adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

farmtrac8244    214
11 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Ta na żółtych felgach😁

Myślałem że to link do ratowania ursusa, a nie pakaz germańców

Jeszcze palce drętwe kurła złomstwo zielone padło 

Może to jakiś nowy gatunek żonkilów

Alchemik    39
13 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Patriotą to był Piłsudski

To temat nie na to forum, ale to sprawa dyskusyjna, czy był tak wspaniały jak promuje się go w TV.

Pewnie bym nie wiedział, ale nasłuchałem się co nieco od babci która reagowała widząc go w tv podobnie jak na Hitlera. Jak po latach poszperałem w internecie to było cieżko, ale dało się zanieść potwierdzenie jej słów, ale jak pisałem to dyskusja nie na to forum.

Mattti    444

Wczoraj do mnie dzwonili z Ursusa i się pytali czy nie jestem zainteresowany kupnem sprzętu rolniczego bo kiedyś chciałem wziąć C-380 na młodego rolnika. Dyplomatycznie odmówiłem bo tak czy tak nie będę w najbliższych latach kupował traktora ale szkoda że nie zapytałem o szczegóły - może mają jakieś nowe modele a może pozbywają się tego co im zalega na placach. Tak czy inaczej, przykro na to patrzeć ale mogli się nie pchać w autobusy i inne cuda na jakimś kiju.

Co do poprzednich postów to chciałbym tylko napisać że też kiedyś byłem "wojującym antykomunistą" ale jednak trzeba patrzeć na świat z różnych punktów widzenia. Oczywiście nadal komuny nie lubię ale zastanówcie się, kto wymordował 6 milionów polskich obywateli - Sowieci czy Niemcy? Sowieci (nie piszę "Rosjanie", bo warto przypomnieć że nie należy utożsamiać bolszewików tylko z Rosjanami - Lenin był agentem podesłanym przez Niemców, Stalin był Gruzinem, Trocki był Ż... ) ale w latach 40-stych ZSRR niszczył "tylko" polskie elity a Niemcy dążyli do całkowitej eksterminacji Narodu Polskiego - od elit po prostego chłopa. Po wojnie dostaliśmy ziemie odzyskane co bynajmniej nie było przedwojennym celem komunistów tylko polskich narodowców i w zasadzie przedwojenna praca organiczna endecji była wykorzystywana (mapy, nazwy miejscowości opracowane przez endecję) a często sami narodowcy szli na współpracę i pomagali zagospodarowywać ziemie zachodnie. I to nie była zdrada tylko trzeźwy realizm. Nawet słynny plakat "Nie jesteśmy tu od wczoraj" nie jest wytworem komunistycznej propagandy bo pierwszy raz pojawił się w endeckiej, przedwojennej książce "Ziemia gromadzi prochy", którą zresztą polecam. Poza tym "wujek Józek" zrobił nam Polskę w 99% zamieszkałą przez Polaków przez co nie mieliśmy potem takich problemów jak przed wojną. PRL może i nie był państwem doskonałym ale był przynajmniej Państwem Polskim, w dodatku zamieszkałym tylko przez Polaków i w granicach Polski Piastowskiej. Od Niemców byśmy raczej, po ewentualnej ich wygranej, własnego państwa nie dostali a co najwyżej bilet w jedną stronę do krematorium. 

Co do Piłsudskiego to też jako endek byłem kiedyś wojującym antypiłsudczykiem ale z perspektywy czasu dostrzegam w nim zalety, których endecja nie miała. Przede wszystkim antydemokratyzm i twarda dyscyplina. 

Sory że tak odpłynąłem ale ominęła mnie taka sroga dyskusja i musiałem wtrącić swoje trzy grosze xD

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Kozakiewicz    0
Napisano (edytowany)

Czyżby nowy model?

P.S. Gdzie nie gdzie piszą że w przyszłości mieliby produkować tylko ciągniki w przedziale mocy 110-150 KM. Prawdopodobnie nie w Lublinie a w Dobrym Mieście.

87588900_4076254789054991_6082738615392141312_n.jpg

Edytowano przez Kozakiewicz

MF675ursus    652

Opony, a dokładniej bieżnik wygląda jakby z jakiejś zabawki przeszczepili

• Like 1

Kozakiewicz    0
14 godzin temu, MF675ursus napisał:

Opony, a dokładniej bieżnik wygląda jakby z jakiejś zabawki przeszczepili

Bo to prawdopodobnie model komputerowy a nie zdjęcie.

akmaly    351

Przecież to zabawka, wydruk 3D, nowość na targach. Postawią na wystawce i okleją hasłami - takie chcemy robić :)

123456    54
Napisano (edytowany)

Na olx  na zdjęciu ursusa 3105 załapał się taki czarny ursus więc to nie 3d 

Edytowano przez 123456

PolonezAtu    168

Ten na zdj powyżej to jest wydruk. A prawdziwy Ursus czarny jest bo i na AF był przecież nie dawno.

XMK13    398

Już warszawski Ursus pokazał ciągnik w takim malowaniu - chwilę przed upadkiem.

akmaly    351

Wiadomo z czym kojarzy się kolor czarny :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

• Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 

• Przez wladek99
      Witam wszystkich, dawno tu nie zaglądałem więc przepraszam jeśli w złej kategorii itd. Mój problem polega na tym, że moja 40-tka ciężko pali. Aku naładowane kręci kręci nie da rady się przełamać rozładowując przy tym aku. Po ponownym lądowaniu wkoncu zapali i już będzie palić za każdym razem. Postoi noc i znów to samo. Jaki może być problem ? Pompa , wtryski ? Dodam że filtry zmienione. Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję
    • Przez Michal2404
      Witam. Mam pytanie jakim momentem skręcić górny wałek skrzyni biegów w ursusie 1234? Chodzi mi o wałek od biegów od 1 do 4 nie reduktor. Wie ktoś?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj