Szarlej

Members
 • Ilość treści

  469
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

72 Excellent

2 obserwujących

O Szarlej

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć i czołem, jakie są możliwości zmian w biznesplanie po otrzymaniu I raty płatności? Da się jeszcze coś zmienić z listy zakupowej?
 2. Zasadniczo. Promowanie głupich ludzi prowadzi do tego, że mamy coraz głupsze społeczeństwo.
 3. Po jakim czasie od wysłania wniosku o płatność dostaliście szmal?
 4. Jak nie wierzysz, to dzwoń do niego, podałem numer, daje niezłą kasę za pszenicę. Sprzedawaj, nie zastanawiaj się. Ja tylko ostrzegam, że nie warto.
 5. Nie płaci, albo płaci nie wszystko. Tak czy siak zwykły złodziej, jest na giełdzie długów, kilka lat temu była z nim sprawa w mediach. Co rusz zakłada nową firmę i nowy telefon. Jakby co, to wiem gdzie mieszka, tylko nie mam kiedy zebrać się, żeby go odwiedzić.
 6. Uwaga na złodzieja, to Bogdan Majos, kolejna firma, wcześniej BBGRiT, teraz szuka pod nową firmą. Złodziej, oszust, unikać. https://www.igrit.pl/index.php?act=ogloszenie&ogloszenie=11101006808931&dzialo=103&strona=1 Kupimy do 1000 ton pszenicy paszowej w cenie 680 zł/t netto z dostawą do 62-800 Kalisz. Płatność po przyjęciu ziarna do mieszalni pasz i sprawdzeniu jakości i ilości. Cena dotyczy bieżącego i kolejnego tygodnia. Dostawy mogą być realizowane po podpisaniu kontraktu także w soboty i niedziele 24 godziny na dobę. ogłoszeniodawca: P.W.VERKA Sp. z o.o. osoba kontaktowa: Bogdan telefon: 696920774 adres: Kalisz województwo: wielkopolskie powiat: Kalisz e-mail: p.w.verka@gmail.com NIP: 7831768457
 7. Przeszczegaj tesz ortografi, bo to zachacza o nie polski jenzyk.
 8. Listy mają być do końca tygodnia na stronach, ja już swoją decyzję znam.
 9. Kto jeszcze został na placu boju? Bo już chyba wszystkim minął czas na ostateczne poprawki.
 10. Podbijam temat, może ktoś ma wiedzę jak to obecnie wygląda.
 11. Wyślij mi na priv wymiary tej taśmy, sprawdzę w domu jak będę, bo dostałem jakąś razem z używanym Grimme, a do Grimme nie pasuje i nie wiem do jakiego to kombajnu. A nuż do Twojego.
 12. Powiedz jaką cenę jej proponowali i zostaw mi do niej telefon na priv, a gwarantuję, że załatwię lepszą cenę, chociaż o te 10 zł/t.
 13. Tu akurat po części zgadzam się z kolegą FiltyOlejeMaszyny, bo pełno jest ciućmoków, co to tylko płakać potrafią, że ceny niskie, ale samemu złapać za telefon, zadzwonić, negocjować, to już nikomu. Tylko daj i daj.
 14. Wcale nie płytko siana i nie omacnica, tylko tak jak wyżej kolega pisał, w pizdu wiatr + deszcz i duża kuku leży, miałem tak w zeszłym roku.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj