Polecane posty

rafix255    39
1 godzinę temu, ksys napisał:

https://www.olx.pl/oferta/case-international-785xl-77km-igielka-CID757-IDy29OQ.html#68006aa2bf;promoted

mieszka ktoś blisko i może coś o nim powiedzieć i czy taki sprzęt wart swojej ceny , czy w przypadku braku półbiegu koszt naprawy jest duży , czy wystarczy wymiana tarcz czy też coś więcej trzeba wymieniać

Blisko mnie ten ciagnik, modele niezawodne i proste prostszy 100 razy niz mój 4220 którego sprzedałem a;le silniki mocne, tu nie ma za bardzo co wyśiąść, ani przedni most ani półbiegi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Przecież jest półbieg i może się popsuć. Osobiście mnie też się podobają case ale jak to mówią nie dla psa kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588
26 minut temu, rafix255 napisał:

(...) prostszy 100 razy niz mój 4220 którego sprzedałem a;le silniki mocne, tu nie ma za bardzo co wyśiąść, ani przedni most ani półbiegi....

A skąd taka różnica ?  Skrzynia i  hydraulika posiadają podobne rozwiązania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Widziałem już te zdjęcia, tylko że tam kolega Ci zrobił obudowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

Mam jeszcze dwie takie obudowy, kwestia dogadania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209
8 godzin temu, daron64 napisał:

Wygląda fajnie

 

8 godzin temu, matisz napisał:

A byłeś w sklepie elektronicznym? W dobrze zaopatrzonym sklepie elektronicznym jest pełno przełączników i obudów, to może się uda coś dobrać. Ja często coś kupuję w elektroniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie czy takie coś jak chwytak do bel na podnośnik to znajdzie jeszcze nowego właściciela? Chwytak jest masywny chyba z Metal-Fach u, tabliczki zadnej nie ma, siłownik po regeneracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

@daron64 to ile Ty potrzebujesz tych włączników? Ja mam tylko 2(przednie i tylne) a reflektory do jazdy mam włączane przełącznikiem z MF. Stacyjka tylko do włączania prądu została.

Jak wystawisz za 700 zł to klient prwnie się znajdzie. 

Za tyle co ten chce to podejrzewam, że nie prędko sprzeda.

https://www.olx.pl/oferta/chwytak-do-bel-na-tyl-metal-fach-CID757-IDxMKYy.html

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój jest taki sam, tyle że niema tego zaworu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861

boze bron od takich chwytakow. mialem, najgorszemu wrogowi bym nie zyczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 godzinę temu, solek01 napisał:

 

A byłeś w sklepie elektronicznym? 

 Nie mam w okolicy niestety dobrze zaopatrzonego sklepu tego typu.

31 minut temu, Thomas2135 napisał:

@daron64 to ile Ty potrzebujesz tych włączników? Ja mam tylko 2(przednie i tylne) a reflektory do jazdy mam włączane przełącznikiem z MF. Stacyjka tylko do włączania prądu została.

W stacyjce mam główne, a oprócz tego mam seryjne w dachu przód/tył i jeden na dole z tyłu jeszcze. Sobie co jakiś czas jakieś leży kupowałem i chciałem to pozakładać w końcu. Więc docelowo 

-seryjne przód gora

-dokonane przód gora/dol

-tył seryjne

-dołożenie tył gora/dol

Wychodzi na to, że 4 trzeba min. Zastanawiam się jeszcze,  czy seryjnych nie odłączyć i nie zostawić samych ledow, ale wtedy rozdzielić, żeby gora i dół były na oddzielnym wlaczniku. 

Sporo po nocach niestety robię i ch*j mnie strzela na tych seryjnych swieczkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Reflektory zmieniłem na nowe h4 z wesem od deutzów. Lampy na dachu są już mi prawie nie potrzebne. Altermator uciągnie Ci to wszystko? To trzeba z 70-80 A. Kup jakiś panel i pewnie posłuży. Obowiązkowo przekaźniki, bo szlag trafi te przełączniczki. Patrz tylko by przełączniki wytrzymywały jak największe natężenie z 10 A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak go kupiłem jakieś 12 lat temu to była Ameryka, ustawianie bel z sianokiszonką ręcznie a chwytakiem to było coś. A od kąd mam tura z chwytakiem to tamten stoi i zawala miejsce. 

Chociaż kiedyś tego mojego chwytaka pożyczył znajomy do Ursusa 4514 i więcej nie chciał, bo tam tyle wajch żeby go obsłużyć że stwierdził że woli ręcznie ustawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bananek napisał:

boze bron od takich chwytakow. mialem, najgorszemu wrogowi bym nie zyczyl.

Ja używam tego ustrojstwa no i faktycznie za....ste to to nie jest ale jak się nie ma co się lubi... Za 700 kupiłem.


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
11 minut temu, Thomas2135 napisał:

Reflektory zmieniłem na nowe h4 z wesem od deutzów. Lampy na dachu są już mi prawie nie potrzebne. Altermator uciągnie Ci to wszystko? To trzeba z 70-80 A. Kup jakiś panel i pewnie posłuży. Obowiązkowo przekaźniki, bo szlag trafi te przełączniczki. Patrz tylko by przełączniki wytrzymywały jak największe natężenie z 10 A.

To i tak mi będzie robił elektryk. Lampy ma przodzie mam wesemy, na górze nie pamiętam co to było jak wymienialem. Alternator mam 70A magnetona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
AndrzejMikulewicz napisał:

26 minut temu, Bananek napisał:

boze bron od takich chwytakow. mialem, najgorszemu wrogowi bym nie zyczyl.

Ja używam tego ustrojstwa no i faktycznie za....ste to to nie jest ale jak się nie ma co się lubi... Za 700 kupiłem.

ja kupilem za 300zl, widac poprzedni wlasciciel tez poznal wartpsc tej super maszyny. ;) jak go sprzedakem to modlilem sie tylko, zeby nowy wlasciciel nie wrocil go oddac. :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj