Zaloguj się, aby obserwować  
newhollandt6

Ceny ziemi 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qomar    0

Dzisiaj zakupione 3.82 w jednym kawałku - 0,95 IIIb, 2,35 IVa i 0,5IVb +2 ary PSV 59580 zł - woj podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakie sa u was ceny nieużytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

heh u nas nie ma nieuzytków. Podlaskie okolice szepietowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

jak się kupuje ziemię i są jakieś bagna czy rowy to powinny być za darmo. A jak jest to las na nieużytku to trzeba oszacować ile warte jest drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

dzisiaj przyszedl do mnie facet i pytal czy nie chce kupic 3.68 ha IV i V klasa za 24 tys, moze jeszcze i taniej by poszla ale powiedzialem ze na razie nie potrzebuje, z 5 km bym tam mial, w moich okolicach jak sie chce kupic to cos sie znajdzie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK_11    2

6,5 tysiąca za hektar i nie potrzebujesz? :P

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Przy samych dopłatach w sześć lat Ci się zwróci (przez pięć lat nie masz podatku a przez następne dwa 50% podatku). Nie zastanawiaj się, bierz. Ziemia jeść nie chce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

juz kupilem w tym roku 4.5 ha.. przeciez nie bede ciagle kupowal pola, w cos innego chce zainwestowac, ale nikt za bardzo nie chce kupic od niego bo bardzo slaby dojazd jest wlasnie, mowil ze juz pol roku nie moze sprzedac

 

Polus jak nie mam podatku? z jakiej racji?

Edytowano przez konrad451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

jak ostatnio bylem w gminie i babka zawolala mnie i powiedziala ze miala wysylac juz upomnienie za podatek i zaplacilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

To rozbój w biały dzien jak przychodzi koles namawia cie na pole po 6,5tys za ha a ty nie chcez tego kupic :) co to jest 5km na teraznijsze czasy? 3,6ha to nie tak mało opłaca sie pojechac a jak kupisz moze w przyszłoci cos w poblizu sie trafi. Po tej cenie to bym nawet nie myslał nawet jakbym miałwziasc kredyt na to.

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

no dokładnie na co ci sprzet czy budynki najpierw trzeba miec ziemie to podstawa a nie jak niektorzy kupe sprzetu na pare ha ja na twoim miejscu kupowalbym ziemie wszedzie jak takei ceny masz a sprzetu to na spokojnie sie dorobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Podlaskie okolice Moniek 4 i 5 klasa 45tyś za ha

Gdzie dokładniej po tyle? Bo teść mieszka 10km od Moniek i mówił, że ziemia tam po ok. 15 tys/ha chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak    10

mam sąsiada który kupił nowe auto zapłacił kilka lat temu 4lata chyba, 200 tys zł w tym czasie miał do kupna 11ha w jednym kawałku ale mówił że nie bo już ziemi ma dość. a teraz po tych kilku latach auto jest warte 45-50tys zł i cały czas przeżywa co on najlepszego zrobił, auto nie zarobiło a on stracił.za to 11 ha teraz spokojnie by dostał 30tys/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7    13

dzisiaj przyszedl do mnie facet i pytal czy nie chce kupic 3.68 ha IV i V klasa za 24 tys, moze jeszcze i taniej by poszla ale powiedzialem ze na razie nie potrzebuje, z 5 km bym tam mial, w moich okolicach jak sie chce kupic to cos sie znajdzie zawsze :)

Jeśli te 24 tys jest za całość to bierz bez zastanowienia nie stracisz na tym.Masz daleko czy słaby dojazd oddaj w dzierżawę nawet za podatek.Za same dopłaty zwróci ci się dosyć szybko ta inwestycja a ziemia zostanie i dalej będzie pracowała na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

To rozbój w biały dzien jak przychodzi koles namawia cie na pole po 6,5tys za ha a ty nie chcez tego kupic :) co to jest 5km na teraznijsze czasy? 3,6ha to nie tak mało opłaca sie pojechac a jak kupisz moze w przyszłoci cos w poblizu sie trafi. Po tej cenie to bym nawet nie myslał nawet jakbym miałwziasc kredyt na to.

Biały a u Ciebie jak ceny?????


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jescze nie ma tragedi ale 10tys to minimum do 15 dochodzi jak słysze w okolicy


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz12    21

Pomorskie, Powiat Malborski i Sztumski

Ludzie biją się o każdy kawałek ziemi ceny za ha ziemi kl.III-V wahają się od 30-35tys. a nawet niekiedy dużo wyżej.

A o dzierżawie to już można chyba pomarzyć.

Kiedyś rodzice mieli możliwość kupienia i wzięcia w dzierżawę dużą ilość ziemi, ale twierdzili że starczy, że roboty za dużo jest, a teraz trzeba szukać gdzie się da tak by sąsiad pierwszy się niedowidział o wolnym kawałku ziemi.

ŚWIAT ZwArIoWaŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

tylko ze nikt tego nie chec i w dzierzawe wlasnie :D dojazd to mialbym drogami polnymi o to chodzi, no nie wiem, przemysle to jeszcze :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Przemyśl, przemyśl. Jeszcze u Ciebie nie ma głodu, ale pewnie za kilka lat się ruszy. Na północ od Mińska Maz. Ziemie też bez szaleństwa (4-6 klasy, czasami trzeciej ciut ciut). Jak otworzyli obwodnicę autostradową, to nie znajdziesz taniej jak po 100 tys.

Może i koło ciebie pierdykną jakąś obwodnicę? :lol: B)

Jak ziemia tobie nie da zysku, to zostawisz dla dzieci :)

 

P.s. To, że nikt nie chce nawet w dzierżawę, to niech spuszcza z ceny ile wejdzie. To plus dla Ciebie, że nie ma chętnych.

Edytowano przez Polus0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie jak to jest ze sprzedażą ziemi po sprawie spadkowej? Osoba A założyła sprawę i finalnie sąd przyznał ziemię właśnie tej osobie. Teraz ta osoba chce ją sprzedać. Czy jest jakiś okres "karencji" tzn zakaz sprzedaży przez okres iluś tam lat czy może od razu ją sprzedać?
    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp























      WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4



    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj