Polecane posty

Starzyno    1

https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-3-skibowy-model-f-160-resor-CID757-IDtvEVH.html . Jak oceniacie stan do ceny ? I kojarzy ktoś tego handlarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Panowie ile może kosztować remont pompy w starym opryskiwacze hard? 

W okolicy jest na sprzedaż 1000L, 12m, hydrauliczne podnoszenie,  rozkładanie ręczne, za małe pieniądze.  Do wymiany kilka dysz-to przerabialem w tamtym roku jak pożyczyłem od sąsiada.  Z pompa, to kiedyś mi się obiło o uszy kwota powyżej tysiąca. Właściciel mówi,  że jeździ do Danii i przy okazji jak wraca to coś tam czasem ściągnie i niby tak było z tym opryskiwacze.  Zrobili niby remont pompy bo nie chodziła, zbiornik ponoć szczelny,  brak kilku dysz, siłownika nie sprawdzali (czyli pewnie nie działa). Jak sprawdzić na szybko stan pompy? Bo jak zbiornik cały, to dysze można zmienić,  bo ori  drogie w cholere,  no i ta pompa jeśli zrobiona na odpier**l, co mogło mieć miejsce jak ba handel sprzęt, to może być problem finansowy wtedy. 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
14 godzin temu, mate12345 napisał:

Oczywiście, że lepiej używka z zachodu. Te nowe polskie z plasteliny lepione. 

Sprawdź, czy skrzynia przy pracy nie grzechocze/stuka. A tak to wiele więcej się tam nie zepsuje, chyba że ktoś o jakieś drzewo zaczepił, ale to już będzie widać na ramie czy ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wie ktoś może coś fergusonie 3060 w dobrym stanie ? Może jakiś znajomy chce sprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28768

Pamietam chyba ty Zetora 77xx szukałeś, jednak nie ma nic ciekawego że o mfa pytasz?

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe czy i dobrego mfa znajdzie. Jakiś czas temu sporo interesowałem się marką same i każdy był zadowolony. Modele Explorer i Laser są godne uwagi. Części stosunkowo niedrogie jak na zachodnią markę. Warto się rozejrzeć za nimi, bo i cenę mają niższą niż popularne mf, deutze, jd, case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miał być zetor 77 ale jak już coś się pojawi to u handlarza, wymalowany i wypicowany za chorą cene. Szukam juz tych zetorow 3 miesiąc i był tylko jeden w fajnym stanie 41500 ale sprzedany w godzine. 39 tys dostałem za 7245 mogę dołożyć 2 bo więcej to już cena dla fanatyka. MF jest tańszy od Zetora kilka tys to już mi zostaje ewentualnie jakby się coś zepsuło. Choć nie jest powiedziane ze skrzynia się od razu rozleci . Myślę że jak bd pilnował olejów to będzie działać. Fajnie by było kupić sprawdzony temu pytam a nie ledwo co handlarz z lawety zdjął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewne ciągniki Renault z gwarancją ewentualnych usterek ma handlarz w wielkopolsce. @soltys48 może potwierdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

@MarcinNH

A co tak się uparłeś na znane marki tzn zetor wiadomo , mf bo sąsiedzi mają ale znają je bo co ursusy mf 255 dobre były tzn lepsze od 360 o.O

Na wiosce to mam marek w ... valmet, case, john, fiat, reno , no i mf , wszystkie w cenie co szukasz około , tzn 30-40 tyś ,

A nie licz że jak olej wymienisz to pochodzi to nie wina oleju tylko mth jeśli chodzi o skrzynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co? Pewnie 10 przekręcił i liczy na nowo. W 13 tyś jestem w stanie uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@sebe1033

Ja jestem otwarty na inne marki ale ciężko przegadać w domu bo "zetor prosty i łatwy w naprawie " u nas w okolicy to albo mają nowe a jak nie to stare zetory ursusy. Takiego Fergusona tu w okolicy nie ma i oglądając jakiś zachodni używany to za bardzo nie wiem jak go dobrze sprawdzić doczynienie miałem tylko z Zetorami ewentualnie nowymi jd jak u bylego teścia jeździłem 

 

https://m.olx.pl/oferta/massey-ferguson-3060-nie-3050-mozliwosc-zamiany-CID757-IDtUGoj.html

Edytowano przez MarcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271
8 godzin temu, maromar napisał:

No co,  wizualnie dużo gorsze się tu przewijaly. 

@up

jak nie ma takiego w okolicy, sam przyznałes,  że nie wiedziałbys jak go dobrze sprawdzić,  to jak chcesz się nie wladowac na minę? Liczysz na szczęście, albo czyjąś uczciwość? Przydałoby się kogoś zabrać oblatanego.  U znajomego jest z tej serii MF,  problem oczywiście ze skrzynia,  po jakimś czasie opilki lecą. Już tam parę osób chyba ręce pchalo i nie mogą dość do ładu. Ale co jakiś czas filtry wyczyszcza i chodzi.  No i chcieli go sprzedać. Przyjechali kupcy preset km. W ciągniku generalnie wszystko działa, wizualnie lalka w oryginale,  widać że nie zmęczony. Ale okazało się że chłopacy mieli taka serie już w domu i się poznali że coś nie gra,  no i dym. Laik na bank by nie poznał,  że coś nie tak. Tym bardziej jak na danym sprzęcie nie robiłeś to ciężko poznać,  czy dana rzecz ma chodzic tak, jak chodzi,  czy lżej czy ciężej czy szybciej czy wolnej itp

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj