dareq1994

jakie lampy błyskowe założyć?

Polecane posty

mariuszd93    559

Zamów  sobie  specjalnie  u producenta , tylko nie  zapomnij powiedzieć  do  jakiego  traktora  :P  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Człowieku  nudzi  Ci  sie  to  pograj  w  szachy  , zamiast  zakładać bzdurne  tematy  :P

Jaki  kupisz  taki  będziesz  miał 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareq1994    1

po 1 to nie nudzi mi się tylko chce żeby to jakoś wyglądało a po 2 chciałbym wiedzieć jakie inni polecają żeby dziadostwa nie kupić ! Forum jest po to żeby pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

albo jakie wy polecacie :) żeby wyglądało dobrze i ładnie pracował

 

Moim zdaniem ten jest najlepszy - pytaj o takie w kurniku      :P  jest na nóżkach  {fotka z neta}

146574_zachod-slonca-traktor-kogut.jpg

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja ci koleś poważnie odpowiadam, bo ci się bardzo nudzi widzę.        ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jak chcesz żeby bardzo dobrze świecił to kup jakiś na żarówkę H1. Kogut ma być dobrze widoczny i ostrzegać ludzi o żeby zachowali uwagę, a jego wygląd jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazalt    0

ja mam gołębia ;)

tak na serio to kupiłem dwa najtańsze światła ostrzegawcze z allegro z żarówką H1.

przykręciłem do dachu śrubami na stałe i jest

post-29830-0-43683400-1417292966_thumb.jpg

Edytowano przez Bazalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieru    0

Bez obrazy, sygnał świetlny ma ostrzegać, jest też obowiązkowy podczas transportu sprzętu o szerokości bodajże 3,2 metra, a więc sporo wystającym poza ciągnik (jeśli się mylę poprawcie).

 

U mnie w okolicy śmieją się, że ten migający "kogut" ma przypominać o wpłacie raty kredytu do banku za ciągnik... :D

Taka mała dygresja z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Sam jestem w temacie i powiem tak bo dziś jeździłem testować podróbki LED na mocowanie DIN i stroboskopowe na magnesie i ani jeden ani drugi nie dawał światła na tyle by było je widać z 10m w dzień a ten magnes taki mocny, że jak by mucha leciała to by lampę zdmuchnęła. Unikajcie zatem cudów made in wynalazek chiński LED czy to na 80 czy 90sztuk i Stroboskopów i z mocowaniem na magnes też. Jak chcecie na magnes i LED albo stroboskop to tylko firma Elektra, Hella, Federal Signal. A jak na króciec DIN podróbki chińskie to rotorowa na żarówkę H1 55w bo wg. mnie daje najbardziej widoczne światło w przystępnej cenie i raczej z króćca nie spadnie. Dziś patrzyłem i sensie ta świeciła:   http://allegro.pl/p-n-lampa-ostrzegawcza-kogut-12v-blyskowa-elastycz-i4762121186.html#tabsAnchor     ale w sklepie w okolicy warto poszukać podobnych włączyć w sklepie i nie dać się nabrać bo i są na żarówki zwykłe i też świecą jak świeczka. Ale jak kogoś stać to i może firmowe z w.w. firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareq1994    1

a co powiecie o kogucie marki Sacex Ellipse 23w? znalazłem nowy za 80zł to cenaw hurtowni a z mocowaniem 100 zł. dobry wegłog was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Ma być na żarówkę H1 55w jak masz 12V i H1 70w jak masz instalację 24v, inne nie bierz z rotorowych. A tego cudaka jak dobrze mówię bo identycznie wygląda też sprawdzałem w sklepie bo zaciekawił mnie on jest na magnes taki płaski i gumowy jak grzyb wygląda i też miał jakąś mniejszą żarówkę zwykłą chyba co świeciła jak świeczka. Ponoć to jakiś nietłukący ale i zarazem nic nie warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Britax jest na żarówce 55W a Sacex ma 'tylko' 21W, myślę że wybór oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Ta druga ellipse plus tylko, że ma mechanizm metalowy ale ma żarówkę 23w jak mi sprzedawca patrzył z klosza albo i mniejszą i innej nie wsadzi zapewne. Jak w autku na dworze ją podpiłem to nie było nic widać. Ja tą zamówiłem na chybił trafił  http://allegro.pl/lampa-ostrzegawcza-kogut-h1-elastyczny-12v-24v-i4794051413.html#tabsAnchor     ale można firmową mieć za 213zł. w domu do wybory trzeba albo 12 albo 24volt  Lampa LBO-10T DIN  http://lampy-axell.pl/?page_id=2445 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareq1994    1

chce załozyc koguta na dach Ursusa :P i mam dylemt czy założyc tani za 20 kilka zł czy droższy na trzpień?? :P no i jeden czy dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robson76
      Witam, ursus 912, pływak w zbiorniku na 3 piny,zegar też ale jak to porawnie połączyć? Bo niby podłączyłem plus do wskaźnika i pod 2 pozostałe piny podpięte są piny brzegowe z pływaka i coś niby pokazuje na sucho jak poruszam pływakiem ale jak jest w zbiorniku to nie pokazuje faktycznego stanu paliwa, ktoś pomoże?



    • Przez ceston
      Witam jaki akumulator powinien być w tym ursusie. Kupowałem go rok temu a teraz przez to że przywozi tylko kiszonkę więc nie chodzi za dużo to się rozładował. Mam w nim 2 akumulatory 90ah/720A i się zastanawiam czy takie powinny byc
    • Przez Szymon94
      Witam ma ktoś opis do schematu instalacji elektrycznej do ciągnika jak w tytule? W oryginalnej instrukcji obsługi jest schemat w postaci luźnej wkładki ale nie ma opisu poszczególnych odbiorników i urządzeń.
      Co to takiego odmiana F ? Chodzi o wersję eksportową FIN? Wklejam też zdjęcie deski rozdzielczej z instrukcji. Taka jest właśnie w ciągniku do którego przydał by mi się bardzo opis schematu instalacji.






    • Przez MagdaWasielewska
      Witam wszystkich ,czy jest jakiś tańszy silniczek  wycieraczki do Ursusa 1012. Lub czy da radę wymienić sam pręt z frezami ? Chyba ,że od innego ciągnika można założyć? 
    • Przez rajczak
      Witam! Chcę Was prosić o radę jakie lampy robocze-halogenowe kupić do mojego ursusa C-385. Halogeny mam zamiar zamontować nad przednią szybą ale niewiem jaki rodzaj lamp wybrać. Z jednej strony rozpraszające są dobre ale mają mały zasięg natomiast dalekosiężne zazwyczaj twożą wiązkę światła w postaci poziomej kreski a pozanią światło nie pada nigdzie indziej. Proszę Was o dobre rady bo często zdaża mi się robić w polu w czasie nocy i chcę mieć dobre oświetlenie. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj