Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

jacus    3048

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/zabrze/a/pseudokibice-gornika-i-gks-zaatakowali-romow-w-centrum-zabrza-sa-ranni-10-osob-aresztowanych,11947000/

 

obudziles sie -ta sprawa z andrychowa to z tamtego roku a z maszkowic to sprzed paru lat- jak bys nie wiedzial to malopolska , nie masz zielonego pojecia[to zreszta u ciebie norma] o co naprawde chodzilo w tych zdarzeniach, wiec nie pisz zwyczajowo glupot, poznaj kontekst a potem oceniaj,

 

nie fedrujesz czasami na krupinskim ??? bo niedlugo bys mial duzo wolnego czasu na pisanie..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

poczytaj komentarze  fedruje na Zofiówce  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Schetyna ma przebić 500+ . Nadal będziesz im kibicował ?

 Limuzynami nie zatrzymamy ruskich ktoś tam napisał wcześniej to po co budować autostrady skoro ruskie i tak je zbombardują .  :D  :D

 

Schetyna jak Schetyna sam pis już zapowiada poprawki. Mają nie dostawać osoby, których dzieci mieszkają za granicą. Chociaż jak nam Anglicy robili to samo to było źle. I jeszcze jakieś dwie grupy mają być pozbawione tych świadczeń. Ogólnie będą cięcia.

 

A do czego nam autostrady? Jak ktoś jej potrzebuje niech zbuduje a nie po moje rękę wyciągać :P :P

 

Jak Kulczyk zbudował to też ci przeszkadzało. Jak zwykle nie masz co napisać to piszesz nie ważne, że bzdury byle było odwrotnie. O inwestowaniu na potęgę już jakieś dane znalazłeś? Bo jak zwykle przemilczałeś pytanie o konkret. Tylko bajki wypisujesz.

 

Tym czasem dobra zmiana hula. Ośmiorniczki to pikuś. Obecna władza bawi się znacznie lepiej i znacznie drożej.

 

http://wiadomosci.wp.pl/tylko-w-wp-ministerstwo-wydalo-55-tys-zl-na-koncerty-znajomego-jana-szyszki-tak-sie-tlumacza-6108048019379841a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To pewnie koleje, lotniska i porty też nie potrzebne. No i to samo z kopalniami, rafineriami czy nawet elektrowniami - jak ktos potrzebuje niech zbuduje a nie wyciąga rekę po Staszkowe.  :wacko:  :wacko:  :wacko:  

Staszku , to była intelektualna perwersja :lol:

 

Tylko  że  elektrownie  rafinerie  porty   część kopalni  przynoszą  zysk

A  autostrady  przynoszą  zysk  tylko  kulczykowi.

Niema  nic  przeciwko  autostradą  broń Boże  niech  budują

Ale  nie  za  takie  pieniądze  jak  to  było  robione.

I niech  są  darmowe  a  nie  płatne  wtedy  odciążone  będą  boczne  drogi 

To  samo z  słynnymi  Orlikami   gdzie  wydano  grube  miliony  a można  było  zbudować  to  za  połowę  kwoty  co  nie jedna   gmina  udowodniła 

:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kulczyk zbudował autostrady na kredyt, który państwo tylko poręczyło i dało ziemie pod budowę tj ją wykupiło. Ale spłacić się musi sama autostrada. Mało tego ta autostrada przejdzie już za jakieś 20 lat na własność państwa za darmo. Autostrady budowane przez państwo tez przynosiły by zysk. Ale UE jako współfinansujący wymaga takich opłat by nie zarabiać a pokrywać jedynie koszty utrzymania.

Czy to autostrada prywatna czy państwowa to i tak przynosi zysk. Wiadomo prywatna droga. Ale jak weźmiemy pod uwagę czas przejazdu, komfort, bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i ryzyko wpadki na kontroli prędkości to autostradą i tak wychodzi taniej. W moich stronach masa ludzi jeździ do Belgii. Nikt nie omija kulczykowej autostrady nawet busami czy autobusami. Nikomu się nie chce jeździć gdzieś po wioskach i miasteczkach, stać w korkach w Poznaniu, gimnastykować się przy wyprzedzaniu i uważać na kontrole policyjne. A zysk na czasie przejazdu autobusu na trasie Świecko - Warszawa względem lat 90 tych, gdy nie było autostrad poza małym kawałeczkiem  50 km to około dwóch godzin. Policzcie sobie teraz czas pracy kierowców, komfort podróżnych, spalone przez dwie godziny czasu dłuższej drogi paliwo.

Autostrady to tez zysk dla państwa. Jest mniej wypadków. A mniej wypadków to mniej wydatków na leczenie ofiar, mniej strat z tytułu śmierci gdzie delikwent przestaje płacić podatki, zus itd, mniej wypłat rent i tym podobne. Do tego jest praca dla ludzi przy budowie, utrzymaniu, produkcji materiałów budowlanych itd.

Jak państwo daje kasę na 500 + a za to ludzie kupują stare samochody z Niemiec dokąd ta kasa trafia to wy się cieszycie. A jak państwo daje kasę na autostrady, która w większości zostaje u nas to wam przeszkadza. Pomimo, że autostrady w przeciwieństwie do starych passatów zostaną dla pokoleń.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

O to, to ! I jeszcze wtedy źle było to wszystko liczone a teraz jest dobrze liczone i jest prawo i sprawiedliwiość,  tylko jakoś jak ratingi obnizyli tak nie wróciły na poprzednie poziomy. Pewnie tez się nie poznali na geniuszu rozdawania pożyczonej kasy za darmo :P

Bo wtedy słupki były dodawane od prawej do lewej, a teraz od lewej ku prawej :lol:.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

 

Tylko  że  elektrownie  rafinerie  porty   część kopalni  przynoszą  zysk

A  autostrady  przynoszą  zysk  tylko  kulczykowi.

Niema  nic  przeciwko  autostradą  broń Boże  niech  budują

Ale  nie  za  takie  pieniądze  jak  to  było  robione.

I niech  są  darmowe  a  nie  płatne  wtedy  odciążone  będą  boczne  drogi 

To  samo z  słynnymi  Orlikami   gdzie  wydano  grube  miliony  a można  było  zbudować  to  za  połowę  kwoty  co  nie jedna   gmina  udowodniła 

:) :) :)

 

Jakby PIS dał radę wybudować za pół ceny , to wybudowaliby 1000km rocznie. Mnie obezwładnia skala darmowych pieniędzy które zostana zmarnowane zamiast je madrze spożytkować. Pomyśl sobie - 500 lub 1000 km autostrady /rok zamiast pińćset +. W 3 lata mielibyśmy dokończona i wyremontowaną sieć drogową. To byłoby coś! 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kulczyk zbudował autostrady na kredyt, który państwo tylko poręczyło i dało ziemie pod budowę tj ją wykupiło. Ale spłacić się musi sama autostrada. Mało tego ta autostrada przejdzie już za jakieś 20 lat na własność państwa za darmo. Autostrady budowane przez państwo tez przynosiły by zysk. Ale UE jako współfinansujący wymaga takich opłat by nie zarabiać a pokrywać jedynie koszty utrzymania.

Czy to autostrada prywatna czy państwowa to i tak przynosi zysk. Wiadomo prywatna droga. Ale jak weźmiemy pod uwagę czas przejazdu, komfort, bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i ryzyko wpadki na kontroli prędkości to autostradą i tak wychodzi taniej. W moich stronach masa ludzi jeździ do Belgii. Nikt nie omija kulczykowej autostrady nawet busami czy autobusami. Nikomu się nie chce jeździć gdzieś po wioskach i miasteczkach, stać w korkach w Poznaniu, gimnastykować się przy wyprzedzaniu i uważać na kontrole policyjne. A zysk na czasie przejazdu autobusu na trasie Świecko - Warszawa względem lat 90 tych, gdy nie było autostrad poza małym kawałeczkiem  50 km to około dwóch godzin. Policzcie sobie teraz czas pracy kierowców, komfort podróżnych, spalone przez dwie godziny czasu dłuższej drogi paliwo.

Autostrady to tez zysk dla państwa. Jest mniej wypadków. A mniej wypadków to mniej wydatków na leczenie ofiar, mniej strat z tytułu śmierci gdzie delikwent przestaje płacić podatki, zus itd, mniej wypłat rent i tym podobne. Do tego jest praca dla ludzi przy budowie, utrzymaniu, produkcji materiałów budowlanych itd.

Jak państwo daje kasę na 500 + a za to ludzie kupują stare samochody z Niemiec dokąd ta kasa trafia to wy się cieszycie. A jak państwo daje kasę na autostrady, która w większości zostaje u nas to wam przeszkadza. Pomimo, że autostrady w przeciwieństwie do starych passatów zostaną dla pokoleń.

 

Daruj sobie bajkopisarzu :P :P :P głupot Ci ktoś na wciskał i tu jepowielasz Większego idioty na tyforum nie ma Żyjesz jeszcze w oprzednim systemie Przyszłe pokolenia to nie będą się premieszczać po autostradach tylko w powietrzu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

W latach 40 tych myśleli że w 80 tych wszyscy bedą latać, w 80 tych mysleli że tak bedzie w 2000-ym a mamy 2017 i nadal jeździmy autami. Poza tym jak śmiesz negować pomysły Jaśnie Oświeconego Rządu RP! Nie po to mamy zostać potentatem w produkcji samochodów elektrycznych by nimi latać :P  Jak powszechnie wiadomo latanie jest niebezpieczne więc dlatego nie kupimy nawet śmigłowców


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@staszek131415 Jak zwykle zero konkretów w twoim wykonaniu. Znalazłeś już dane jak to na potęgę inwestują? Po użytych przez ciebie epitetach wnioskuję, że się zdenerwowałeś. Nie przejmuj się to normalne u człowieka który jest bezradny wobec użytych przez kogoś argumentów. Po prostu ubliżając mi dajesz upust swojej frustracji, która w tobie narasta, gdy widzisz bezmiar swojej głupoty i zaprzaństwa. 

Może o koncertach Szyszki porozmawiamy? A może o tym co biuro legislacyjne sejmu napisało o planowanej przez pis ustawie dotyczącej zmian w sądownictwie?

 

http://www.tokfm.pl/blogi/off2/2017/04/bezprawie_pis_biuro_legislacyjne_sejmu_miazdzy_reforme_ziobry_dotyczaca_sadownictwa/1

 

Masz odwagę porozmawiać merytorycznie? Czy twój szczyt intelektualny to wyzywanie i pisanie bzdur bez sensu, niczym nie popartych?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

@jaco25 zaimki osobowe z wielkiej litery są stosowane w pismach urzędowych czy kiedyś w korespondencji pisemnej. Dzisiejszy internet rządzi się trochę innymi prawami. Zresztą gdybyś sam przestrzegał tego co chcesz mi zarzucić powinieneś napisać mój nick z wielkiej litery. Już pomijam celowe go przekręcanie. Bo ja nawet używając zaimków osobowych z małej litery nie odmawiam innym szacunku. Za to ty przekręcając nicki starasz się uparcie to robić na swoim jakże niskim poziomie.

Twoje uwagi w stosunku do po są prawdziwe. Ale to dzisiaj zgrana płyta bo dzisiaj rządzi pis. I robi to samo co po. W jednych dziedzinach jest gorszy w innych lepszy. Ale jak by nie patrzeć bardzo się to różni od tego co pisowcy obiecywali w kampanii.

- Komorowski wszedł na jakiś tam  podest gdzie siedzi jakiś tam członek japońskiego parlamentu w żadnym wypadku nie było to krzesło. Więc nie kłam znowu. Ale w żadnym wypadku nie było to upokorzenie Polski takich rozmiarów jak nokaut 27 do 1.

- lista hańby po - psl liczyła nie całe 500 osób po 6 latach rządów. Lista Misiewiczów po roku rządów pis liczy 1000 osób.

- masz racje pisząc Kłamczucha przy okazji lotów. Szydło wylatała przez rok milion. Tusk z tego co pamiętam 700 tys.

- Niesiołowski to pikuś. Modlitwa prezydenta Dudy o dojną Polskę za która przepraszał to było dopiero coś.

Tak jak pisałem teraz rządzi pis i pisanie co robiło po jest śmieszne. Tym bardziej, że nikt nie pisze tu, że po było święte. Zapłacili przy wyborach za swoje grzechy tak samo zapłaci pis. Tak to działa od lat.

 

Przepraszam że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź ale dzisiaj znalazłem chwilkę, więc odpiszę na Twój post  czy wg. Ciebie nie jest dziwne, że PO urosło poparcie w ciągu jednego miesiąca o 10% bo ja dawno się z czymś takim nie spotkałem, czy nie dziwi Cię, że sondaż został przeprowadzony na zlecenie stacji/gazety, która otwarcie krytykuję PIS. Zakładając, że PO skoczyłoby o te 10% to czym ta partia się niby się wsławiła jakiś cudowny projekt ustawy??? Taki wzrost poparcia nie skoczył PIS jak wprowadził 500+ a efekt masz widoczny gołym okiem, wręcz namacalny. Coś mi się wydaję że być może wujaszek Soros czy Pan od Axel Springer nakazał pompowanie PO bo zdał sobie sprawę, że z partii ,,Wszechwiedzącego Ryszarda" nic nie będzie...

ps. Ja Twojego nicku nie przekręciłem tylko zdrobniłem a to różnica B) ale jeśli Cię tym tak bardzo uraziłem, nie martw się już tego nie zrobię ;)

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jest drożej więc zostaje ci mniej pieniędzy. Z czego tu się cieszyć?

Ciekawe czy to paliwo które przywożą  do domu  nie jest jakieś odbarwione albo zrobione z oleju przepalonego . 

Może jest się z czego cieszyć jak nie będzie pokusy na parę groszy taniej . Zapłaci się drożej to uchroni się przed kosztownym remontem .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@staszek131415 Jak zwykle zero konkretów w twoim wykonaniu. Znalazłeś już dane jak to na potęgę inwestują? Po użytych przez ciebie epitetach wnioskuję, że się zdenerwowałeś. Nie przejmuj się to normalne u człowieka który jest bezradny wobec użytych przez kogoś argumentów. Po prostu ubliżając mi dajesz upust swojej frustracji, która w tobie narasta, gdy widzisz bezmiar swojej głupoty i zaprzaństwa. 

Może o koncertach Szyszki porozmawiamy? A może o tym co biuro legislacyjne sejmu napisało o planowanej przez pis ustawie dotyczącej zmian w sądownictwie?

 

http://www.tokfm.pl/blogi/off2/2017/04/bezprawie_pis_biuro_legislacyjne_sejmu_miazdzy_reforme_ziobry_dotyczaca_sadownictwa/1

 

Masz odwagę porozmawiać merytorycznie? Czy twój szczyt intelektualny to wyzywanie i pisanie bzdur bez sensu, niczym nie popartych?

 

Ja nie potrzebuję statystyk widzę co się w okól dzieje ludzie inwestują a to jest podstawa gospodarki a nie jakieś korporacje kóre i tak podatków nie płacą tylko wykorzystują wszelkie możliwe ulgi i przenoszą się gdzie indziej mnie statystyka nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Co ty możesz widzieć na swojej wsi czy w powiecie? Korporacji tam nie widzisz więc skąd wiesz co one robią? Może "w tyle wizji" tak mówili :P

Tak z ciekawości - w co ci ludzie tak inwestują ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W surowce wtórne . Opróżniają pięć set , a na plus butelka im zostaje :P:D;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dawno w jakimś programie Pan Szejnfeld twierdził że 500 jest złe bo dostają je ludzie bardzo bogaci a nie samotne matki z dzieckiem . Więc jak to w końcu jest Ci bogaci inwestują w surowce wtórne ?


PO paprańcy i oszołomy co im ślepo wierzą 8 lat forsowali tezę że jeśli powstaną wielkie firmy dające pracę to ludziom będzieżyło się lepiej i co ? Ano nic większość młodych z tego dobrobytu uciekła za granicę i o Polsce nie chce słyszeć dobrobyt będzie wtedy jeśli zwykły Kowalski będzie stać na godne życie a nie od ostatniego do pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jakby PIS dał radę wybudować za pół ceny , to wybudowaliby 1000km rocznie. Mnie obezwładnia skala darmowych pieniędzy które zostana zmarnowane zamiast je madrze spożytkować. Pomyśl sobie - 500 lub 1000 km autostrady /rok zamiast pińćset +. W 3 lata mielibyśmy dokończona i wyremontowaną sieć drogową. To byłoby coś! 

 

Ja nie wiem czy  PiS  da radę  wybudować  za pół  ceny.

500+  to  nie jest  są zmarnowane  pieniądze  bo  jak  dana  rodzina ma więcej  kasy w budżecie  kupi  więcej  warzyw  owoców  mięsa  nabiału   Mleka.  Jak  rośnie  popyt  to  ceny  w górę.

Ja zamiast  sieci  autostrad  czy  tras  szybkiego  ruchu  wolałbym  aby  wyasfaltowali  drogi  gminne  więcej z tego  pożytku  będzie  jak z autostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Taaaa , prędzej telewizor i passata kupią jak Polski produkt 2 grosze droższy od niemieckiego. Autostrady - jak to w PL - ktoś wygra przetarg za 40mln/km a chińczyk zrobi za milion..... 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Ta a zanim skończy to już będzie wymagał remontu za 40 mln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przepraszam że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź ale dzisiaj znalazłem chwilkę, więc odpiszę na Twój post  czy wg. Ciebie nie jest dziwne, że PO urosło poparcie w ciągu jednego miesiąca o 10% bo ja dawno się z czymś takim nie spotkałem, czy nie dziwi Cię, że sondaż został przeprowadzony na zlecenie stacji/gazety, która otwarcie krytykuję PIS. Zakładając, że PO skoczyłoby o te 10% to czym ta partia się niby się wsławiła jakiś cudowny projekt ustawy??? Taki wzrost poparcia nie skoczył PIS jak wprowadził 500+ a efekt masz widoczny gołym okiem, wręcz namacalny. Coś mi się wydaję że być może wujaszek Soros czy Pan od Axel Springer nakazał pompowanie PO bo zdał sobie sprawę, że z partii ,,Wszechwiedzącego Ryszarda" nic nie będzie...

ps. Ja Twojego nicku nie przekręciłem tylko zdrobniłem a to różnica B) ale jeśli Cię tym tak bardzo uraziłem, nie martw się już tego nie zrobię ;)

 

 

Nikt ci nie każe w to wierzyć. Nawet Kaczyński stwierdził, że pis za wpadkę z Tuskiem zapłaci w sondażach. Już chyba z pięć tych sondaży jest. Nie musisz w nie wierzyć. Dziwisz się, że po urosło poparcie o około 10 %? Sprawa jest bardzo łatwa do wytłumaczenia. Ludzie wkurzeni na po i nie głosujący na nią w wyborach po tym co pis odstawił z Tuskiem doszli do wniosku, że lepiej już poprzeć po. Jako mniejsze zło. Za to wielu ludzi głosujących na pis przejrzało na oczy. Zobaczyli, że jest prywata, kolesiostwo, afery, arogancja władzy. Postanowili więc nie popierać już pis. Tym bardziej, że opozycja oświadczyła, że 500 plus im nie zabierze.

Nie dziwi cię, że pomimo zamieszania z sondażami, żadnego sondażu nie publikuje rządowy CEBOS?

Nie dziwi cię, że politycy pis coraz częściej i coraz głośniej mówią o rekonstrukcji rządu po Świętach? Czyżby dali się nabrać na lipne sondaże? Po co rekonstruować dobry rząd? Oni mają sondaże CEBOSu robione tylko dla nich. I tam widać mniej więcej to samo. Dlatego coraz częściej słychać o rekonstrukcji. Dlatego Kaczyński powiedział, że za wtopę z Tuskiem pis zapłaci stratą poparcia.

 

Ja nie potrzebuję statystyk widzę co się w okól dzieje ludzie inwestują a to jest podstawa gospodarki a nie jakieś korporacje kóre i tak podatków nie płacą tylko wykorzystują wszelkie możliwe ulgi i przenoszą się gdzie indziej mnie statystyka nie obchodzi

 

No tak a jak za po inwestowali to nie patrzyłeś. A teraz inwestują i ty widzisz. Dyskusja z argumentacją na poziomie przedszkola.

 

Nie dawno w jakimś programie Pan Szejnfeld twierdził że 500 jest złe bo dostają je ludzie bardzo bogaci a nie samotne matki z dzieckiem . Więc jak to w końcu jest Ci bogaci inwestują w surowce wtórne ?

PO paprańcy i oszołomy co im ślepo wierzą 8 lat forsowali tezę że jeśli powstaną wielkie firmy dające pracę to ludziom będzieżyło się lepiej i co ? Ano nic większość młodych z tego dobrobytu uciekła za granicę i o Polsce nie chce słyszeć dobrobyt będzie wtedy jeśli zwykły Kowalski będzie stać na godne życie a nie od ostatniego do pierwszego

 

Ciekawe, że pis posłuchał Szejnfelda bo są plany reformy 500 + i między innymi odebranie tego świadczenia najbogatszym. Osoby, których dzieci mieszkają za granicą tez mają być pozbawione 500 +. Bogaci 500+ przeznaczają na cele charytatywne lub na jakieś zajęcia dodatkowe dla dzieci. paradoksalnie ludzie bogaci. Może nie milionerzy a tacy dobrze sytuowani wydają te kasę tylko na dzieci a nie stare passaty.

Za po wielu młodych uciekło za granicę. Za pierwszego rządu pis tak samo uciekali. A teraz rządzi pis drugi raz i dalej uciekają oraz wracać nie chcą. Morawieckiego nie chcą słuchać jak im każe do Białegostoku przyjeżdżać. Widać dobrobytu dalej nie ma.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

 

Ja nie wiem czy  PiS  da radę  wybudować  za pół  ceny.

500+  to  nie jest  są zmarnowane  pieniądze  bo  jak  dana  rodzina ma więcej  kasy w budżecie  kupi  więcej  warzyw  owoców  mięsa  nabiału   Mleka.  Jak  rośnie  popyt  to  ceny  w górę.

Ja zamiast  sieci  autostrad  czy  tras  szybkiego  ruchu  wolałbym  aby  wyasfaltowali  drogi  gminne  więcej z tego  pożytku  będzie  jak z autostrady

 

Liczyłem że rok 500+ to 500 km autostrad po cenach które funkcjonowały za PO i na które PIS tak pluł. Zapewne nie wybudowali by taniej ale zakładajac że jednak by sie to udało starczyłoby na wiecej niz 500 km. Gdyby tak jeszcze ta zła UE jak to ma w zwyczaju dorzuciła 30% to dałoby to kasę na 650km autostrad. Oczywiście tyle nie potrzebujemy bo by dokończyć A2 i A1 to pewnie ze 400 km sie uzbiera. Gdyby natomiast zamiast 500+ na 2018 wzieli się za ekspresówki to może by z 800-1000 km za to zrobili. To byłoby naprawde coś a nie dawać za darmo bez żadnych warunków. Czy ma pracę czy nie , stary czy młody, potrzebujacy czy nie  - wszystkim po równo. Aci co nie pracuja wcale to nawet więcej dostaną. PATOLOGIA SOCJALISTYCZNA ;[

Odnośnie wzmozonego popytu i cen w górę - tak się tworzy inflacja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I co te rodziny wielodzietne by dzieci wystawiały na tych ekspresowkach by żebrały na wakacje B) B) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może tak rodzice tych dzieci mogli by pomyśleć z czego mają żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj