Skocz do zawartości
News
noid

Jak odkręcić wał przedniego napędu od skrzyni biegów zetor 7245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
noid    0

Witam.

Jak odkręcić wał przedniego napędu od skrzyni biegów zetor 7245?

Wyciekł cały olej. Potrzebuje szybkiej pomocy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowano przez noid

Musisz rozebrać przegób aby dostać się do nakrętki, pod nakrętką jest oring uszczelniający apo zdjęciu krzyżakaodkręcisz pokrywkę z pozostałym uszczelnieniem.

jacus    149

w dwoch sklepach dzisiaj szukalem odpowiedniego uszczelnienia-zaczyna znowu cieknac. trzeba najpierw odkrecic przystawke napedu a potem wyciagnac z walu i na warsztat -reszta to juz prosta robota

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl

noid    0

A czy będzie trzeba wyważać wał napędu przedniego jeśli był kilka razy urwany?

Przy tych obrotach to bezcelowe.Podstawa to w miarę równo złożyć aby wał nie miał bicia ibędzie chodzić.Aczemu ci się urywa?Pewnie nie wyłaczasz na asfalcie lub masz żle dobrane ogumienie .

noid    0

Podobnież był spawany w dwóch miejscach. A ile takie wyważenie kosztuje? Albo taki drugi wał nowy? Traktor był kupiony a wał niedawno zobaczyliśmy że był robiony bo się urwał podczas belowania balotów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobek_99
      Witam. Okolo 3 miesiace temu pozostawilem swojego zetora w "hangarze" i odziwo teraz po uruchomieniu go i zalaczeniu napedu na przod nie moge go wylaczyc przyciskiem tylko recznie musze go rozlaczac o: oczywiscie chodzi mi o naped przedni,   Dodam ze mam zalozonego tura. Czy wie ktos jaka moze byc tego przyczyna?
    • Przez bazar
      Niedawno miał miejsce kapitalny remont silnika mojego Zetora 7711 (wymiana tłoków, tulei i pierścieni). Spowodowane było to tym, że do komór spalania dostawał się olej. No i problem polega na tym, że po tym remoncie silnik wciąż pobiera olej (stwierdzam to po niebieskim dymie i tłustej klapce). Mechanik, który przeprowadzał remont twierdzi, że na razie tak musi być i dopiero po ok. 50 mth pierścienie się odpowiednio ułożą, przez co olej nie będzie spalany. Po tym czasie również nakazał przeregulowanie zaworów. Jednak mnie przeraża chmura niebieskiego dymu i zastraszające znikanie oleju. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Stach42
      Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
      Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.
      45000 zł
      Podkarpacie
      664668802

• Przez Vroobel
      Witam!
      W moim Zetorze 8045 po rozgrzaniu oleju, jest problem ze zmianą biegów, a gdy ciągnik jedzie i wciśnie się sprzęgło to tak jakby skrzynia hamowała bo gwałtownie zwalnia, a przy ponownym włączeniu biegu, szarpie, czasami to jakby ruszał z żółwia i przeskakiwał na zająca. Parę lat temu była robiona mikropompka, żółw i  sprzęgło , stan oleju jest, co może być przyczyną ? hamulec skrzyni?
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.