Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Napisano (edytowany)

Ten IHC w Kocku to już stoi parę ładnych lat. Od tej pani a dokładnie od jej ojca kupiłem prasę i już w tedy ten IHC stał u nich. Ładowacz jest ok ale ciągnik to już inna bajka.

Wtedy był jeszcze do ładowacza jak dobrze pamiętam krokodyl do obornika i jakąś łyżka ale już w agonalnym stanie.

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Clas trabant , czy taką czerwoną ? Bo o kostce mowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
1 godzinę temu, jarecki napisał:

nie za wąskie są osie tej przyczepy ? jak wpadnie w dołek z pełnym ładunkiem to sie bedzie sypało zboże  tak pomojemu   zdjecie nr. 2

Nic się nie będzie działo. Mam w kroniaku podobnie, sztywniejsze są od HL-ek te przyczepy. Pasowało by tylko z ceny dobrze urwać za tą konkretną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
9 godzin temu, leonardo111 napisał:

dudi834 -mam 4 sztuki takich opon 12,5 18   10 pr do sprzedania nie naprawiane

Ile za szt potrzebuje 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
3 godziny temu, soltys48 napisał:

I co z tego?

Sołtys podaj mi nr do tego znajomego co te ciagniki sprowadza?? możę zajrzę do niego w wolniejszej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O kolego tam nie ma tak, że stoi z 10 ciągników i masz czas sobie wybrać i się zastanowić. Zawsze coś jest na stanie, ale i szybko znika. Ja też musiałem szybko podjąć decyzję, bo klient był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
8 minut temu, manieks120 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/case-international-856-xl-plus-tur-CID757-IDys9aH.html 

Jakby ktoś się nad nim zastanawiał to mówię że nie warto, zmarnowałem cały dzisiejszy dzień i zrobiłem sobie wycieczkę 900km.

W ciągniku jest popsute wszystko. Silnik mimo że był ciepły chełtał i dopiero zapalił, kopcił a paliwo i olej  lał się z każdej możliwej strony. Sprzęgło padnięte tak że ledwo ruszał a jak ruszył i się wcisnęło sprzęgło to stawał jakby skrzynia blokowała a i nie działał przedni napęd. Karoseria cała zgnita i pokrzywiona, zbita atrapa i światło. Przez szyber lało się na głowę, są skrzywione drzwi i brakuje 4 szyb a drugie drzwi wcale się nie otwierają. W środku był złamany i porwany fotel,  zapleśniała tapicerka, taczka obornika, folie , butelki i puszki. Z elektryki nie działało praktycznie nic. Wspomaganie ledwo działa, choinka na liczniku a i brak dolnego zaczepu. Mówię mu że to paści a on do mnie że takie chodzą po 40 i że liczyłem chyba na okazję, tyle że żeby ten był do użytku to trzeba wpakować lekko 15tys. Gość handluje przyczepami do bel, więc przestrzegam przed sprzedawcą, powiedział że do lekkich poprawek a w ciągniku nie było jednego sprawnego podzespołu.

Znajomy ma identyczny model, mechanicznie wszystko ok, wizualnie odnowiony przez profesjonalnego lakiernika, ale nie na sprzedaż. Całkiem fajne ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
7 godzin temu, rafix255 napisał:

Sołtys podaj mi nr do tego znajomego co te ciagniki sprowadza?? możę zajrzę do niego w wolniejszej chwili

Zapraszam priv napisz ci Cię interesuje a będę to zobaczę czy cos stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
blondynek2004 napisał:

@slawek74 a gdzie będzie taka beczka i w jakich mnie więcej pieniądzach

lubelskie pow łukowski ceny dokładnej nie znam jak będę u wuja podpytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
11 godzin temu, jahooo napisał:

Też słyszałem historie o tych maszynach z Gutanowa, znajomy mi odradzał tam wogóle jeździć, jak nie chcę sobie nerwów szarpać.

Te poznaniaki nie są złe, ale mają spora masę własną, sąsiad takiego pożyczył do zetora 7711 to nie dał rady siać z pełną skrzynią.

To słaby ten zetor bo ja takim kiedyś siałem usrusem c 360;) siewnik ma dwie zasadnicze wady, trzeba wolno jeździć żeby równomiernie wysiał jak siejesz poniżej 150 kg na ha i bardzo ciężko trafić z wysiewem. mój bardzo zaniża normę wysiewu. Po kilku latach użytkowania idzie się przyzwyczaić. Gdybym siał dużo zboża to bym drugi raz nie kupił. żeby było śmieszniej rzepak ładnie sieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Ogólnie ciapka w tej kasie to ciężko trafić w dobrym stanie i z kwiatami bo bez papierów już dużo łatwiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Przyjedź na moje górki, zobaczysz, dlaczego nie dało rady tym Poznaniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15369

Czy ten od przyczep z kalinowic to nie jest brat lub rodzina tego od traktorów?

Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tyle hajsu za taki ładowacz? Nawet to euro ramki nie posiada. Już sobie używanego tura 2b kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No osprzęt ma .     Ale może i używki jeszcze poszukam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

A nie chcesz w moj3 strony zajechać?

Jest oryginał zdjęty z zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę daleko . No ale jak niedrogo , to daj jakieś zdjęcie . Z jakiego zetora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj