Skocz do zawartości
News
noid

Jak odkręcić wał przedniego napędu od skrzyni biegów zetor 7245

Polecane posty

noid    0

Witam.

Jak odkręcić wał przedniego napędu od skrzyni biegów zetor 7245?

Wyciekł cały olej. Potrzebuje szybkiej pomocy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowano przez noid

Musisz rozebrać przegób aby dostać się do nakrętki, pod nakrętką jest oring uszczelniający apo zdjęciu krzyżakaodkręcisz pokrywkę z pozostałym uszczelnieniem.

jacus    169

w dwoch sklepach dzisiaj szukalem odpowiedniego uszczelnienia-zaczyna znowu cieknac. trzeba najpierw odkrecic przystawke napedu a potem wyciagnac z walu i na warsztat -reszta to juz prosta robota

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl

noid    0

A czy będzie trzeba wyważać wał napędu przedniego jeśli był kilka razy urwany?

konrado    0

Bardzo prawdopodobne ze trzeba wyważyć, na twoim miejscu kupił bym drugi

Przy tych obrotach to bezcelowe.Podstawa to w miarę równo złożyć aby wał nie miał bicia ibędzie chodzić.Aczemu ci się urywa?Pewnie nie wyłaczasz na asfalcie lub masz żle dobrane ogumienie .

noid    0

Podobnież był spawany w dwóch miejscach. A ile takie wyważenie kosztuje? Albo taki drugi wał nowy? Traktor był kupiony a wał niedawno zobaczyliśmy że był robiony bo się urwał podczas belowania balotów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez McCormickXTX
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Ciągnika MC XTX 185. Problem się zaczął od chwili gdy zaczął świecić błąd  czujnika wysokiego ciśnienia Common rail. Poświeciła jakiś czas i zgasła. Potem wyskoczyły błędy na ehr. Ze jakiś zawór przelewowy padł. Później zauważyłem ze stan oleju w silniku się podniósł oraz w skrzyni biegów.  Co może być tego przyczyną??Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka
    • Przez marcinek_164
      Cześć! 
      W firmie, której pracuję, posiadamy w.w ładowarkę. Nadszedł czas serwisu i wymiany oleju. Do mostów przyszedł taki sam olej jak do przekładni kątowej i do zwolnic (sae80w90), czy można go użyć bez problemów? Producent odnośnie mostów podał tylko, że ma być specjalny do hamulców mokrych. Jak to u was wygląda?
    • Przez tomek14
      Witam mam problem z smarowaniem silnika zetora 7211 robiłem talerzówka ciągnik miał temperaturę cieczy 80-85 stopni i na wolnych obrotach 200-500 obrotów świeciła się kontrolka smarowania a jak się dodało gazu to gasła co może być przyczyną ?
    • Przez rosek11
      Witajcie,
      Ostatnio byłem  ojca Zetorem 7245 i przyczepą D47 z pszenicą. Nidy wszystko dobrze lecz wydaje mnie się że coś nie tak jest z hydrauliką. Tzn. w mojej ocenie z dużym opóźnieniem przyczepa zaczęła kiprować. Musiałem czekać około 10-15 sekund niczym zaczęło podnosić, dodatkowo robiło to chyba zbyt wolno, ponadto opuszczanie też było wolne. Wiem, że tato jakiś czas temu wymieniał chyba jakieś pierścienie w hydraulice bo słabo podnośnik trzymał. Czy ktoś z Was podpowie czym możę być spowodowane to że tak mozolnie działa ta hydraulika. 
      Nie znam słownictwa technicznego związanego z tym tematem ale mimo to myślę że wiecie o co mi chodzi;)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.