Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarecki    3274
5 minut temu, racyl napisał:

 

w tvn , ttv  wszystkie programy nastawione są na życie w stylu wielkomiejskim. to nie jest telewizja do każdej grupy skierowana

w tvn zawsze jest narracja końca polski pod rządami pis

TVN  jest skierowane do ekstremistow do których suche fakty niedocieraja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151
4 minuty temu, racyl napisał:

w tvn zawsze jest narracja końca polski pod rządami pis

na rychły koniec Polski się nie zanosi i tvn chyba przesadza ile to PiS się utrzyma przy władzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, jarecki napisał:

TVN  jest skierowane do ekstremistow do których suche fakty niedocieraja .

to nie chodzi o fakty. te wszystkie programy rozrywkowe są w stylu wielkomiejskim typu warszawa

1 minutę temu, dysydent napisał:

na rychły koniec Polski się nie zanosi i tvn chyba przesadza ile to PiS się utrzyma przy władzy...

tam nawet nie wspomną o podnoszeniu rejtingów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

Jest na to lek. Al Jazeera, wersja arabska. A szczególnie to co wrzucają Youtube. Bardzo pouczające filmiki z życia codziennego. Full reality show, dekapitacja ,rozstrzeliwanie, zbiorowe egzekucje. Nawet przebieg procesu w wykonaniu ISIS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

sa dwie polski i kazda ma swoja telewizje- malo jest takich miejsc jak af gdzie te dwie wizje moga sie spotkac i podyskutowac.......

uwazny widz kurwizji ,zauwazy nawet to ze wiekszosc "ekspertow" ktorzy sie wypowiadaja jest albo z umcs lub kul, nawet wykladowcow od rydzyka nie daja. moze ktos z lubelskiego poda jakie maja miejsce w rankingu szanghajskim ???????????   ciekawe ile ziemi maja wszyscy userzy af wiecej niz kul ???? oni maja ponad 5 tys ha☺️

nie ogladam tvn -wiec nie bede sie wypowiadal co tam pokazuja, polsatu zreszta tez


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
10 minut temu, jacus napisał:

sa dwie polski i kazda ma swoja telewizje- malo jest takich miejsc jak af gdzie te dwie wizje moga sie spotkac i podyskutowac.......

uwazny widz kurwizji ,zauwazy nawet to ze wiekszosc "ekspertow" ktorzy sie wypowiadaja jest albo z umcs lub kul, nawet wykladowcow od rydzyka nie daja. moze ktos z lubelskiego poda jakie maja miejsce w rankingu szanghajskim ???????????   ciekawe ile ziemi maja wszyscy userzy af wiecej niz kul ???? oni maja ponad 5 tys ha☺️

nie ogladam tvn -wiec nie bede sie wypowiadal co tam pokazuja, polsatu zreszta tez

ciekawy artykuł od przedwojenne  zyski https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1509032,1,przeswietlamy-majatek-kosciola.read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, jacus napisał:

sa dwie polski i kazda ma swoja telewizje- malo jest takich miejsc jak af gdzie te dwie wizje moga sie spotkac i podyskutowac.......

uwazny widz kurwizji ,zauwazy nawet to ze wiekszosc "ekspertow" ktorzy sie wypowiadaja jest albo z umcs lub kul, nawet wykladowcow od rydzyka nie daja. moze ktos z lubelskiego poda jakie maja miejsce w rankingu szanghajskim ???????????   ciekawe ile ziemi maja wszyscy userzy af wiecej niz kul ???? oni maja ponad 5 tys ha☺️

nie ogladam tvn -wiec nie bede sie wypowiadal co tam pokazuja, polsatu zreszta tez

Ja mam 10km do lublina

z tych ekspertów to ryba, paruch i jeszcze jeden w okularach się pojawia

KUL uczelnia jak każda inna z tym że datki w kościołach jeszcze na nich zbierają

ziemie to ma kościół ogólnie

umsc czy kul uczelnie jak każde inne

w lublinie tez latali w koszulkach z konstytucją i palili znicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622
1 godzinę temu, jacus napisał:

kasa misiu kasa-taka zasada kieruje panem krokiem od czasu, kiedy zostal agentem sb az do dzisiaj, gw opisala droge zyciowa zygi a temu jego wlasna biografia sie nie spodobala☺️,

dobrze ze mamy jeszcze wolne media amerykanskie[gw,tvn] i niemieckie[fakt] wiec mozna pisac prawde....gdyby nie to to prezes poszedlby droga urbana pardon-orbana i zrobil to co on niedawno- prawie wszystkie media ich prywatni wlasciciele przekazali nieodplatnie do panstwowej fundacji..

tylko o lansowaniu tuska w nagraniach sam graś mówił  a w zamian ta prywatyzacja niemiec wszystko brał jak ludzi wywali na zbity ryj w prywatyzacji nikt nic nie pisał 

dla przypomnienia 

 

nawet policja wyganiała z własnego pola czyli niemiec pracuje dalej ale panie ja kupiłem zeszłym roku pole 

te ostatnie najlepsze propaganda axial działa na całego 

jednego dnia sprzedali duńczykowi 5tyś ha po zaniżonej cenie straty skarb państwa podatnicy i rolnicy fakty nic axial nic gw nic tvn nic 

a teraz 

https://natemat.pl/219297,byly-wicepremier-ujawnia-szokujace-dane-za-rzadow-beaty-szydlo-obcokrajowcy-kupuja-polska-ziemie-na-potege

https://oko.press/polskiej-ziemi-pis-sprzedal-cudzoziemcom-nieco-niz-psl-wiekszej-liczbie-glownie-niemcow-holendrow/

hmmmmmmmmmm tekst dla debila bezmózga

teraz fakty 

2016 roku w "obce ręce" poszła rekordowa liczba 6359 nieruchomości

nieruchomości 🤣!! i działki pod przemysł merc 200ha solary i aku po 250ha 

dziwnym trafem breza piechociński latali z kartkami ze pis gorszy  wiec pytam sie czy po jest przez kogoś opłacane 

Proszę zwrócić uwagę np. na TVN. Z ostatnich ujawnionych nagrań, a było ich mnóstwo - poinformowali tylko o jednym, tym, na którym słychać Mateusza Morawieckiego. I to i tak wybiórczo, bo fragmenty kompromitujące dla PO - których w rozmowie Morawiecki - Kilian - Jagiełło - Matuszewska jest mnóstwo - całkowicie przemilczano. Wątek polityki prorosyjskiej rządu Donalda Tuska, o którym dużo mówią uczestnicy spotkania, widzowie TVN niczego się nie dowiedzieli. Tak samo rzecz się ma z nagraniami z udziałem Sławomira Nowaka, Jana Kulczyka, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Michała Sołowowa, Waldemara Pawlaka, Elżbiety Bieńkowskiej, Bartosza Arłukowicza, Olgierda Geblewicza, Krzysztofa Kwapisza, czy Stanisława Gawłowskiego. Polityczna zmowa milczenia 

 

nowakslawomir-tvoinfotasma655.png

 

a po tych nagraniach jak myślicie co ??????

neslis kto stoji za nagranami ?

gw za falentą stoji pis😎  falęta to płotka i tak myślenie za was o pod publikę 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

Jak wiosna wiosnę odbyłem podróż sentymentalną i odwiedziłem to co zostało z jednostki na Majdanku, zahaczając o moją starą kancelarię, to spotkałem w niej jakiegoś gościa z KUL. Chyba coś miał wspólnego z dziennikarstwem. Powiem tyle , na pożegnanie ręki sobie nie podaliśmy. Zostałem najemnikiem i amerykańskim sługusem. Status - niereformowalny. Kurna trochę przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622
19 minut temu, GRZES1545 napisał:

A tu taka tv. chyba tvn :)

niektórym marzy się była polityka kradzież k**estwo 

najbardziej mnie martwi że to rolnicy zamiast być solidarni między sobą zachowują się pewnie ich myślenie mnie nie dotyczy ch*j z innymi 

 

Bum❗️🇷🇺Rosyjski węgiel🇷🇺zalewa Polskę - gwałtowny wzrost importu za rządów #PiS Ujawniamy szokujące dane za 2017 i pierwsze miesiące 2018 r.:
2015 4,9 mln ton
2016 5,2 mln ton
2017 8,7 mln ton
do1.06.2018 aż...6,4 mln ton❗️

 

hehehe 

image.jpeg.2d51cfb9346292c79e0146dc06c6cbdd.jpeg

panie breza a kto zabronił inwestycji w kwk i zaczął sprowadzanie węgla na masową skalę ???

ci naprawdę są dobrze 

teraz media powielanie przez media 

Rekordowy napływ węgla

Wszystko wskazuje na to, że na tym się nie skończy, a import węgla do Polski w 2018 roku może być rekordowy, także jeśli chodzi o surowiec z Rosji.

Jak wynika z najnowszych danych Eurostatu, na które powoływał się "Dziennik Gazeta Prawna", od stycznia do maja do Polski wpłynęło już nieco ponad 7 mln ton węgla. Gdyby utrzymało się tempo z pierwszych pięciu miesięcy roku, do grudnia przebijemy 15 mln ton, zanotowane w 2011 roku, a niektóre prognozy wskazują nawet na 17 mln ton.

Co ważne, w pierwszych pięciu miesiącach do Polski napłynęło aż 5,12 mln ton z Rosji. To niemal tyle, ile w całym 2016 roku i więcej niż w całym 2015 roku.

Z drugiej strony - jak podał "DGP" - od stycznia do maja wydobycie węgla kamiennego w polskich kopalniach zmniejszyło się o 1,11 mln ton w porównaniu do analogicznego okresu 2017 roku, co dodatkowo stymuluje napływ węgla z zagranicy.

znów w akcji gw i tvn mony itp 

dlatego teraz jest tak 

http://nettg.pl/news/151671/rzeczpospolita-producenci-wegla-inwestuja-na-potege

 

 

pełne podsumowanie 

 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, mirro napisał:

Jak wiosna wiosnę odbyłem podróż sentymentalną i odwiedziłem to co zostało z jednostki na Majdanku, zahaczając o moją starą kancelarię, to spotkałem w niej jakiegoś gościa z KUL. Chyba coś miał wspólnego z dziennikarstwem. Powiem tyle , na pożegnanie ręki sobie nie podaliśmy. Zostałem najemnikiem i amerykańskim sługusem. Status - niereformowalny. Kurna trochę przykre.

z majdanka to chyba do zamościa przenieśli  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

 szwagier sluzyl na majdanku  na poczatku lat 90.

kiedys rektorem kul-u byl ksiadz z naszej parafii, ulubiony student wojtyly, 

zgodnie z danymi min rol za rzadow pis-u obcokrajowcy kupuja wiecej ziemi niz za po-psl ,taka dobra zmiana.........

polskiego wegla brakuje ??? dziwne wszedzie na skladach jest pelno, znajomy jezdzi na kopalnie to nigdy dluzej niz 1 dzien nie stoi w kolejce- po-l-znaczy pis-acy kupuja rosyjski,ukrainski,kazachski wegiel bo jest tanszy i tyle w temacie.

arcykatolicki cesarz austrii jozef w 1782 r skasowal wszelkie nieuzyteczne zakony a majatek skonfiskowal i wydzierzawil chlopom- katoliccy wladcy polski powinni pojsc w jego slady

predzej wielblad przejdzie przez ucho igielnie niz bogacz wejdzie do krolestwa niebieskiego........ kto tak mowil ???? juz zapomnialem, moze jakis milosnik ojca dyrektora czy rektora przypomni.

http://www.cgfp.pl/o-nas/


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622
8 minut temu, jacus napisał:

polskiego wegla brakuje ??? dziwne wszedzie na skladach jest pelno, znajomy jezdzi na kopalnie to nigdy dluzej niz 1 dzien nie stoi w kolejce- po-l-znaczy pis-acy kupuja rosyjski,ukrainski,kazachski wegiel bo jest tanszy i tyle w temacie.

tak dużo ze ograniczenie jest 8t na głowę 😎

Limit na samochód: 8 tondla jednego kontrahenta, na jeden środek transportu
Limit dobowy: bez limitu
Uwagi: załadunek zmiana I i II waga 3 ile kupił 2 t ??

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6434

A podobno to nie o wielbłąda chodziło, tylko o linę okrętową. Taka impreza była przy tłumaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622
10 minut temu, jacus napisał:

wagier sluzyl na majdanku  na poczatku lat 90.

kiedys rektorem kul-u byl ksiadz z naszej parafii, ulubiony student wojtyly, 

zgodnie z danymi min rol za rzadow pis-u obcokrajowcy kupuja wiecej ziemi niz za po-psl ,taka dobra zmiana.........

polskiego wegla brakuje ??? dziwne wszedzie na skladach jest pelno, znajomy jezdzi na kopalnie to nigdy dluzej niz 1 dzien nie stoi w kolejce- po-l-znaczy pis-acy kupuja rosyjski,ukrainski,kazachski wegiel bo jest tanszy i tyle w temacie.

arcykatolicki cesarz austrii jozef w 1782 r skasowal wszelkie nieuzyteczne zakony a majatek skonfiskowal i wydzierzawil chlopom- katoliccy wladcy polski powinni pojsc w jego slady

predzej wielblad przejdzie przez ucho igielnie niz bogacz wejdzie do krolestwa niebieskiego........ kto tak mowil ???? juz zapomnialem, moze jakis milosnik ojca dyrektora czy rektora przypomni.

http://www.cgfp.pl/o-nas/

 

31 minut temu, jacus napisał:

kupuja rosyjski,ukrainski,kazachski wegiel bo jest tanszy i tyle w temacie.

to kup zobaczymy czemu ty kupujesz na kopalni ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

czytalem jak opisywales swoje doswiadczenia z zakupem rosyjskiego-wiec po co mam popelniac ten sam blad ???????????? do skladu z takim weglem mam ze 2 km , jezdza z weglem kolo mnie prawie codziennie wiec ktos to kupuje-znam dobrze wlasciciela, bywam u niego na wadze ale nigdy nie pytalem ile kosztuje.lezy pare kupek ale nawet nie ogladam, u nas  paru ludzi sie nacielo a niektorzy sobie chwala..........

bajkal to takie  piekne jezioro na syberii a nie debilne bajki dla polglowkow😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

nie mogłeś o tych bajkach wcześniej? bo ja tu z pięć minut .....  i tyle zrozumiałem że pewnie bez zgody właścicieli kreskówki takie mixy porobione i jak się dopatrzą to rzeczywiście będzie "baj" z yt bo te kreskówki w założeniu dla dzieci no nie po tych przeróbkach.
Samokrytyczni przynajmniej  z drugą sylabą....

to że się rymuje nie znaczy że coś warte. A że Kubuś Puchatek za tło to plagiat.
Jak yt za plagiat usunie można będzie krzyczeć - cenzura! 
Jako że filmidło na straty to po co wysilać się nad tekstem a tu patrz - yt se "przycięło" i nie usunęło

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151

Ech. Ile było zgonów w Polsce - powiedzmy - w pierwszym tygodniu stanu wojennego? a ile w dowolnym tygodniu np z b.r.?
Tyle że żołdactwo obróciło broń przeciwko własnemu narodowi za co kara bo nigdy tak być nie powinno i nie tworzyć precedensu na przyszłość ale szafowanie tymi "rzeszami" ofiar?  jak to wygląda u tych którzy to jeszcze pamiętają? Tamci też chcieli aby ich rządy były "marzeniem Polaków" a nie wrednych ruskich na co - podobno - była szansa zamiast i rzeczywiście wierzyliśmy wtedy w to jak i teraz może w co podobnego wierzymy.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
3 godziny temu, racyl napisał:

 

niski podatek to taki sam socjal bo zamiast w kieszeni państwa jest transferowana(zostaje) do twojej

komu podziękować : urzędnikom, policji, straży, służbie zdrowia, zrezygnować z jakiej kolwiek refundacji leków

 

A skąd się zaczyna pomysł na biznes jak nie z głowy. co z tego że będziesz miał niski podatek jak nie będziesz wiedział jak zarobić wiekszą kasę niż ta na etacie.

 

Wystarczy że komuś z takim myśleniem jak twoje przydarzy się poważny wypadek to wtedy przejrzy na oczy to nawet z niskimi podatkami nie będzie go stać na nic

Niski podatek to socjal? Możesz to podeprzeć jakimś twierdzeniem, publikacją,  kogos normalnego? Jak można coś transferować nie zabierajac? Dlaczego nie ma właśnie takiej formy socjalu? Było by taniej, prościej i sprawiedliwiej

 Komu podziekować?  Zlikwidować 500+ i dodatki socjalne dla zdrowych leni. Wprowadzić  liniowy PIT bez ulg i dodliczeń.  Liniowy vat wprowadzxić albo w cholere go zlikwidować na korzyść obrotowego.  Zwolnić połowe urzędasów. Opieka medyczna tak jak i zus - uwolnic rynek. Jak klient chce to zamiast płacić państwu niech ma prawo wyboru. Jak państwowe będzie atrakcyjne to napewno wybierze.

Z takim mysleniem jak moje to ty sobie nie umiesz dać rady. Gdybym nie płacił wysokich podatków to miał bym więcej srodków i mógłbym wykupić ubezpieczenie indywidualne. Poza tym człowiek zdany na siebie zaczyna lepiej mysleć niż gamoń pewny że państwo mu wszystko zapewni.

No ale skoro piszesz że jak by były niskie podatki to nie było by mnie na nic stać , to  wytłumacz z łaski swojej jak wysokie podatki prowadzą do bogactwa.

2 godziny temu, racyl napisał:

wyeliminuje kilku kontrowejsyjnych posłów i więcej wyborców przybędzie

Samobójstwo planuje?

2 godziny temu, racyl napisał:

to nie chodzi o fakty. te wszystkie programy rozrywkowe są w stylu wielkomiejskim typu warszawa

A co byś chciał?  Może  teleturniej " Jak oni krowy doją"?

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

niektórym marzy się była polityka kradzież k**estwo 

najbardziej mnie martwi że to rolnicy zamiast być solidarni między sobą zachowują się pewnie ich myślenie mnie nie dotyczy ch*j z innymi 

 

Bum❗️🇷🇺Rosyjski węgiel🇷🇺zalewa Polskę - gwałtowny wzrost importu za rządów #PiS Ujawniamy szokujące dane za 2017 i pierwsze miesiące 2018 r.:
2015 4,9 mln ton
2016 5,2 mln ton
2017 8,7 mln ton
do1.06.2018 aż...6,4 mln ton❗️

 

hehehe 

image.jpeg.2d51cfb9346292c79e0146dc06c6cbdd.jpeg

Roman - ten wykres jest dla idiotów. Jak mozna rysować krzywą bazując na niepełnych danych rocznych? Jakby wzieli okres I- III to import na wykresie spadłby do ok 2 mln ton z ponad 8 mln To byłby dopiero sukces rządu

Co do cześci pisanej to widać że przez 5 miesięcy 2018 sprowadzili wiecej wegla jak w całym 2015 / 2016 oraz 74% ilości z 2017. Co cie w tym wszystkim tak dziwi i bulwersuje?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622

ty znowu piłeś za dużo co mnie bulwersuje ano ta postać co stoi i krzyczy złodziej krzyczy łapać złodzieja ?? brejza i budka złote postacie po  

1 godzinę temu, dysydent napisał:

nie mogłeś o tych bajkach wcześniej? bo ja tu z pięć minut .....  i tyle zrozumiałem że pewnie bez zgody właścicieli kreskówki takie mixy porobione i jak się dopatrzą to rzeczywiście będzie "baj" z yt bo te kreskówki w założeniu dla dzieci no nie po tych przeróbkach.
Samokrytyczni przynajmniej  z drugą sylabą....

to że się rymuje nie znaczy że coś warte. A że Kubuś Puchatek za tło to plagiat.
Jak yt za plagiat usunie można będzie krzyczeć - cenzura! 
Jako że filmidło na straty to po co wysilać się nad tekstem a tu patrz - yt se "przycięło" i nie usunęło

czekaj jeszcze miesiąc został i inwigilacja yt i inne portale już ostrzegają  dziekuje róży bay niemiec lewandowski rudy lis  rosati i innej patologii 

no ale mamy pierwszych w historii jak i pl własnych ludzi co działa publicznie przeciw własnemu kraju 

francja spory to zostaną u nas mimo złego rządu 

czechy sprawy zostają w czechach takiej opozycji to my możemy pozazdrościć dlatego w polsce jest jak jest 

14 minut temu, Ulman napisał:

Roman - ten wykres jest dla idiotów. Jak mozna rysować krzywą bazując na niepełnych danych rocznych? Jakby wzieli okres I- III to import na wykresie spadłby do ok 2 mln ton z ponad 8 mln To byłby dopiero sukces rządu

sam przyznałeś że eu są idioci dzięki 😎3457951-.jpg

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587

No ale to dane po 3 roku rządów dobrej zmiany. Import rośnie to tez jest fakt, wiec co cię tak bulwersuje? Tak samo PIS robi z drogami ekspresowymi. Zaplanowane i rozpoczęte za PO ale teraz narracja ze to przciez PIS zbudował bo wstęgę przecięli . Jakby wydobycie rosło to byłaby zasługa PIS ale skoro maleje to jest wina P9


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4622

no ale ty jak dzisiaj  siejesz jedziesz jutro kosić kombajnem ??  dobrze że na kopalniach niezalega 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj