Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

dysydent    3151

jeszcze za krótko ten wynalazek w eksploatacji bo dopiero po wielu latach stan wód gruntowych da obraz "skuteczności" wszak gleba pod elementami rozsączającymi takich oczyszczalni też jest liczona jako ostatni element "doczyszczający"
oczywiście powyższe dotyczyło oczyszczalni ścieków bo rzeczywiście nie ma chyba jakiegoś mechanizmu "doczyszczającego" dla obecnego składu TK. Nie wiem co bardziej zagrożone skażeniem czy wody gruntowe szambem czy TK ściekami politycznymi?
W tym drugim przypadku na pewno szybciej będą widoczne skutki.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Badają i wymaga się badania przy odprowadzaniu do cieków. Wynalazek ma już ze siedemdziesiąt lat... Jest tak. Po beztlenowym rozkładzie większość produktów ulata lub zostaje uwięziona w osadzie. Komora tlenowa zużywa węgiel gdyż jest napowietrzana i tam osad czynny jest zawracany i tak dwa razy na dobę zrzucany jest nadmiar z ostatniego zbiornika. Osadnik czyścisz raz na 18 miechów średnio ale najlepiej raz w roku pozbywając się szajsu najgorszego. Dwie i pół możliwości zrzutu wody. Studnia chłonna o określonych parametrach, rozsączanie liniowe pod roślinnością oraz te pół to podlewanie. Koniec końców proces ma dać wodę fosfor i azot. Studnia chłonna ogranicza działanie nawozowe. Jest jeszcze trzecia możliwość czyli rozcieńczanie wodą deszczową i gromadzenie tego produktu celem wykorzystania innego niż spożywka. Mówił mi laborant, że podskórnie to krzywdy wodom nie zrobi bo tam już jest wszystko co z rolnictwa może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434
2 godziny temu, thor1984 napisał:

Jaki żart. Toż to znowu wyciągają te same padła polityczne aby tylko im dogodzić finansowo i mentalnie. Ludzi których schowanie przed wyborami to być, albo nie być dla całej partii. Wyciągną jeszcze Antoniego i ten dokończy w tej kadencji harce smoleńskie. Powiem tyle, to jawne sk***ysyństwo najwyższych lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

w Piśmie Świętym jest - "... poznali kogo przebodli"
parafrazując zapytam - poznali kogo wybrali czy jeszcze nie?

jedynym usprawiedliwieniem to nie bardzo było z kogo

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

Podejrzewam że to już koniec mamienia mas chęcią reform, czy naprawy TK. Teraz to już tylko kolejne stołki do obsadzenia przez swoich. Jak Misiewicz skończy to "normalne prawo" to wieszczę mu karierę w tych strukturach. 
Dysydent - oni doskonale wiedzą kogo proponują, ale ponieważ mentalnie to jedna swołocz, to system chroni swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Doskonali kandydaci, rzekł bym że trudno znaleźć lepszych

A niektórych kukle zaswędziały  to słychać wycie znakomicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

I tu się z Tobą muszę zgodzić. Biorąc pod uwagę działanie TK pod rządami Pani Przyłębskiej to faktycznie kandydaci doskonali. Szczególnie Pan Piotrowicz. PRL owski prokurator będzie orzekał w sprawach konstytucyjnych. Gdzieś ta granica musi być. Tylko potem nie wyj że komuna dobrze się trzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

to już nie jest karawana. a psów coraz więcej będzie i więcej a nawet wilki do tej pory bezstronne to zaczyna powoli poruszać 
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

no LGBT ma przerąbane jeśliby w Trybunale konstytucyjnym Pawłowicz miała głos decydujący 

czy to właśnie dla tego ?
 

43 minuty temu, renovoltage napisał:

Doskonali kandydaci, rzekł bym że trudno znaleźć lepszych

....

czy coś jeszcze xD?
Jak z Niej taki prawnik jak socjolog, seksuolog to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

To ja napiszę tylko: uważajta na gesty. Są takie czasy i miejsca gdzie przemawiający do tłumu jakieś półtora sekundy po tym jak palec wskazujący w górę uniesie padłby raniony sromotnie... Jakoś to mi najbardziej utkwiło😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

niebawem nie trzeba będzie nikogo z czymkolwiek podniesionym aby tłum sam ....
oby do tego nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, mirro napisał:

I tu się z Tobą muszę zgodzić. Biorąc pod uwagę działanie TK pod rządami Pani Przyłębskiej to faktycznie kandydaci doskonali. Szczególnie Pan Piotrowicz. PRL owski prokurator będzie orzekał w sprawach konstytucyjnych. Gdzieś ta granica musi być. Tylko potem nie wyj że komuna dobrze się trzyma. 

 

A coś Ty się spodziewał że nasz TK będzie chodził na każde skinienie opozycji jak TSUE na europejskiej lewackiej smyczy

2 godziny temu, dysydent napisał:

no LGBT ma przerąbane jeśliby w Trybunale konstytucyjnym Pawłowicz miała głos decydujący

 

nie wiem czego Ty się spodziewasz po TK w stosunku do odmieńców.

tam są tylko ciepłe stołki na które trzeba zasłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

taki weźmy Korwin odgraża się że ustawę antyLGBT wysmaruje a taki TK może takowej nie uznać lub uznać za konstytucyjną
z drugiej strony
Owo "Razem" czy jak tam się ta nibylewica nazywa znów w drugą stronę że np jednopłciowych dwoje to rodzina i dzieci ma prawo nawet adoptować to wiadomo jakiego wrzasku by narobiła na cały TK rzeczona pani :D 

nie są to takie tylko stołki emerytalne bo moc ustawodawczą mają i już ustawy dotyczące gospodarki czy podatków? no no. Kto wie czy jaka ustawa dyskryminująca akurat tych którzy z natury nie lubią np nacjonalizacji majątku co PiS jawnie już deklaruje i robi się nieciekawie.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

taką anty LGBT to zaskarża zaraz do TSUE, niczym wejdzie w życie to TSUE ją zabezpieczy.

okazuje się że wszystko można od razu to tsue zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

tego nie wiedziałem

tu przeniosłem na priv bo nijak się do polityki miało

no to rzeczywiście TK to taka "wykańczalnia" expolityków zombie się zatem robi na coście mnie z Mirrem pospołu naprowadzili.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434
2 godziny temu, racyl napisał:

 

A coś Ty się spodziewał że nasz TK będzie chodził na każde skinienie opozycji jak TSUE na europejskiej lewackiej smyczy

 

nie wiem czego Ty się spodziewasz po TK w stosunku do odmieńców.

tam są tylko ciepłe stołki na które trzeba zasłużyć

Nooooo  brawo. Wspaniałe podejście do tematu. To lepiej niech będzie stadem bezwolnych zombie czekających na decyzję z zewnątrz, albo najlepiej niech Prezes napisze w uwagach że nie ma sensu się zastanawiać , bo on wie że jest zgodne z konstytucją.😂

Racyl  mi cały czas idzie o budowanie sprawnego państwa z bezpiecznikami wynikającymi z ustroju. Wali mnie czy dziadkowi należy się stanowisko bo zasłużony. 
Nie przeszkadza Ci Piotrowicz jako czołowy konstytucjonalista? Bo mnie przeszkadza. A jak nie to po kija te wrzaski że komuna zła. Komuna musi być dobra bo jest nasza.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
2 godziny temu, racyl napisał:

 

A coś Ty się spodziewał że nasz TK będzie chodził na każde skinienie opozycji jak TSUE na europejskiej lewackiej smyczy

 

nie wiem czego Ty się spodziewasz po TK w stosunku do odmieńców.

tam są tylko ciepłe stołki na które trzeba zasłużyć

no to teraz będzie chodził na polskiej komunistycznej smyczy i nastanie wieczna szczęśliwość tylko zastanawiam się po co całe to pierdolenie, że komuna taka zła, że wszyscy się wzbogacili za komuny tylko nie obecna ekipa. Ludzie czy was to na prawdę nie kole w oczy  to co się dzieje abstrahując już kto jest za jaką opcją polityczną? 

Edytowano przez thor1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, mirro napisał:

Nooooo  brawo. Wspaniałe podejście do tematu. To lepiej niech będzie stadem bezwolnych zombie czekających na decyzję z zewnątrz, albo najlepiej niech Prezes napisze w uwagach że nie ma sensu się zastanawiać , bo on wie że jest zgodne z konstytucją.😂

Racyl  mi cały czas idzie o budowanie sprawnego państwa z bezpiecznikami wynikającymi z ustroju. Wali mnie czy dziadkowi należy się stanowisko bo zasłużony. 
Nie przeszkadza Ci Piotrowicz jako czołowy konstytucjonalista? Bo mnie przeszkadza. A jak nie to po kija te wrzaski że komuna zła. Komuna musi być dobra bo jest nasza.😂

O bezpiecznikach tego typu to najczęściej mówią przywódcy tych państw co powinni lepiej siedzieć cicho ze względu na swoją przeszłość historyczną.

Cały ten TK powinni zlikwidować i każdy powinien zrozumieć że rządzi większość. co z tego że jest tam zapisane kilka rzeczy co i tak nie masz ich za darmoche

 

Piotrowicza i Krystynkę przynajmniej każdy zna a jakby wysłali kogoś mniej znanego to jest obawa że znowu jakiś w strylu pancernego mariana mógłby się pojawić

19 minut temu, thor1984 napisał:

no to teraz będzie chodził na polskiej komunistycznej smyczy i nastanie wieczna szczęśliwość tylko zastanawiam się po co całe to pierdolenie, że komuna taka zła, że wszyscy się wzbogacili za komuny tylko nie obecna ekipa. Ludzie czy was to na prawdę nie kole w oczy  to co się dzieje abstrahując już kto jest za jaką opcją polityczną? 

nie można też z komunistami wódki pić i potem opowiadać że się z komuną walczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

Jako obywatel tego kraju zaprawdę powiadam Ci. Kroczysz mroczną doliną  a na końcu przepaść. Trójpodział władzy. Niezależność i patrzenie na ręce. Akurat TK jest bezpiecznikiem i to najważniejszym. To hamulec na stado z ulicy z Wiejskiej aby nie uchwalili czegoś brzydkiego.

Jak to rozpiżdżą to pozostanie już tylko zapis w rocie przysięgi wojskowej " przysięgam stać na straży Konstytucji". Więc wyobraź sobie gościa który po krótkim ten tegowaniu w głowie weźmie się za wypełnianie przysięgi do końca. Tego nawet Ty byś nie chciał.

I jak tu nie lubić Władimira.😂 Jak przyjdzie zaproszenie to nasi skręcą się ze złości.🤣 Kurna gościu ma tam niezłą polewkę jak pomyśli o spoconych miłościwie panujących zastanawiających się co tu zrobić. Ale pewnie i tak powiedzą że prowokacja i się obrażą.
https://radar.rp.pl/swiat/15164-czy-polacy-beda-paradowac-na-placu-czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

racyl zgoda ale jest jedno ale a mianowicie nie wazne juz za kim Ty jesteś a za kim ja czy inny ale nie uwazasz, że pewnych granic nie powinno sie przekraczać. Ja mam nadzieje ze to tylko wrzutka aby odwrócić uwage opini publicznej od Banasia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, mirro napisał:

Jako obywatel tego kraju zaprawdę powiadam Ci. Kroczysz mroczną doliną  a na końcu przepaść. Trójpodział władzy. Niezależność i patrzenie na ręce. Akurat TK jest bezpiecznikiem i to najważniejszym. To hamulec na stado z ulicy z Wiejskiej aby nie uchwalili czegoś brzydkiego.

Jak to rozpiżdżą to pozostanie już tylko zapis w rocie przysięgi wojskowej " przysięgam stać na straży Konstytucji". Więc wyobraź sobie gościa który po krótkim ten tegowaniu w głowie weźmie się za wypełnianie przysięgi do końca. Tego nawet Ty byś nie chciał.

Patrzenie na ręce ? a co miałoby się takiego wydarzyć ? to nie ten świat co kilkadziesiąt lat temu gdzie nie było różnych trybunałów i sądów międzynarodowych

komuna i żadne demokratyczne nsdap w polsce się nie wydarzy

Hamulce to masz tego typu co nie pozwalają dogonić najbogatszych

A gdzie masz trójpodział władzy ? jak sądownicza chcę tworzyć prawa, wybierać które można przestrzegać a które nie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

A to goń, bogać się. Kto Ci broni? Komuna się nie wydarzy? To pewnie za sprawą Pana Piotrowicza. Jak go zobaczy to się przestraszy i ucieknie. Bo liczyła że jak wróci to jego już nie będzie.😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj