Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marzenia i plany.

156 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 13:51

Marzenia i plany.

Nie lubię języka rosyjskiego, a litewski i ukraiński podobne.

A słyszałeś kiedyś litewski że tak piszesz  ??? Po ukraińsku jest program na TVP3, choś trochę znam rosyjski ( telewizję po rosyjsku mogę oglądać ) to trudno cokolwiek zrozumieć.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Marzenia i plany. Dzisiaj, 18:54
  •  

#42 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 26 grudzień 2006 - 02:35

Marzenia i plany.

Nie lubię języka rosyjskiego, a litewski i ukraiński podobne.

A słyszałeś kiedyś litewski że tak piszesz  ??? Po ukraińsku jest program na TVP3, choś trochę znam rosyjski ( telewizję po rosyjsku mogę oglądać ) to trudno cokolwiek zrozumieć.

Owszem, znajomy studiuje lingwistykę litewską i łotewską.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#43 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 28 grudzień 2006 - 11:47

Marzenia i plany. ja osobisie chciał bym dojsc do poziomu ok 300ha ziemni i stada mlecznego 200sztuk dojnych...do tego postawic jakos sale konferencyjna i zapraszac młodych rolników i cos niecos tej wiedzy im przekazywac...gdzie szykac pomocy jak roic zeby sie nie dac oszukac itp
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#44 Share jarek

jarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 28 grudzień 2006 - 14:33

Marzenia i plany. 10 000 000 to mnie trochę przerasta. Możecie się śmiać ale nie wiem czy bym aż tyle chciał.
Ja bym chciał tylko ze 20 hektarów ziemi dokupić i wybudować jakąś nową oborę na góra 40 krówek.
Na resztę chciał bym sam zarobić. Co za frajda wydawać nie swoje pieniądze. Dlaczego tak mało chcę???
Bo sam bym chciał wszystkiego doglądać, samemu pracować ciągnikiem i takie tam.

#45 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 28 grudzień 2006 - 14:38

Marzenia i plany. popieram jarka nie warto pchac sie w wielkie latufundia gdzie niemozna samemu nic zrobic ;)

#46 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 12 styczeń 2007 - 13:54

Marzenia i plany. Ja również popieram Jarka.
Ale jeśli już miałbym tyle kasy to kupiłbym tak ze 150 ha ziemi, nowego Fendta i Ursusa <_< jakieś maszyny, nowy samochód , a resztę bym odłożył albo jakieś akcje kupił, ale nie za dużo.

#47 Share snopek4

snopek4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 13 styczeń 2007 - 20:48

Marzenia i plany. mam takie same zdanie na ten temat ze praca wykonana przez siebie na wlasnym gospodarstwie nie moze sie rownac z praca jakiegos pomocnika bo on najzyczajniej zrobi na odpier**l
a tak z tym marzeniem to bym dokupil ziemi do 150-200ha i troszke maszyn

#48 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 16 styczeń 2007 - 23:01

Marzenia i plany. Panowie i Kasztanko (zdaję sie jedyna niewiasta na AF - ale jeśli się mylę to jescze lepiej B) ) w środę 7 mln do wzięcia w lotka
Doskonała okazja do spełnienia ww marzeń B) <_<
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#49 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 16 styczeń 2007 - 23:10

Marzenia i plany.

Panowie i Kasztanko (zdaję sie jedyna niewiasta na AF - ale jeśli się mylę to jescze lepiej B) ) w środę 7 mln do wzięcia w lotka
Doskonała okazja do spełnienia ww marzeń B) <_<

Ja nie gram. Bo jeszcze wygram, no i dopiero prooooooooooooooooooooooooooooooooooooblem B) .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#50 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 17 styczeń 2007 - 15:03

Marzenia i plany. A co to jest 7 mln? <_< ......................no dobra! Na początek może być B).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 17 styczeń 2007 - 15:07

Marzenia i plany. 7 mln i 10% podatku = 6,3 mln faktycznie nie wiele <_<
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#52 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 18 styczeń 2007 - 20:08

Marzenia i plany. Abstrachujac od tematu: najdziwniejsze w tym jest, ze ostatnio (tj od kiedy lottto pokazuje polsat) kumulacje trafiaja sie jakos tak raz na miesiac, a kiedys cos takiego zdarzalo sie niezmiernie zadko. A teraz porachujemy: 2 losowania z wygranymi pierwszego stopnia po 3 mln kazda, to daje 6 mln. ALE!!! Lotto robi kumulacje (to nie moze byc przypadek) ze daje w jednym losowaniu 0 wygranych pierwszego stopnia, a potem jak jest kumulacja to daje 5 mln. I caly milionik dla PML <_<

A co ja bym zrobil z 10mln zl?? Zamienilbym na ruble i mialbym 5 razy wiecej B)

A tak powaznie to wydaje mi sie, ze jakies 5% z tego dalbym dzieciom glodujacym w afryce, a reszte wlozylbym na konto i zylbym skromnie z odstetek. B)

5% rocznie od 10000mln to jest 500000, czyli jakby nie patrzec to prawie 42 tys na miesiac B)B)

#53 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 18 styczeń 2007 - 21:01

Marzenia i plany. 42 tys * 12 miesieęcy = 504tys = ładnemu ciągnikowi
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

#54 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 01 luty 2007 - 23:59

Marzenia i plany. ja bym sobie wylal wjazd do przechowalni wozek widlowy new holland sadowniczy/john deeresadowniczy skrzyniopalety i samochód

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#55 Share ziele

ziele

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 04 luty 2007 - 18:32

Marzenia i plany. na początku chce pochwalic samego pomysłodawce wątku-bo poruszył wyobrażnie(chyba każdego) :huh:

zakładam że te 10 mln. to netto
- niechwaliłbym się tym,rodziców wysłałbym na jakąś wycieczke aby sobie odpoczeli
- 10-15% podzieliłbym po rowno i przeznaczyłbym na różne instytucje harytatywne,fundacje itp.
- jakby była okazja dokupic ziemię to dokupiłbym(max. 20 ha.)
- pozostałą kwotę zainwestowałbym najprawdopopodobniej na giełdzie żeby sobie pomału rosła
- oczywiście jakby któreś z rodzeństwa chciałoby pożyczyc to nieodmówiłbym.
- a dzieciom (jak będę miał)każdemu przekazałbym równą kwote

dla ciekawskich:mam 21 lat skonczyłem szkołę średnią, zaczołem studia-przerwałem po 1 semestrze,15ha i kwotę mleczną przeszlo 100 000 l.

LUBĘ TO CO ROBIĘ
pozdro:)

#56 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 09 marzec 2007 - 14:55

Marzenia i plany.

10 000 000 to mnie trochę przerasta. Możecie się śmiać ale nie wiem czy bym aż tyle chciał.
Ja bym chciał tylko ze 20 hektarów ziemi dokupić i wybudować jakąś nową oborę na góra 40 krówek.
Na resztę chciał bym sam zarobić. Co za frajda wydawać nie swoje pieniądze. Dlaczego tak mało chcę???
Bo sam bym chciał wszystkiego doglądać, samemu pracować ciągnikiem i takie tam.

dokładnie, nic tak nie cieszy jak widok rosnącego zboża zasianego przez nas samych...
a marzenia o 10 000 000 zł to kazdy może mieć... :rolleyes:
najlepiej dojśc do wszystkiego samemu i miec z tego radoche niż wogóle nie widziec swojego gospodartswa i tylko kase z niego trzepać. moim zdaniem tyle forsy to niepotrzebne bo mając 10 000 000 zł na koncie na pewno nikomu by sie nie chciało robic w polu a skoro ktos kocha taką prace to jezeli sam wszystko zrobi to bedzie miał z tego wiekszą satysfakcję niz jakby to zrobił kto inny.Ja osobiście nie lubię jak ktos za mnie wykonuje robotę na gospodarce, jak zacząłem ja to i ja muszę skonczyc, a jak ktos za mnie to zrobi to i tak 10 razy po nim poprawiam zeby było tak jak ja to widzę. :(
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#57 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 09 marzec 2007 - 20:17

Marzenia i plany.

. moim zdaniem tyle forsy to niepotrzebne bo mając 10 000 000 zł na koncie na pewno nikomu by sie nie chciało robic w polu a skoro ktos kocha taką prace to jezeli sam wszystko zrobi to bedzie miał z tego wiekszą satysfakcję niz jakby to zrobił kto inny.Ja osobiście nie lubię jak ktos za mnie wykonuje robotę na gospodarce, jak zacząłem ja to i ja muszę skonczyc, a jak ktos za mnie to zrobi to i tak 10 razy po nim poprawiam zeby było tak jak ja to widzę. :rolleyes:

Wiesz ale to by było przyjemnie mieć tyle na koncie, a gospodarstwo traktować jako hobby :( byś nie musiał denerwować się że np. coś nie poszło i jesteś w plecy, a tu rata kredytu do spłacenia :angry:
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#58 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 09 marzec 2007 - 20:28

Marzenia i plany. ja to bym na całym podwórku kostke ułożył, pospłacał kredyty-a jest ich troche... ,i kupiłbrakujący mi sprzet do gospodarstwa tj: talerzówka, pługi, opryskiwacz, prasa, 2 przyczepy, agregat uprawowo-siewny bo mam aby siewnik i chyba tyle. a co by mi zostało to bym kupił tira i bym jeżdził!

#59 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 09 marzec 2007 - 22:53

Marzenia i plany.

Wiesz ale to by było przyjemnie mieć tyle na koncie, a gospodarstwo traktować jako hobby :( byś nie musiał denerwować się że np. coś nie poszło i jesteś w plecy, a tu rata kredytu do spłacenia :angry:

i to jest własnie piekne...hehe :rolleyes: prawdziwa szkoła zycia.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 09 marzec 2007 - 22:56

Marzenia i plany. przez tą szkołe duzo ludzi własnie żyje krócej...