Polecane posty

Rolnik7343    5859

@griga nie wiesz czy gdzieś idzie kupić te skosy co mają nowe siewniki w skrzyni pomiędzy sekcjami wysiewającymi że nasiona praktycznie do zera wysiewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

@Pomorzanin1222 taki agregat jest fajny na ciężkie ziemie. U mnie idzie po orce i fajnie kruszy ziemie. Często prosto po nim sieje i jest elegancko. Ten ma jeszcze spulchniacze to też duży +. Ja u siebie też chce jakieś zrobić, bo niestety zostają koleiny

Edytowano przez rafal4610
Zdublowanie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

Kupiłem sobie taki naświetlacz Led no i niby wszystko fajnie piękne świeci, ale zauważyłem że w nocy po wyłączeniu widać jak się żarzy, i teraz takie pytanie czy to ma jakikolwiek wpływ na żywotność tego ledu? W sumie mi to nie przeszkadza bo pobór prądu raczej znikomy i tak się zastanawiam czy coś z tym robić czy nie? 

 https://allegro.pl/oferta/naswietlacz-led-slim-30w-schmith-7234541467

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16870

czasem wystarczy zamienic polaryzacje (kable). byc moze wlacznik rozlacza zerp zamiast fazy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Czasem jak ma się  we włączniku wbudowaną  taką małą żaróweczkę lekko podświetlającą klawisz to wystarczy ją usunąć i problem znika

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

można sprawdzić,ale już to przerabiałem ,kondensator i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

No właśnie nie mam tej żaróweczki,spróbuję zamienić te kable a jak to nie pomoże to jaki kondensator zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

w każdym sklepie elektrycznym powinieneś dostać ,taki mały żeby się zmieścił w puszcze  włącznika np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2205

  Przed każdym pojedynczym odbiornikiem,czy ,,hurtem'' na cały ciąg [jeden wlącznik i kilka lamp] też zadziała ? U mnie 600 w na ledach,to jak latarnia dla zbłąkanych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

możesz wpiąć na dojściu do włączników czyli będzie  hurt 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nom . I blachy w dobrą stronę . On tego nie robi . Oddaje do remontu . Jedna na 100 zrobiona porządnie , a reszta różnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dorobiłeś ograniczniki do plandeki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15394

Jeszcze nie, ale się zrobi.

W sumie to jest tam możliwość po zwinięciu gumami zapiąć że nie zsunie się i też może tak zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

moze, ale ogranicznik  podtrzymuje  a gumami i tak spinaj zwiniętą ,bo na drodze czasem sie zdziwisz jak tir cię minie ,a plandeka bedzie się wlekła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-zawieszany-600l-CID757-IDyEHBV.html#5261e12849        O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj