Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5578

Trochę obsesjami Alamo zalatuje.

No a zdradź nam nowy kolego , jakie zdanie twe o hejtującym wiceministrze rządu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No gdzie , Tamto tylko kopiować potrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
5 minut temu, fD6 napisał:

no i widzicie bydłu trochę jego własnej historii przytoczyć to choć nawąchani i nachłeptani to  bełkot przycichł

J%C3%B3zef_Che%C5%82mo%C5%84ski%2C_Bociany.jpgKtóry to ty?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Tak mnie naszło przy okazji tego ministra, taka refleksja. Może zbyt daleko idę ale w świetle tych wydarzeń to wychodzi na to, iż Misiewicz słusznie dostał złoty medal. Wszak zasługi wielkie.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

No gdzie , Tamto tylko kopiować potrafiło.

Ale lęki i obsesje podobne Może przez te kilka miesięcy nieobecnosci napisał te kilka zdań.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

patrzac z punktu widzenia tzw autochtonow to ma racje, polska nie byla dla nich-slazakow,kaszubow,mazurow, itp- matka tylko zla macocha[podobnie jak dla wiekszosci polakow], kazdy stawal przed komisja weryfikacyjna i musieli miec podstawy zeby zostac w polsce a potem gierek ich przehandlowal za kredyty- 2 milony obywateli za 2 miliardy marek, nie wiem czy to byl dobry przelicznik, potomkowie tych co setki lat walczyli z germanizacja w 20 lat w wiekszosci wyjechali do rajchu....

czasami pokazuja taki film o zyciu na mazurach zaraz po wojnie, nie chce mi sie szukac tytulu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, agromatik napisał:

J%C3%B3zef_Che%C5%82mo%C5%84ski%2C_Bociany.jpgKtóry to ty?

Pewno ten w górze , co sp***dala z kraju jak trochę gorzej się robi . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 minutę temu, jacus napisał:

 polska nie byla dla nich-slazakow,kaszubow,mazurow, itp- matka tylko zla macocha[podobnie jak dla wiekszosci polakow], kazdy stawal przed komisja weryfikacyjna

Kresowiacy też i to dwukrotnie, najpierw żeby móc wyjechać z kresów musieli udowodnić sowietom że są Polakami , a potem musieli udowodnić "Polskim władzom" że są Polakami, żeby się osiedlić.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, fD6 napisał:

każdy łotr złodziej układa sobie wytłumaczenie

No widać , widać .     Leki zmień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Toż to pewnie ofiara tych niedoborów w aptekach z ostatnich tygodni


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
12 minut temu, jacus napisał:

patrzac z punktu widzenia tzw autochtonow to ma racje, polska nie byla dla nich-slazakow,kaszubow,mazurow, itp- matka tylko zla macocha[podobnie jak dla wiekszosci polakow], kazdy stawal przed komisja weryfikacyjna i musieli miec podstawy zeby zostac w polsce a potem gierek ich przehandlowal za kredyty- 2 milony obywateli za 2 miliardy marek, nie wiem czy to byl dobry przelicznik, potomkowie tych co setki lat walczyli z germanizacja w 20 lat w wiekszosci wyjechali do rajchu....

czasami pokazuja taki film o zyciu na mazurach zaraz po wojnie, nie chce mi sie szukac tytulu.

Tych co tam zamieszkali przez wiele lat łączyło poczucie tymczasowości. Pamiętam z lat 90 tych okolice Braniewa, Elbląga ( sam mam rodzinę w Tropach koło Elbląga) Albo Ornetę, Dobre Miasto. Nic tam się nie działo. Budynki jakie zastali takie stały. Ludzie wierzyli że ktoś, wcześniej czy później upomni się o swoją własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Hibernatus- ze dwie dekady w lodzie leżał, te legitymacje to obecnie kolekcjonerski rarytas.

@Mirro tak samo w lubuskim czy zachodniopomorskim.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Dobrze że ja z "Kongresówki" to przynajmniej nie będę musiał przekopywać ogródka.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

No to co ty tu jeszcze  robisz w tak podłym towarzystwie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego siejesz nienawiść i szukasz różnic etnicznych ? Bliźnich swoich nienawidzisz ? Uważaj żebyś w trzecim pokoleniu za to nie zapłacił . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Ja nie wiem czy on nie jest trzecim pokoleniem które za to płaci.

 

Oj jaka błoga cisza w sprawie ministra hejtu. 

Kłamstwo powtórzone stokroć prawdą jest a jesli o czymś się nie mówi to znaczy że się nie wydarzyło. Kurski miał rację


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
Dnia 19.08.2019 o 16:39, Ulman napisał:

Po pierwsze to pisałeś o sytuacji gdy już Zelmer był na giełdzie 

Po drugie , mimo że to ci sę w głowie nie zmiesci , spółki giełdowe nie mają zysków czasem przez wiele lat wiec obecność na giełdzie nie ma nic wspólnego z zyskami. A żeby było  ciekawiej to możesz z sukcesem wprowadzić na giełdę spółkę która ma straty.  

Masz , poczytaj i uświadom się  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Spolki-bez-zyskow-Oto-najdluzsze-serie-strat-na-GPW-7488054.html

Pokażesz te 250 czy tam 100 mln zysku zelmera czy nie potrafisz?

no jak sam widziałeś spółka podana jsw  były zyski wysokie to akcja była 140 zł były straty akcje po 14 strajk akcje w duł 

podanie kwartalnego rozliczenia w górę jak zysk w duł  to akcje  w duł itp a autor zapomniał dodać ze spółka długo nie zarabiała ale na koncie było mld na koncie 

a ładny przykład dałeś ze za po w czasie prosperity i drogiego węgla  spółka była na minusie 

1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Dlaczego siejesz nienawiść i szukasz różnic etnicznych ? Bliźnich swoich nienawidzisz ? Uważaj żebyś w trzecim pokoleniu za to nie zapłacił . :ph34r:

karma działa za życia 

3 godziny temu, jacus napisał:

swinie tanie-to ile bys ty chcial ??? daj mi boze do konca swiata taka cene jak dzisiaj, 

@jacus zycie cie pokarało ze w kocu coś sensownego napisałeś u mnie 6 50 zł 

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Oj jaka błoga cisza w sprawie ministra hejtu. 

Kłamstwo powtórzone stokroć prawdą jest a jesli o czymś się nie mówi to znaczy że się nie wydarzyło. Kurski miał rację

o czym mówił kurski ? 

  • Like 3

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Hyh tyle się fd nagadał że z Polski tęcza różnych narodów powstała. W błędzie grubym jest zaślepiony niestety szlachtą, która mieszczaństwu ustąpić musiała. Ale za to ładnie po nim widać skąd swary w narodzie, że za trzy palce, kosą. Nie można przez historię na skróty i tak kto majątka potężnego za bugiem zostawić nie chciał cieszył się, że z pociągu na śnieg nie wyskakiwał choć z jedną walizką. Nowa władza jednych głosem a drugich zesłaniem spokoju uczyła. Ten tu jednak sygnet z lombardu przywdział i srebra koloidalnego się nawpierniczał aby krwi niebieskiej przybrać... Buławkę sobie kup jeszcze, jakiś generał może zgubił. Siądź pierwszy sorcie na gniadego i jutro znów wieśniaków doglądnij. Będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

Taras szczena mi opadła i gdyby nie na miarę ta odpowiedź szyta to bym podejrzewał Cię o cytat. :) 
Trochę może być owo ,jak Mu tam stworzenie? "fD" i mojego chowu bo można doszukiwać się u mnie pogardy dla wielu typów zachowań, mojej bezdusznej logice w ocenie procesów gdzie człowiek jest tylko jednym z argumentów logicznego równania. 
Ono będzie szukać herbów, rodów i bohaterów a i jeszcze może po żal się Boże wzorców wśród padliny która się szlachtą nazywała kraju który znikł z map bo tak go "bohatersko" owa szlachta broniła z kuflem i żarciem coraz bardziej pospolitym w tłustej łapie a tak tucznej że w końcu niczego ta łapa nie była w stanie obronić. 
Zeszmaciły się elity tamtego państwa które jest już tylko historycznym zapisem w podręcznikach i to co się odrodziło to tylko nazwę z terytorialnych zaszłości tamtego przejęło. Nowy naród z innych złożony przejął terytorium po tamtym "wyrodzie" a za terytorium zwyczajem i nazwa idzie....,
i swoim już sposobem na ograniczanie obszerności postów, domysłom i dointerpretacji pozostawiam czytelnikowi resztę
a herby? no pewnie. doskonale się nadają do znaczenia beczek ze śledziami mydłem i powidłem przez tych którzy dla siebie ten kawał ziemi zawierusze zdarzeń wydarli ale nie byli ci którzy przepadli bezpowrotnie jak wcześniej np Goci i wiele innych plemion co się po tej ziemi przetoczyły.
A że wśród nowych właścicieli są i wiekousi i garbatonosy? No i co? teraz genetyka już na takim poziomie że dało by się to i owo wybadać.
... kog..ggo by tu wskazał na pierwszego do wymazów?... ;) 

zastrzegam sobie prawo do nieodpowiadania na wszelkie riposty jak też i prawo do nie korzystania z poprzedniego prawa
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Tak w zasadzie to za całość obrazu może służyć "Krótka rozprawa między trzema osobami". I tak te elity miały w poważaniu "sól tej ziemi", że dopiero car Aleksander zniósł pańszczyznę, bo mu głupio było czekać aż nasi ruszą dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

dobrze że ja jestem z centrum , tu zawsze była Polska , i nikogo nie trzeba było wyganiać .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj