Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba9449    36
13 godzin temu, d4rek napisał:

Jak ktoś szuka słomy mam na sprzedaz po skoszeniu z 5ha zyto i 3 pszenzyto Bielsk Podl.  priv

Wyskakuje mi komunikat, że nie możesz odbierać wiadomości.

Jaka cena za belę 120 po stałokomorowej prasie?


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Sprzedawał ktoś ostatnio siano/sianokiszonkę lub wie jaka jest cena? Rejon płn mazowsze i podlaskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter1992    0

Bede mial okolo 1000 szt. Slomy w belach 150cm po pasówce. Glownie zyto,pszenzyto. Jakby byl ktos zainteresowany proszę pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358

Dzisiaj dzwonilem z ogloszenia o slome to chca 30zl za bele 120 i sam kupujacy beluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Sąsiad sprzedał wczoraj 120 po łańcuchowej ze stodoły po 38zł , wziął jakiś handlarz na podlasie, więc lepiej teraz gotowe kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wysokie ceny, przyjmę zamówienia na mocno zbite kulki po pasówce, wielkość do wyboru, woj. podkarpackie. Wyjściowa cena za 120cm 45zł DO NEGOCJACJI. Więcej info priv, dogadamy się xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2368
dogadana słoma pszenna z pokosu po 10 zl bela 120 po prasie feraboli ff 20 sam beluje nie bede cisnol na maxa bo znow prase rozerwe lubelskie

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safar    17

jakaś giełda rolna sie utworzyła, więc ja tylko dodam ze bele po krone vp1500 o wielkości 150 sprzedaje od kilku lat po 40pln/bele i uważam ze jest to uczciwa cena i dla mnie i dla nabywcy.

a jak obserwuje posty to zauważam ze, nie ma litości czy susza czy klęska  jak jest szansa zeby chociaż o 5 złotych! oby tylko sie dorobić na czyimś nieszczęściu.

taka właśnie solidarność rolników, ale syty głodnego nie zrozumie. tylko należy chwile sie zastanowić bo za rok może być na odwrót, i wtedy co?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Panowie po ile sloma na skupach pod pieczarki po żniwach?? 

Pod krowy załatwiłem sobie zytnia slome 5 zł sztuka. Hektarów ok 20 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
U mnie sucha ze stodoły 50zl belka waży 200-215kg. Z pola nie sprzedaje jedynie wymiana na obornik.

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Ja wystawilem po 40zl za 120 z pola i nie zamierzam taniej sprzedawać wole pobić, sprzedam tylko dlatego ze plony beda do d*py, ale nic na sile prochnica najwazazniejsza szczegolnie w takich suchych latach jak to.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Jak ktoś by był chętny to będę miał słomę do sprzedania z 15 ha. Powiat sieradzki.  Mogę wymienić również na obornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

100 bel już pod dachem . 120 po Sipmie . Ktoś chętny by był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358

Bierz bo taka okazja sie juz nie trafi w tym roku to prawie jak za darmo haha😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

nie wiem jak się ukształtuje cena ale myślę iż poniżej 40 zł za belkę 125 do zbioru z pokosu nie zejdzie w rejonach z intensywną hodowlą /średnio chyba będzie po około 5 bel z ha i stąd ta cena z tendencją wzrostową

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 za bele 120, jak nie pasuje to tniemy i próchnica będzie 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj