Polecane posty

Gość   
Gość

Co do tego zetora skoro facet pisze że uszkodzony silnik a nie zatarty to idę o flaszkę że przeciwwaga się odkręciła i wyszła bokiem robiąc niezłą dziurę w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Z tymi claasami to już wiele widziałem domiantarów 85 odmłodzonych o 10 lat albo i lepiej jak i innych modeli

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

Te zetory to są nie do zdarcia tak jak pisze zetorlublin7341. Sam mam 7245 od 2 lat i chodzi bez zarzutu a do tego pali tyle co c360 :)

 

Pali tyle co c-360, a to dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pali tyle co c-360, a to dobre....

 

No faktycznie , kolega przesadził , powinien napisać mniej od c-360 i pociągnie znacznie więcej . :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
themrsakmejek    1004

Pali tyle co c-360, a to dobre....

 

Możesz wierzyć lub nie twoja sprawa a te zetory jak nie są dobite to palą bardzo mało zresztą sąsiad też ma 7745 to mówi że mniej od c360 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jak ktoś umie operowac pedałem gazu i zna możliwości zetorowskiego silnika (mowa o 7211 bo jeździłem takim od 90 roku i czasami jeszcze u brata smiogam) to w przeliczeniu na zrobioną robotę faktycznie spali tyle co c360 ale dużo szybciej wygodniej itp itd.

Ale jak ktoś ma zajechanego trupa to chleje jak wściekly paliwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

każdy płacze że zetory tyle palą a ciekawe ile z tych płaczących je ma a ilu słyszało o tym od wujka,stryjka itd...??? ja mam 7245 i wiem ze c360 spali to samo a roboty zrobi połowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

http://olx.pl/oferta/wywrotka-hk5-CID757-IDb9nFW.html#c27c9de8e0   Te przyczepy wyglądają na dość masywne (przynajmniej tak mi się wydaje) i ceny są przystępne. Łatwa możliwość przerobienia na 3-stronny wywrot, tylko ta skrzynia jest mocno wysoko i co za tym idzie będzie chyba wywrotna. Posiada ktoś taką przyczepę? Interesuję mnie jak wysoko od podłoża jest osadzona skrzynia przyczepy?


http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-nowa-CID757-IDaZOg3.html#c14d79576f   Pisze że przyczepa była nie używana z wojska, to po co zakładał nowe burty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Wy dalej z tymi zetorami? Nie rozumiem jak można porównywać ciągnik mocniejszy o 10 KM, cięższy o 1,3 t i z napędem 4x4 do 60- ki? Jeden i drugi jak będzie miał trupa zamiast silnika będzie dużo palił. Wiadomo, że zetor będzie lepszy, więc po co usiłujecie o tym przekonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520
koczas    80

Ten za 29 tys. to widać z kilometra, że malowany. Do tego ciągnik 30 lat z tak niskim przebiegiem to nierealne. Ten  drugi to nie podejmę się oceny czy malowany, jak bym musiał wybrać to tego tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4
lamboEVO100    520

Widzę, że ten za 29 malowany. Przebiegi niskie i wręcz nierealne ale popatrzcie na stan siedzeń,pedałów gazu, sprzęgła czy hamulców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a dlaczego sądzisz że ten będzie mniej wysłużony? pomijając śmieszny stan licznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

MtZ 550 ma w zależności od wersji od 67 do 75KM. A że nie ma wycieków, to nie dziwne, to wersja wyłącznie na eksport i wykonane porządnie. Ja mam MTZ-50 z niemiec i na wycieki nie narzekam, mimo 40 lat eksploatacji. Wady 550 to brak półbiegów i wałka na 1000obr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj