Polecane posty

extrabyk    5593
2 godziny temu, DzikiSimental25 napisał:

@extrabyk z jakim traktorem współpracował ten rozrzutnik ?

MF-698 (88KM) MF-290 (75KM) ale nawet Deutz 6006 (62KM) sobie z tym radził bez problemu. Wszystkie z tych trzech bez przedniego napędu tylko Deutz chodził na bliźniakach. Duża średnica kół więc lekko idzie a pojedyncza oś nie stawia takich oporów przy nawrotach jak tandem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28822

Tak apropo tej renowki z linku powyżej, znajomy zamówił ostatnio jakiegoś taniego tura do mf255, zamontowali mu to, i teraz wysiada tylko prawymi drzwiami, nie dość że ma rozdzielacz po lewej, to dokładnie przez środek drzwi idą mu przewody, dokładnie na wysokości 1m od podłogi, napięte jak struna, bo jak tur tani to na przewodach przyoszczedzili 50zl jeszcze...

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280

Podejrzewam że to część B - ogrodzona 3 metrowym płotem z blachy z tabliczkami ZAKAZ WSTĘPU, w części A przy szosie na ładnym parkingu piękne ciągniki z niskim przebiegiem xD

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba277    9

Jakby się nauczyli jeszcze tam jakoś estetycznie malować to by było dobrze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280

Ach, typowy blondynek ;) Zobacz napisy na masce - są odwrócone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak z kabiny nie pasują? Od kiedy dźwignie hudrauliki i podnośnika są po lewej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1567

Tak samo lustrzane odbicie bo na zdjęciach z zewnątrz wydech po prawej stronie a zdjęcie z kabiny pokazuje że z lewej strony go nie ma czyli w ten sam sposób robione zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23
4 godziny temu, Folenka napisał:

Niezłe złomowisko na zdjęciach w tle, ciekawe czy ktoś tam coś kupuje.

raczej przyjezdni bo miejscowi raczej omijają szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1158
2 godziny temu, blondynek2004 napisał:

No nie wiem czy lustrzane to z kabiny raczej nie pasuje do lustrzanego odbicia

zobacz napis na wykładzinie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tylko po co robić takie zdjęcia  wątpię że to przypadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj