kamil16251290

Members
 • Ilość treści

  6709
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

381 Excellent

O kamil16251290

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 12/25/1990

Kontakt

 • ICQ
  0
 • Skype
  kamil16251290

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Grochówek/Kutno-woj. Łódzkie
 • Zainteresowania
  Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Ostatnio na profilu byli

49287 wyświetleń profilu
 1. Poszerzenia są na równo gdy są szerokie koła w standardowym rozstawie. Gdy klient kupi koła wąskie i standardowe to wtedy poszerzenia się zostawia. Gdy są tylko wąskie koła to poszerzenia według sugestii klienta się zdejmuje.
 2. Nic nie koliduje, jak potrzebujesz to używasz jednej albo drugiej.
 3. @slawek_82 przecinasz tekalana chociażby tapeciakiem, byleby prosto a nie po skosie i wpinasz trójnik, szybki montaż. http://roltechnik.pl/ . Zadzwoń do nich może będą mieć od razu zestaw dopasowany do Twojego JD. Ja od nich montuje pneumatyki w ciągnikach przy których pracuje i m.in. takie doposażenia pneumatyki na jednoobwodową.
 4. Umiejscowisz to gdzie chcesz, ważne podłączenie jest. W załączniku przesyłam instrukcje montażu. Co prawda od innego ciągnika ale zasada jest taka sama. TSA2495 Instrukcja montażu układu jednoobwodowego Kubota M5 do układu Tietjen.pdf
 5. https://sklep.mizar.com.pl/zestaw-doposazenia-jednoprzewodowy-przerobka-hamulcow-dwuprzewodowych-na-hamulce-jednoprzewodowe-p-42015.html Montujesz w ciągniku taki zestaw. Przeróbka polega na tym że przecinasz przewód pneunatyczny od gniazda żółtego i czerwonego, prawdopodobnie tekalan, wstawiasz trójniki i z tych trójników podpinasz się do odpowiednich złączy przy zaworze który jest w zestawie. Z trzeciego złącza przy zaworze robi się wtedy złącze do hamulcy jednoobwodowych. Instrukcja które złącze do którego powinna być w zestawie. Musisz tylko zwrócić uwagę jakie przekroje przewodów masz w ciągniku żeby trójniki pasowały.
 6. Oczywiście że tak. Kwestia tylko prawidłowego podłączenia.
 7. A podnośnik lub hydraulika zewnetrzna działa?
 8. Mam starego 306 a po za tym zawodowo zakładam ładowacze czołowe więc wiem jak to się podłącza. Tak jak masz podłączone teraz na zdjęciu to dzielisz ciśnienie miedzy hydraulike zewnętrzną i podnośnik a rozdzielacz ładowacza i w efekcie nie będzie działać prawidłowo i to i to.
 9. Na zdjęciu rozdzielacza ciagnika widzisz szarą rurkę oznaczoną literką P co oznacza zasilanie z pompy. Wywal ten trójnik i do tej rurki podłącz rozdzielacz ładowacza w wyjście oznaczone P jak oznaczyłem na zdjęciu. Ta szara rurka idzie ogółem do lewej strony ciągnika do rozdzielacza hamulcy hydraulicznych i możesz ją całkowicie wywalić i tam podłączyć zasilanie rozdzielacza ładowacza. W miejscu odkręcenia metalowej rurki podłącz przewód hydrauliczny z rozdzielacza ładowacza oznaczony cyfrą 1. To się nazywa powrót do obiegu pod ciśnieniem. Oznaczenia T na obu zdjęciach oznaczają wolny spływ oleju bez ciśnienia do zbiornika hydraulicznego.
 10. Nie mam pojęcia. Prawdopodobnie wolny spływ oleju z dzielnika strumienia od 3 sekcji lub może spływ oleju żeby wyrównać poziomowanie hydrauliczne. Będę miał ładowacz na wglądzie to sprawdzę bo nigdy tego tematu nie zgłębiałem.
 11. Nie, oba muszą być podłączone bo to wolny spływ od sterowania joystickiem.
 12. Zapomniałem o nim. Też wolny spływ oleju do skrzyni.
 13. To rozdzielacz pod hydrauliczny joystick. Patrząc jak na foto to po lewo na dole to zasilanie. Wyjście "b1" z zaworem jest do podłączenie amortyzatora gazowego. Zakładając na " b1" trójnik i zakładając takie specjalne nyple na "a1, a2, b2 " można tu też podłączyć przedniego tuza I parę wyjść hydraulicznych. Wyjście to na rurce to powrót oleju do obiegu. Wyjście oznaczone T oznacza wolny spływ oleju do skrzyni. Jeśli posiadasz joystick hydrauliczny to on powinien mieć swoje oznaczenia pod spodem " T, P, 1, 2, 3, 4, 5" i należy podlaczyc to tak samo jak z oznaczeniami na rozdzielaczu. Piszę to wszystko na podstawie doświadczenia z ładowaczami Mx i w nich do podłączenia joysticka z rozdzielaczem służą przewody tekalan i każdy z nich jest oznaczony literką bądź cyferką w zależności od miejsca gdzie ma być przykręcony.
 14. kamil16251290

  Claas Mercator 75

  Nie, w tym kombajnie nie trzeba stać w trakcie koszenia to wysokość kabiny jest ok.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj