Skocz do zawartości
News
PawelS

Opinia o firmie Perfect-Agro Koluszki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PawelS    73

Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 

http://www.remonty-przyczep.com/ 

the1mati1    55

Nie daleko od mnie jest ta firma. Słyszałem że porządnie wykonują remonty i nawet z najgorszej zrobią jak nową. Targuj się potrafią jeszcze sporo opuścić.

• Thanks 1

Bartek933    1003

No jeżeli to co na zdjeciach i cena rzeczywiście o połowę niższa to myślę ze warto.

Wiadomość z agroFakt.pl

thebestacc    6

Wujo od nich ponad miesiąc temu przyczepę 14t zamówił i do czerwca czy lipca ma być, taki mają zbyt na te przyczepy. ;) Na miejscu oglądaliśmy gotową tylko 12t to solidnie zrobiona i malowanie lepsze niż nie które firmy dobrze znane. :) 

PawelS    73

Jadę do nich w następnym tygodniu uzgodnić szczegóły zostawiam 1000zł zaliczki bo tyle sobie życzą i będą robić, obiecali że w czerwcu będzie już u mnie 

thebestacc    6

Wujo też tysiąc zaliczki zostawił. Na umowie pisze dokładna data dokąd mają czas i nam powiedział, że dla nich to rzecz święta, ogólnie konkretny gościu. :) A ilu tonową przyczepę bierzesz? Wujo dzień przed wyjazdem dzwonił to miała być do maja/czerwca, pojechaliśmy następnego dnia to obejrzeć i wujo się zdecydował to tak jak wyżej pisałem na umowie jest data z czerwca/lipca nie pamiętam już dokładnie. :) Ilu tonową bierzesz?

Bardzo porządna firma. Solidnie pospawane, dokładnie pomalowane farbą 2 składnikową. Zrobią z niczego naprawdę fajną przyczepę. Naprawdę polecam firmę, jest niedaleko mnie.

• Thanks 1

PawelS    73

FV pełnej nie mogą wystawić bo to nie jest cała nowa przyczepa jedynie za remont czyli na kwotę około 17 tys w moim przypadku 

Piotr190497    0
Napisano (edytowany)

Koledzy też mam zamiar kupić od nich przyczepę i jak sprawują się przyczepy.Chodzi mi tu głównie o ramę przyczepy czy nie pęka i się nie gnie przy rozsądnym załadunku materiałem.Ponieważ jak oni zrobią ze starej ramy która była może popękana lub pogięta. 

Edytowano przez Piotr190497

Rowan    2

I jak wrażenia po sezonie z tą przyczepą? Rozmawiałem z jednym z użytkowników i ma kilka zastrzeżeń, przede wszystkim o zbyt krótkim siłowniki co powoduje niskie podnoszenie się przyczepy i problem ze zsypem zboża z niej. No i tańczenie na drodze.

PawelS    73

Siłownik jest 4 tłokowy wiec podnosi naprawdę wysoko, tylko trzeba przestawić na lince odcinającej zawór bynajmniej u mnie tak było. linka była ustawiona w połowie siłownika wiec podnosiło dosłownie na 2 metry w górę dalej linka odcinała zawór i nie podnosił wyżej, przesunąłem linkę i było git. Co do tańczenia na drodze u mnie czegoś takiego nie zaobserwowałem nawet przy 45km/h jak jeździłem NH szła prosto za ciągnikiem. Przyczepić się mogę jedynie do szczegółów np szyber w tylnej burcie jest zbyt delikatny wygięty ze zwykłej blachy, zbyt głębokie fale w burtach od środka gdzie potrafi się zboże w minimalnych ilościach nazbierać i nie zlecieć. A tak ogólnie jestem zadowolony z zakupu 

Rowan    2

A rama w jakim stanie jest? Bo ta, którą oglądałem u faceta miała pod farbą widoczne bardzo głębokie wżery, czyli musiała być konkretnie zardzewiała. On się dopiero po kupnie dowiedział, że podobnież można u nich wybrać sobie rame. Po za tym nie podobało mi się, że górna zabudowa wisi przy wywrocie tylko na kulach, nie ma podpór, jak np w Pronarze i w razie pęknięcia kuli cała góra spada na dół... Górna zabudowa ładnie jest zrobiona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nunu85
      Cześć koledzy.
      Zdecydowałem sie napisac ten temat, bo do dziś pamiętam, z sam przed zakupem ciągnika szukałem w sieci opinii o nim.

I tak w 2013 roku zdecydowałem sie na wspomianego w temacie steyra (kopia case maxxum'a).

PLUSY
      -mocny i elastyczny silnik
      -mocna hydraulika tylnego podnosnika
      -niezłe wyposażenie

MINUSY
      -niezbyt udana skrzynia biegów (szarpanie przy zmianie biegów na ktore kalibracja nie pomaga, głośna praca-ot wyje i to jest niby normalne w tej serii)
      -nienajlepsza jakosc podzespołów-sporo wadliwych części.

Awarie (czy tez to co  mnie irytuje) przez te 2 lata i 600 motogodzin

-Od nowego traktor przy prędkosciach 8-18km/h i jeździe po twardym podłożu (niekoniecznie asfalt, może być też ujeżdzone pole) dostaje silnych wibracji- wszystko silnie drży. Jest to niezmiernie irytujące, a serwis twierdzi, ze to tylko wina opon i jak sie dotrą, to bedzie lepiej.
      JAkos przez 600 godzin nic sie nie polepszyło. Jest tak źle, ze nie wyobrazam sobie tym traktorem np pryskac czy siac nawozów.

-Również od nowego przy predkosciach od 20 wzwyż coś huczy w tylnej prawej zwolnicy. Jak zgłąszałem na gwarancji serwisantom, to mnie zbywali, ze to opona buczy, że tak moze byc itp.

-Przednia miękka os już po kilkunastu minutach stania traktora w miejscu traci cisnienie oleju i spoczywa na odbojnikach. Wg centrali z Płocka tak może być, bo nie ma na to żadnych przewidzianych w dokumentach norm. To nic, ze nie mogę jej zblokowac czy wyłączyć amortyzacji (bo w ciagu kilku minut wszystek olej wycieknie). Wg nich jest dobrze.

- Silnik pomimo ze łądnie pracuje i ma moc popija sobie 1litr oleju na 25-30 godzin pracy.

-Ostatnio zaczęło inaczej niż zwykle coś hałasowac w skrzyni biegów na biegach od 13 wzwyż (jakby cos tam wewnątrz luźno latało i sie obijało)

- Z klimatyzacji wycieka czynnik i co roku muszę dopompowywać pół kilo bo przestaje chłodzić.

Podsumowując, gdybym wiedział to co wiem dziś, zdecydowanie nie brał bym tego traktora (ani zadnego innego case czy steyra).

Rozumiem jakas jedna wada w danym egzeplarzu. Ot moze sie zdarzyc.
      Ale taka kumulacja o niczym dobrym nie świadczy.

ps. Jakby kogos interesowało:

spalanie od 9l/h przy bardzo delikatnej pracy i niewielkim obciązeniu do 15l/h przy męczeniu w orce/gruberze. Jak na moje to dosc niewielka rozbieżnosc- mógłby palic nieco mniej przy małym obciążeniu.

• Przez Koczk
      Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Dominatora,

Mam sporo pytań dotyczących Claas'a Dominator 58. Otóż niedawno go kupiłem i jest bardziej zaawansowany niż mój stary consul. Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji obsługi, nawet w języku angielskim! Czy posiada ktoś może taką instrukcje? Oraz wykaz części? Swoją maszynę sprowadziłem z Norwegii. Był serwisowany w serwisie Claas'a i nawet nie wiem jaki stosowano oryginalny olej do hydrauliki oraz silnika. Bardzo bym prosił o jakieś porady co do tego modelu. Sam go chce przystosować również do koszenia kukurydzy, mam wszystkie części, aby to zrobić, lecz przydałaby mi się właśnie instrukcja oraz wykaz części w razie jakiś uszkodzeń w przyszłości.

Pozdrawiam Serdecznie!
    • Przez zzttoorr
      Cześć
      Szukam opinii właściciela traktora podanego powyżej (spalanie, cena części, awaryjność i jak się ogólnie sprawuje)

Czy może lepszy byłby FARMTRAC 7110 DT

• Przez MichalM1
      Dzień dobry,

1. Chciałbym dowiedzieć się jakie dane można odczytać z ECU tej serii?
      2. Czy po podłączeniu się jest możliwe stwierdzenie autentyczności przebiegu?
      3. Czy macie informację na temat kosztu takiej usługi serwisu?
      4. Gdybyście mieli wybrać skrzynię pomiędzy PQ a PQ+ to którą byście wybrali w ciągniku o przebiegu ok. 7000 tys. i dacie produkcji pomiędzy 1995 a 2001?
      5. Jak z awaryjnością amortyzacji przedniej osi? Czy z przytoczonym przebiegiem nie będzie ona grozić kosztami naprawy?
      6. Jakie są czułe punkty maszyny i miejsca na które warto zwrócić uwagę?
      7. Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać jazda testowa?
    • Przez rolnin
      Serdecznie witam, 

Zainteresowała mnie szkoła w Giebułtowie a dokładniej technikum agrobiznesu, może na forum znalazła by się osoba lub jest , która uczęszczała do tej szkoły i może powiedzieć mi o niej jakieś szczeguły. Głównie słyszałem ogół, czyli ,że fajnie itd. ale jak jest prawda?

Ciężko czy nie, nauczyciele , liczba przedmiotów, liczebność uczniw w klasie (najlepiej tej powyżej) czy jakieś progi punktowe itd. 

Licze że będą wypowiadały się osoby chodzące tam i osoby znające takie, czy też jakieś pogłoski.

Dziękjue bardzo za odpisy i liczę że będzie ich pare.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.