady.... pszenica paszowa 610 netto z odbiorem kukurydza sucha 570 zl netto spadla z 580 zl podobno zaczyna sie powazny import z ukrainy co moze wplynac na cene w kraju oraz cene pszenicy

 

jak u was sytuacja z jeczmieniem? u mnie w okolicy nie bardzo ludzie maja jeczmien najwięcej pszenicy jest i duzy ruch w skupach idzie zauwazyc tak gdzies od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3532

W prywatnym obrocie jęczmienia praktycznie niema w moim rejonie,idzie kupic w duzych firmach ,co kupili w żniwa po 610 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor12    0

jeczmien jary propozycja 590 netto z odbiorem chcialem 600 netto ale nie da rady.... pszenica paszowa 610 netto z odbiorem kukurydza sucha 570 zl netto spadla z 580 zl podobno zaczyna sie powazny import z ukrainy co moze wplynac na cene w kraju oraz cene pszenicy

 

jak u was sytuacja z jeczmieniem? u mnie w okolicy nie bardzo ludzie maja jeczmien najwięcej pszenicy jest i duzy ruch w skupach idzie zauwazyc tak gdzies od tygodnia

Podaj namiary na firme z kad dokladnie jest jak mozesz i czy musza byc ilosci calo samochodowe i czy to jest pewna firma(czy sa wyplacalni) Z GORY DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1828

Sytuacja z jęczmieniem powtarza się od paru lat żniwa 520,przełom roku 600,maj cena praktycznie pszenicy jakościowej i bardzo dużo chętnych do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit81    4

Przestrzegam również przed firmą Rossa Commercium Sp. z O.o. ul. Pod Fortem 2/3-4 31-302 Kraków, ponoć mieli jakieś problemy z odzyskaniem kasy za pszenicę i zaprzestali handlu ale wydaje mi się że znów próbują wejść na rynek a na pewno nie wypłacili wszystkich należności z przed półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Na Matif ładnie ciśnie w dół. Pewnie najnowsze prognozy zbiorów w Luksemburgu znacząco poprawią zapasy na świecie i można ceny obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Nawet pomijając jakieś prognozy to powoli zbliża się sezon i lokalne skupy raczej na pewno to wykorzystają do obniżek, większość musi coś sprzedać, żeby kupić nawozy etc. Takie moje zdanie i sprzedaję paszówkę po 630 brutto lubelskie pow. puławski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Ja mam oferte na paszówke 640 netto, ale widze, ze chyba wyzej juz nie pojdzie i raczej bede wywozil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj