Skocz do zawartości
PawelS

Opinia o firmie Perfect-Agro Koluszki

Polecane posty

PawelS    70

Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 

http://www.remonty-przyczep.com/ 

the1mati1    55

Nie daleko od mnie jest ta firma. Słyszałem że porządnie wykonują remonty i nawet z najgorszej zrobią jak nową. Targuj się potrafią jeszcze sporo opuścić.

• Thanks 1

Bartek933    527

No jeżeli to co na zdjeciach i cena rzeczywiście o połowę niższa to myślę ze warto.

Wiadomość z agroFakt.pl

thebestacc    4

Wujo od nich ponad miesiąc temu przyczepę 14t zamówił i do czerwca czy lipca ma być, taki mają zbyt na te przyczepy. ;) Na miejscu oglądaliśmy gotową tylko 12t to solidnie zrobiona i malowanie lepsze niż nie które firmy dobrze znane. :) 

PawelS    70

Jadę do nich w następnym tygodniu uzgodnić szczegóły zostawiam 1000zł zaliczki bo tyle sobie życzą i będą robić, obiecali że w czerwcu będzie już u mnie 

thebestacc    4

Wujo też tysiąc zaliczki zostawił. Na umowie pisze dokładna data dokąd mają czas i nam powiedział, że dla nich to rzecz święta, ogólnie konkretny gościu. :) A ilu tonową przyczepę bierzesz? Wujo dzień przed wyjazdem dzwonił to miała być do maja/czerwca, pojechaliśmy następnego dnia to obejrzeć i wujo się zdecydował to tak jak wyżej pisałem na umowie jest data z czerwca/lipca nie pamiętam już dokładnie. :) Ilu tonową bierzesz?

Bardzo porządna firma. Solidnie pospawane, dokładnie pomalowane farbą 2 składnikową. Zrobią z niczego naprawdę fajną przyczepę. Naprawdę polecam firmę, jest niedaleko mnie.

• Thanks 1

PawelS    70

FV pełnej nie mogą wystawić bo to nie jest cała nowa przyczepa jedynie za remont czyli na kwotę około 17 tys w moim przypadku 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek1693
      Witam W czwartek prawdopodobnie zakupie zetora k 25 i prosze o wasze opinie na temat tego ciągnika, jakie ma zalety, wady itp. Zetor który kupuje jest w dosyć dobrym stanie rocznik to 1958 troche stary ale nie wygląda jak na tak spory wiek. 10 lat temu miał kapitalke i praktycznie od tego czasu tylko pracował przy sianie. Licze na waszą pomoc
    • Przez Mati2812820
      Witam Posiada ktoś może rozsiewacz Strumyk Tytan? Jeżeli tak to prosiłbym o zamieszczenie tu opinii na jego temat. Głównie chodzi mi o dokładność wysiewu i awaryjność.
    • Przez Drobnik
      Witam na targach Opolagra wpadl mi w oko opryskiwacz firmy agromechanika 3000l 21m, wyglada dosc stabilnie, ma stabilizacje belki na silownikach i dodatkowe na takich balonach powietrznych (niewiem czy to jest dobre? bo szczerze az tak bardzo sie nie znam na tym) ma dwie pompy 150l na belke i 200l na mieszadlo myslicie ze takie rozwiazanie jest lepsze niz 1 pompa do wszystkiego bo wiekszosc opryskiwaczy ma 1 pompe 200-260l? cena tez przyzwoita okolo 93tys brutto katalogowo z komputerem itp. Tylko problem w tym ze nie ma opinie na temat tych opryskiwaczy? moze ktos z was mial z nimi stycznosc? tyle co wiem to tyle ze klepia go od podstaw pompy komp itp jest wszystko od nich wlasnym wyrobem;) z gory dzieki za pomoc i porade:)
    • Przez Marecki2922
      Jak w temacie proszę o opinię na temat sit produkowanych oraz naprawianych przez firmę TOMMAR
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.