Polecane posty

kopin    3791
1 minutę temu, sumek666 napisał:

Toczka! Toczka bo się koło toczy a nie tacza 😂 

 

a przyczepa się  stacza z góry czy stoczo ?

 

co Ty ślązok jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5085
3 minuty temu, Tomasz78 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=RAvo7RvZ5Gs

🤣

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 minutę temu, sumek666 napisał:

Przyczepę się przyczepia.

Ślunzok jak już. 

jak już to Hanys 

1 minutę temu, slawek74 napisał:

Najważniejsze aby się samemu nie stoczyć 😉😆

A jeśli już to żeby za długo to staczanie nie trwało ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

mój młody jak mial kilka lat na przyczepę wołał czepika ,jak go spytalem dlaczego tak to odpowiedzial ,bo sie czepi do traktora ;)

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

dzieciaki to maja skojarzenia ,ale dorastająca młodzież jest lepsza  ,kolega córki przyszedł do mnie do warsztatu i widząc półautomat pyta jak sie spawacz spisuje ,

wiecie co nogi mi sie ugieły  bo niby za mechanika sie uczy

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmmm . A może o Ciebie w drugiej osobie zapytał ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
42 minuty temu, sumek666 napisał:

 

wyprzedziłeś mnie 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bartolika nie myślałeś o produkcji lawet do bel z przyczep od ciecierówek, ostatnio u mnie modny temat każdy kupuje taką przyczepę i ja bym kupił 3 osiową.Nowe przyczepy pronara do bel kosztują masakra.A ni tam wywrotu, drugiej ramy do skrzyni,ani burt a cenią jak za zwykłą przyczepę.A od Tir przeróbkę 10-15tyś.Cena przepaść.A za fabryczne nowe 50tyś.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Patrzę i k**wa nie wierzę w to co widzę ... Skąd oni tego kierowcę claasa wzięło ? Pierwszego lepszego z chodnika chyba zgarnęli ...

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widziałem to, małolaty a w dodatku pronar to w sumie mocne przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
3 godziny temu, sumek666 napisał:

Na talerzówkę już mu chyba zabrakło 😆

3 godziny temu, Tomasz78 napisał:

dzieciaki to maja skojarzenia ,ale dorastająca młodzież jest lepsza  ,kolega córki przyszedł do mnie do warsztatu i widząc półautomat pyta jak sie spawacz spisuje ,

wiecie co nogi mi sie ugieły  bo niby za mechanika sie uczy

O Ciebie pytał 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z daleka jak bym zobaczył to powiedziałbym ze to nie ursus,ciekawe po jaką markę chciał się podszyć

Koła fendowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28799
10 godzin temu, Tomasz78 napisał:

kolega córki przyszedł do mnie do warsztatu i widząc półautomat pyta jak sie spawacz spisuje ,

Żeby się nie okazało że ci córkę spawa na pęknięciu😂 a spawaczem sam siebie utytułował

9 godzin temu, Wiesi0 napisał:

Bartolika nie myślałeś o produkcji lawet do bel z przyczep od ciecierówek, ostatnio u mnie modny temat każdy kupuje taką przyczepę i ja bym kupił 3 osiową.Nowe przyczepy pronara do bel kosztują masakra.A ni tam wywrotu, drugiej ramy do skrzyni,ani burt a cenią jak za zwykłą przyczepę.A od Tir przeróbkę 10-15tyś.Cena przepaść.A za fabryczne nowe 50tyś.

Za krótkie kable mam przy spawarce i nie sięga mi od końca do końca... A tak na poważnie to nie mam miejsca ani nikogo do pomocy

Ale jak chcesz to do @sznajdik uderz, on też chyba spawa, i to większe gabaryty. Ewentualnie @simson2812

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

Żeby się nie okazało że ci córkę spawa na pęknięciu😂 a spawaczem sam siebie utytułował

Eee tam zaraz spawać, tylko nasmarka :D

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Całe życie będzie smarkał A i tak nie zespawa😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

Dziadek mojego kumpla mówił tak - to nie mydło i się nie zmydli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
11 godzin temu, Tomasz78 napisał:

dzieciaki to maja skojarzenia ,ale dorastająca młodzież jest lepsza  ,kolega córki przyszedł do mnie do warsztatu i widząc półautomat pyta jak sie spawacz spisuje ,

wiecie co nogi mi sie ugieły  bo niby za mechanika sie uczy

U znajomego kiedyś na środku warsztatu stał podajnik a ja spawałem jakąś łychę od koparki, przyjechał jakiś koleś ze zleceniem, patrzy i mówi " taka malutka spawareczka a tak spawa.... " A pod ścianą kloc większy od pralki stoi... Byłem ostatnio w serwisie pewnej dużej zachodniej marki na dziale części, siedzą chłopaki i zamówienia telefonicznie ogarniają, nagle jeden mówi do słuchawki - a to do zwolennicy ten olej ma być...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj