Skocz do zawartości

Zdjęcie

klucze i grzechotki

212 odpowiedzi na ten temat

#101 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 09 czerwiec 2013 - 09:35

klucze i grzechotki Popraw bo nie działa.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
klucze i grzechotki Dzisiaj, 02:36
  •  

#102 Share maniekcool

maniekcool

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 11:59

klucze i grzechotki mam dojscie do kluczy HONITON i JOBI EXTRA
posiadam sam pare zestawow ktore daja rade jak w takiej cenie:P
mozna sobie zakupic proxxon-a albo inne ustrojstwo ale cena powala

#103 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 13:57

klucze i grzechotki

od 16 lat używam klucze BETA i USAG, kupiłem je we włoszech (kosztowały dużo), nasadowe, płasko oczkowe i dwa razy gięte(kopytkowe jak niektórzy nazywają) grzechotki co prawda jednokierunkowe, ale rura 1,5m im nie straszna więc polecam

Zgadza sie tez mam taki zestaw grzechotkowy Beta chyba tata dał koło 300 zł i są bardzo dobre grzechtoka jest inna niz te wszystkie covale stanley i inne bardzo pdobne ;p śmiało moge polecić te klucze tak samo NEO a zwykłych kluczy któych uzywam to Dedra, coval, kuznia, corona, Geko. klucze dedra są tanie a świetne bardzo trwałe tańsze jak coval ale wg mnie lepsze, geko i corona nieco niższa półka ale zaden sie nie połamał ani nie porozginał, są w miare :) Aha a co do kuzni to mam tez duzo starszych kluczy tej firmy i sa tak samo bardzo twarde i dobre klucze godne polecenia :)
Posiadam jeszcze wiele innych kluczy np chrome vanadium i potrafiły sie połamać

Edytowany przez Marcin91, 28 czerwiec 2013 - 07:41.
literówki

#104 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2861 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 14:17

klucze i grzechotki Chrome vanadium (CrV) to nie jest marka kluczy :)

#105 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4524 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 08:14

klucze i grzechotki

Zgadza sie tez mam taki zestaw grzechotkowy Beta chyba tata dał koło 300 zł i są bardzo dobre grzechtoka jest inna niz te wszystkie covale stanley i inne bardzo pdobne ;p śmiało moge polecić te klucze tak samo NEO a zwykłych kluczy któych uzywam to Dedra, coval, kuznia, corona, Geko. klucze dedra są tanie a świetne bardzo trwałe tańsze jak coval ale wg mnie lepsze, geko i corona nieco niższa półka ale zaden sie nie połamał ani nie porozginał, są w miare :) Aha a co do kuzni to mam tez duzo starszych kluczy tej firmy i sa tak samo bardzo twarde i dobre klucze godne polecenia :)
Posiadam jeszcze wiele innych kluczy np chrome vanadium i potrafiły sie połamać

Jak ktoś myśli, że chrome vanadium to marka kluczy, to znaczy, że nie ma zbytniego doświadczenia w użytkowaniu narzędzi. Neo to są jednorazówki, dedra i geko do okazyjnych prac wystarczą, kuźnia i coval są dobrej jakości. Z tych wszystkich wymienionych kuźnia jest najlepsza, ale też najdroższa. A beta ostatnio mocno zeszła z jakością w dół, a cena pozostała, więc nie warto brać tych narzędzi pod uwagę.

Masz jakieś pytania? Zapraszam na GG: 5010233.

#106 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 12:47

klucze i grzechotki jak z tatą kupywałem klucze to w kilku sklepach usłyzałem takie słowa *Covala niesprowadzamy bo to lipa z chin* no i polecali beta,neo,dedra kuznia i co do dedry to wydają mi sie lepsze od covala a sam sie przekonałem jak niemogłem sruby odkręcić i załozyłem kawałek ruraki i sie 17 z covala złamała potem udało mi sie odkręcic 17 z dedry a było to cos zkorodowane od zawieszenia w samochodzie.

#107 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 08 lipiec 2013 - 07:20

klucze i grzechotki Tak czytam i się zastanawiam jak wy pracujecie tymi kluczami Yato czy Toja. Jak chciałem nimi odkręcić coś przy samochodzie czy jakiejś maszynie to zginały się odkręcając ręką. Co innego Stanley, Kuźnia, Coval czy Chrom vanadium te wytrzymują prawie wszystko i z nich uważam, że najlepszy jest Stanley - z nim nawet jednego problemu nie było a trochę się u nas używa kluczy. Co do pozostałych marek się nie wypowiem, bo nie miałem styczności.

#108 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2861 postów

Napisany 08 lipiec 2013 - 11:12

klucze i grzechotki Chrome vanadium to naprawdę mocne klucze kolego :P Stanley to jeszcze istnieje czy ktoś kupił markę i robi badziew bo cenowo widziałem że porównywalne z yato czy covalem. Po mojemu bardzo dobre klucze w miarę przystępnej cenie to jonnesway - wytrzymałe, duży wybór i nie korodują jak zostawi się gdzieś pod chmurką

#109 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3997 postów

Napisany 08 lipiec 2013 - 20:04

klucze i grzechotki Mam wkrętaki Stanley-a i uważam że cena proporcjonalna do jakości (cena nie była duża więc jakość też średnia) to już dużo lepiej wypadł wkrętak Topex-u.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#110 Share gregorian

gregorian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:muzyka(rock-metal), historia Polski, film, geografia polityczna, sport, numizmatyka

Napisany 19 lipiec 2013 - 13:21

klucze i grzechotki Co sądzicie o kluczach firmy CORONA ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4524 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 07:34

klucze i grzechotki

Co innego Stanley, Kuźnia, Coval czy Chrom vanadium

Następny, który myśli, że to marka kluczy... :D :D :D

Masz jakieś pytania? Zapraszam na GG: 5010233.

#112 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 08:43

klucze i grzechotki A kto tu chłopie pisał, że to marka? Widzisz słowo marka przy wymienianych przeze mnie? Jak tak, to koniecznie musisz iść do okulisty. I co wnosi nowego twój post do tematu? Nabicie ilości postów? Na temat marki też musisz się doszkolić, bo widzę że zajęć z marketingu to się nie miało albo się z nich uciekało :D Chrom vanadium to stop i wykonanymi z niego kluczami można popracować a nie takimi, które ręką wyginam.

Edytowany przez MariuszE38, 23 lipiec 2013 - 08:46.

#113 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 09:10

klucze i grzechotki ja mam komplet kluczy nasadowych i grzechotek YATO 108elementów http://allegro.pl/ze...3400580639.html i jestem bardzo zadowolony nic nie nie dzieje z grzechotkami ani nasadkami, wiem co mówie bo umnie co dziennie jest coś do naprawy więc ich co dziennie używam,
Klucze płasko oczkowe mam firmy Hoiton http://allegro.pl/ho...3406218513.html i terz jestem zadowolony
posiadam też zestaw grzehotki 3/4 jonnesway http://allegro.pl/jo...3388163569.html
mam też jeszcze klucze COVALA, STANLEYA,KING TONY, iwiele inndych firm ponieważ klucze też kupuje na stuki

ja mam komplet kluczy nasadowych i grzechotek YATO 108elementów http://allegro.pl/ze...3400580639.html i jestem bardzo zadowolony nic nie nie dzieje z grzechotkami ani nasadkami, wiem co mówie bo umnie co dziennie jest coś do naprawy więc ich co dziennie używam, :)
Klucze płasko oczkowe mam firmy Hoiton http://allegro.pl/ho...3406218513.html i terz jestem zadowolony
posiadam też zestaw grzehotki 3/4 jonnesway http://allegro.pl/jo...3388163569.html ^^
mam też jeszcze klucze COVALA, STANLEYA,KING TONY, iwiele inndych firm ponieważ klucze też kupuje na stuki
KPK Kumurun Team

#114 Share supermichal13

supermichal13

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze Motoryzacja, rolnictwo, robienie filmów rolniczych.

Napisany 23 lipiec 2013 - 09:57

klucze i grzechotki Ja ostatnio kupiłem grzechotkę z Yato. I jak na razie przeszła już wiele testów od Maja i mogę powiedzieć że jestem z niej za dowolny.chciałem kupić z Covala ale nie było w sklepie kompletu to wybrałem już YATO :) I jak an razie nie narzekam ;)
Zapraszam na kanał na YT http://www.youtube.c...13?feature=mhee

#115 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 995 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 11:18

klucze i grzechotki a ja właśnie na YATO się przejechałem, pan w sklepie zachwalał, a akurat nie było Covala z serii Profesional, więc wziąłem tą YATO-nie wytrzymała nawet pół tego co wcześniejszy Coval

#116 Share Ostry773

Ostry773

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 13:13

klucze i grzechotki Panowie czytam te posty i się zastanawiam co tu kolega odkręcał ze klucz się w rekach wyginał ? :blink: posiadasz ponadprzeciętne moce? jakość klucza ma znaczenie pracując przy śrubach klasy co najmniej 8.8-12.9 z drobnym gwintem i naprawdę nie ruszanych od kilku lat mam yato ale zęby się wyginały w rekach to niespotykane może jakaś podróba to była?

#117 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2861 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 15:33

klucze i grzechotki Ja odkręcając sworzeń wahacza urwałem pokrętło 1/2 460mm z yato jedną ręką a drugą trzymałem się drugiego wahacza. Bez żadnej rury. Także szanująca się firma nie powinna takiego bubla robić

#118 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 16:39

klucze i grzechotki Może się nie znam ale klucze z napisem Chrom vanadium można kupić w biedronce albo na alle... w bardzo niskiej cenie i takiej samej jakości. Co innego markowe klucze wykonanych ze stali Chrom vanadium.

#119 Share Ostry773

Ostry773

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 21:22

klucze i grzechotki pokrętło typu T ma dziurę w środku trzpienia na sprężynkę i kulkę co znacznie osłabia jego konstrukcje do takich rzeczy radze użyć pokrętła przegubowego którego kwadrat jest pełny tego nie urwiesz, tez takie urwałem tylko przy odkręcaniu kola od przyczepy no słabo to jak porwać się z motyką na słonce , w sklepie na ta okazje kupiłem covala pokrętło typu L 1/2 czarne tez się kwadrat ukręcił ale wymienili wiec ok, no cóż nie ma reguły pokrętła 1/2 do śrub o łbie powyżej 24 mm nie nadają się za bardzo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2861 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 21:29

klucze i grzechotki Ja urwałem właśnie "L" 460mm, nie ukręcił się kwadrat tylko pękło te ucho co go trzyma