MatiRol92

Najtańsze przyczepy na rynku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MatiRol92    72

Witam, mam pytanie i prośbę. Czy mozecie podzielić sie markami przyczep które są najtańsze na rynku?

Chodzi mi o nową przyczepę ładowność 8t dwuosiowa 

Z tego co zbadałem rynek, to najtańszą marką przyczep jest Mar-pol.  Porsze o wasze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

sprawdź jeszcze Wodzińskiego info z przed kilku miesięcy 6t 45 tys


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

tu masz w stu procentach racje, mam 7 letnia wodzinskiego a jak stalem w kolejce do skupu oglondalem nowa to jakby cofnęli się w rozwoju i jakości, pronar metal fach itp to inna liga


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

nie wiem jak teraz Wodziński stoi z jakością, ale z 10 lat do tyłu jak oglądaliśmy te jego produkty, to spawy to wyglądały tak że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

U wodzinskiego 6 tonowa od 8 rozni sie tylko rozmiarem kół. Za 6t chcieli wiosną 66 tys. Za 8 ton 68tys.aNadstawki, balkon plandeka itp. Mam od nich 3.5t i jest ok. Oczywiście porównać do pronara czy metal f to dzień i noc. Ale niestety coś za coś - cena. Wiosną dzwoniłem do Wodzinskiego i narzekał ze jest problem ze spawaczami nie ma ludzi. Na ukrow narzekał ze porobią i uciekają. Zamówień na 2 lata na przód chwalił się . Czas oczekiwania na przyczepe kilka miesiecy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Teraz na pronarki promocja jest 6t  z nadstawkami 58tys ,8t 70tys ceny brutto bez plandek  wczoraj takie oferty dostałem , pewnie z 2 tys by jeszcze urwał jakbym się zdecydował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

ja czekam az bedzie taka promocja jak obecnie na kukurydze 😂.

gdy mowie komus nie zwiazanemu z rolnictwem ile kosztuje jakas przyczepa to nikt nie wierzy.

pronar ma najlzejsze przyczepy ze wszystkich firm ktore sprawdzalem- czy daja jakas lepsza stal czy sa zlekka przereklamowani ?? 10-15 % wagi to juz spora roznica.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, jacus napisał:

ja czekam az bedzie taka promocja jak obecnie na kukurydze

Możesz się nie doczekać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
55 minut temu, jacus napisał:

pronar ma najlzejsze przyczepy ze wszystkich firm ktore sprawdzalem- czy daja jakas lepsza stal czy sa zlekka przereklamowani ?? 10-15 % wagi to juz spora roznica

Mówią że np. Zachodnie maszyny też są lżejsze a mimo wszystko wytrzymalsze niż nasze kopie zrobione z grubszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Dnia 29.09.2023 o 15:16, bizon1 napisał:

Teraz na pronarki promocja jest 6t  z nadstawkami 58tys ,8t 70tys ceny brutto bez plandek  wczoraj takie oferty dostałem , pewnie z 2 tys by jeszcze urwał jakbym się zdecydował

Jest promocja bo wszystko siada. Zakład Pronaru w Siemiatyczach produkujący urządzenia komunalne i różne sortowniki ceniony i dobrze płacący do niedawna pracodawca w okolicy. Teraz robi wszystko by zachęcić pracowników do zwolnień. Obniża stawki wysyła na bezpłatny, starszym stażem  pracownikom płaci przez kilka dni w tygodniu postojowe. Za siedzenie w domu. Jest kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

A jak ma nie być kichy jak nasze płody za bezcen w stasunku do cen maszyn.Naskladaj na przyczepę czy inna maszynę w uj drogą z pszenicy po 68 zł.U mnie jest dealer MF to teraz quadów cały plac mają -tym handlują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja to rozumiem ale jak widać nie tylko w rolnictwie kicha się robi. Sortowniki to żwirowni kopalni czy śmietnisk tez nie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    72

od wodzińskiego dostałem oferte 8tonowej na 67tys brutto (nadstawki, stelaż z plandeką itp) czekam na oferte od marpola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj