Szymon94

Members
 • Ilość treści

  241
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

51 Excellent

O Szymon94

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

2975 wyświetleń profilu
 1. Szymon94

  Beczkowóz

  Implozja jak w tej łodzi podwodnej co turystów na titanica woziła. 🤣 A tak na poważnie to współczuje, teraz inwestycja bo trzeba coś kupić w miejsce starej beczki.
 2. Szymon94

  Warszawa 6.03.2024

  Szkoda że reszta społeczeństwa śpi w najlepsze i nie dostrzega obłędu europejskiego...
 3. Szymon94

  Brony 4 polowe & MTZ 82

  Było mokro podczas orki i się bryły porobiły które zaschły, czy taka susza u was? Ja w tym tygodniu będę pod qq orał.
 4. Zapewne uszczelnienia na siłowniku. Konstrukcja podnośnika w tym modelu chyba prawie taka sama jak w c360. Może też rozdzielacz przepuszczać ale zaczął bym od uszczelnień. Zawór bezpieczeństwa raczej wątpię.
 5. To prawda układ zbliżony ale to nie jest to. Nie ma nigdzie opisu tego schematu. Na to co podesłałeś już wcześniej trafiłem też. Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie. Może kiedyś ktoś uzupełni ten temat.
 6. Witam ma ktoś opis do schematu instalacji elektrycznej do ciągnika jak w tytule? W oryginalnej instrukcji obsługi jest schemat w postaci luźnej wkładki ale nie ma opisu poszczególnych odbiorników i urządzeń. Co to takiego odmiana F ? Chodzi o wersję eksportową FIN? Wklejam też zdjęcie deski rozdzielczej z instrukcji. Taka jest właśnie w ciągniku do którego przydał by mi się bardzo opis schematu instalacji.
 7. Mam pytanie odnośnie pokrywki bocznej skrzyni biegów Ursus 1224. Chodzi o pokrywkę z prawej strony na korpusie skrzyni przekładniowej. Chciałbym ją zdemontować i obejrzeć wzmacniacz momentu. Do pokrywy jest przykręcona rurka olejowa. Od czego ona jest, to powrót oleju? Można tą pokrywkę zdemontować bez obaw że tam od tej rurki jakiś nypel nie odpadnie?
 8. Szymon94

  Pszenica

  Za to z upadliny wszystko się łapie na konsumpcję nawet poślad...
 9. Samemu to bym się tego nie podjął ale pewnie da się kombinując z umocowaniem pasa tak żeby był dobrze środek ciężkości złapany. Nie wyobrażam sobie natomiast dźwigać tego ręcznie. Albo inne manewry typu rozpoławianie bez wózków na desce itp.
 10. Żymianie, wszędzie żymianie. Nikt tego nie zmieni chyba. Skoro nawet Putin musiał ich przepraszać jak Ławrow prawdę powiedział że największymi antysemitami są sami żymianie. Nie ma niezależnych państw... Ale najlepsze to jest to co ta dzicz myśli o innych. https://www.rp.pl/swiat/art14931391-rabin-goje-zyja-po-to-by-sluzyc-zydom
 11. Od C360 to turem zdejmowaliśmy. Tur na C330 założone blokady siłowników belka w miejsce łyżki na niej rugcug łańcuchowy którym na milimetry dało się regulować wysokość. Wózek pierwsza klasa jak ktoś zajmuje się naprawą to takie narzędzia są niezbędne bym powiedział.
 12. Szymon94

  Sipma

  A ja tam wolałem układać zawsze. Chociaż jak z dwóch stron podawali to już było co robić.
 13. Jakie wapno magnezowe byście polecili, radkowit? Czy może coś lepszego jest dostępne?
 14. Korzystał ktoś już z tej aplikacji internaw do opracowania planu nawozowego? I wie jak to obsługiwać?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj