News
Mikua

Ursus C360 - Nie można ustawić kąta wtrysku, rożne wartości

Polecane posty

Mikua    23
Napisano (edytowany)

Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam

Edytowano przez Mikua

zbyszekbrzuze    266

Luz na sprzegiełku pompy wtryskowej...

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Mikua    23

Sprzęgło było wymieniane, jedynie wałek został Stary 

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    266

To wymień wałek i ten zabierak na pompie. A jak z pompą?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Mikua    23

Pompa była regenerowana, zostało wymienione kompletne sprzęgło, luzu może jest z 1 mm między kołem na pompa, pozostaje pytanie czy pompa jest dobrze zrobiona, 

Bzyk333    1

Ścięło Ci klin na wałku pompy. Ewentualnie wałek w pompie ma wytarte krzywki

• Like 1

Mikua    23

Mieliście taki przypadek że trzeba było o jeden ząbek przestawić koło pompy wtryskowej aby ustawić kąt wtrysku ? Bo u mnie tak teraz wyszło 

Bzyk333    1

Standardowa przypadłość ursusów. Masz kółko pośrednie od dużego ursusa z turbo, albo wałek w pompie już się wytarł i podnosi sekcje tłoczące trochę później niż powinien

Adi96    1460

Jakie kółko pośrednie w c-360? Człowieku ma pompę od c-360 wątpie żeby ktoś zmieniał kółko od cieżkich ursusów.Ścieraj ząbek i przestawiaj.Jak masz 3 kreski to koło od c-4011

Bzyk333    1

Chodziło mi o to sprzegielko pomiędzy pompą, a kołem zębatym napędu pompy. Źle się wyraziłem

Mikua    23

Poradziłem sobie w sposób że przestawilem koło rozrządu o jeden stopień.

Dziwne trochę czemu tak, tym bardziej że koła wszystkie nowe.

Adi96, tak jak mówisz, silnik jest od c4011, reszta od 360 3P

Bzyk333    1

U mnie jest ta sama przypadłość. Tylko że moja pompa ma 40 lat ;) i po prostu już krzywki są lekko wytarte w porównaniu do nowego wałka. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez wladek99
      Witam wszystkich, dawno tu nie zaglądałem więc przepraszam jeśli w złej kategorii itd. Mój problem polega na tym, że moja 40-tka ciężko pali. Aku naładowane kręci kręci nie da rady się przełamać rozładowując przy tym aku. Po ponownym lądowaniu wkoncu zapali i już będzie palić za każdym razem. Postoi noc i znów to samo. Jaki może być problem ? Pompa , wtryski ? Dodam że filtry zmienione. Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję
    • Przez bartek5100
      witam 
      czy mozna laczyc Mocznik pulrea okolo 10kg  plus regulator Stabilan 750 SL  ??
    • Przez bartek5100
      witam
      czy mozna łaczyc regulator stabilan 750sl z mocznikiem ?
    • Przez michal_xs
      Witam Panowie ile noży ustawiacie do cięcia sianokiszonki prasa case rb 344? Co drugi czy wszystkie? Zawsze robiłem co drugi ale zastanawiam się czy nie włączyć wszystkich. Boję się żeby nie było pociete za krótko, nie mam wozu paszzoweg. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj