adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Gość   
Gość

strona teraz dziala na ursus.com bez pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666 napisał:

Jak to jest mieszanka silnika DF i Skrzyni ZF to mamy prawie oryginalnego Deutz Fahra serii 6.4

Kutwa przepraszam ale wszędzie cię pełno jak rolnika którego ojciec wkurwia. Ps. Będzie płakał jak mu ojca zabraknie. Miałem to samo z mamą i... Jaka była to była ale była, teraz zostały mi tylko wspomnienia a tyle chciałbym jej powiedzieć, że bardzo ją kocham ale już nie powiem. Co do tematu żeby modek się nie przyjebal to Ursus coś jeszcze skleja czy tylko nazwa została?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie porównuj mnie do niego. Poza tym mnie ojciec nie wk***ia bo nie żyje. Nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Nie chciałem cię urazić. Głupia atmosfera świąteczna wyszła. Nie lubię świąt.

Edytowano przez sumek666
Cytowanie poprzedniego posta
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o kim mowa ze go ojciec wkurwia? :D Szczęśliwego nowe roku, dobrych cen i zero zlodzieji jebanych :D I wiecej PL sprzetu kupujcie bo ten kraj bez podatków jebnie. Jeszcze raz wszystkiego jak najlepszego w nowym roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
Dnia 30.12.2019 o 18:21, niesmiertelny88 napisał:

Przepraszam. Nie chciałem cię urazić. Głupia atmosfera świąteczna wyszła. Nie lubię świąt.

kolega @sumek666 raczej dostał rykoszetem i myslę, że sie nie gniewa a to co Ty napisałeś nie czyta sie często, chociaż nie jestem w takiej sytuacji ale łzy poleciały mimowolnie

i już sie nie tłumacz bo nie ma z czego

bana raczej nie dostaniesz a i święta może z czasem polubisz

Edytowano przez Shaun
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ursus wycofuje się z Lublina: farmerpl /technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/zmiana-siedziby-spolki-ursus,91176.html

To już chyba agonia. Szkoda. Najbardziej szkoda tej transmisji Vigus, fajnie byłoby ujrzeć w końcu coś chociaż w połowie polskiego a nie tylko złożonego z zagranicznych komponentów. Ciekawe czy znajdzie się chętny na fabrykę w Lublinie i ciekawe, czy będą w ogóle chętni na ewentualne odkupienie marki.

Edit: Co jest, AgroFoto nawet nie pozwala wklejać linków na inne strony? Widzę że z tą stroną też się nieciekawie dzieje... 🤨

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Wydaje mi się ,że ktoś jest zbyt nadgorliwy 

Edytowano przez sumek666
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 .... wymazałam komentarz, żeby nie psuć krwi. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jupi 🤪🤗

 

Tak samo powinni to kurestwo w centrum stolicy wyburzyć. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Tak jest, tego strupa podarowanego przez dziadka Józka S.

  • Like 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem co wam przeszkadza pałac kultury. Że jest po rosyjski to od razu burzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursus znowu coś kombinuje? 
Dużo fotoszopa na tej grafice ale jakiś koncept kolorystyczny próbują wymyślić

 

dddddxdx.PNG

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już z rok temu pamiętam pokazywali kawałek czarnej maski i dopisek coś w stylu że zaskoczą czymś nowym ale później nigdy nic nie było. Też właśnie wczoraj widziałem to zdjęcie, ciekawe czy coś ciekawego wymyślili czy tylko fotoszop dla fajnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 13.02.2020 o 15:13, PolonezAtu napisał:

Nie wiem co wam przeszkadza pałac kultury. Że jest po rosyjski to od razu burzyć?

Symbol zniszczenia polskiego narodu. 50 lat komuny zniszczyło pracowitość, pomysłowość i kreatywność naszego Narodu. Rozbioru nie wyrządziły tyle krzywdy Nam co komuna. Precz z homosoviecticus

 

  • Like 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Sumek pracowitosc i kreatywnosc jeszcze jest ale najbardziej wk?rwia jak ktos mowi ze juz nic nie idzie w robocie zalatwic czyli po prostu ukraść na co od razu jak niektorym skwituje ze jak by ktos u mnie kradl to rece przy doopie bym uciał to wielkie oburzenie i ze to nie krdziesz....A tak sie ludziom rece kleją ze glowa boli ale na szczescie pracodawcy coraz czesciej leczą takich pacjentow dosc skutecznie...

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Głupotą największą było by to burzyć


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

@Mikruss święte słowa. 

@Bartek933 głupota jest to zostawiać i jeszcze się tym szczycić.

To tak jakby w Berlinie zostawić "mur berliński"

Skoro w Polsce mamy prawo, które nakazuje zmieniać nazwy ulic "komunistycznych" to dlaczego zostawiać największy symbol komunizmu?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to pamiątka, może i nie najlepszych czasów ale jednak. Jak już stoi to niech stoi bo ludziom nigdy nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Można tam postawić jaką wieżowiec najwyższy w Europie, a wewnątrz zrobić mini muzeum pałacu kultury i pamiątka będzie 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

W miejscu gdzie stoi Pałac Kultury i Nauki, to można postawić cztery wieżowce. 

Z drugiej strony po co burzyć budynek postawiony przez Związek Radziecki? Bo to pamiątka po komuniźmie? Krzyżacy też mordowali i grabili ale nikomu do głowy nie przyszło, aby zamek w Malborku rozebrać. Zresztą drogi zbudowane w Polsce w czasie II Wojny Światowej przez Niemców są użytkowane do dziś. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj