sebo1986

Wojsko !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Autosan d46s
sebo1986    229

Panowie co sądzicie o wojsku? dobrze że wprowadzili zawodowe? kto był? jaki pobór? gdzie ? ile byliście? opinie i czego was wojsko nauczyło :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Jak dla mnie powinien być obowiązek wojska w Polsce, a nie tylko kto chce. Wtedy byłaby dyscyplina, no i w razie wojny kraj byłby choć trochę lepiej przygotowany. Te pół roku chociaż. Żadnego chłopaka by to jakoś specjalnie nie odstraszało, albo tak mi się wydaje. Może byłoby mniej emo, pedziuchów w rurkach, zerówkach, różowych koszulach i na każdym zdjęciu robiących dziubki. :P Sam chciałem po skończeniu szkoły średniej zostać zawodowym żołnierzem, ale jednak przekonałem się co do rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Ja też jestem za służbą wojskową, powinna wrócić na stałe !!!


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Byłem w Czarnym na szkółce a później w Morągu koło Poznania jako kierowca-mechanik BWP1. Miło wspominam ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Pewnie że powinna być obowiązkowa. Ja akurat jestem z tych, którzy się na obowiązkową służbę nie załapali, a szkoda, z chęcią bym poszedł


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

W moim przypadku dwadzieścia parę miesięcy , nauczyło mnie pić i kląć

Dobrze że niema poboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzykot    0

obowiązkowa służba no nie wiem czasami z tym były problemy gdy był nieuregulowany stosunek do służby wojskowej. a czasami fakt autentyczny to nawet mając kat. A był ciężko dostać się do wojska (był taki okres) kumpel pani major kupił bombonierkę , kawę i dopiero dała mu przydział, dziwne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

ale jednak to wojsko czegoś uczyło nie ?? był ktoś w Ostródzie?


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
obowiązkowa służba no nie wiem czasami z tym były problemy gdy był nieuregulowany stosunek do służby wojskowej.

Nieuregulowany to może być raczej stolec, :P no ale tak się mówiło, ja byłem z tych "szczęśliwców" co się załapali na służbę wojskową, było to już dawno i z tego okresu nie zapomniałem tylko palić. A tak poważnie, tak pół roku nikomu by nie zaszkodziło, wręcz przeciwnie, myślę że byli żołnierze mają inny pogląd na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

ja bym z chęcią sobie jeszcze z kałacha poszczelał hehe


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To zagadaj z jakimś kierowcą z Rosji i Ci przywiezie :) armia w tak zacofanym i biednym państwie jak Polska to tylko strata pieniędzy, etaty dla kolesiarstwa i rynek zbytu na przestarzałą technologię z zachodu/USA. Dobrze że to znieśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

hehe co jeszcze pamiętacie? pompowaliście od 10 DDC?? kurcze mam gdzieś filmik..

Edytowano przez sebo1986

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też pamiętam numer swojego rozpylacza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

poważnie ? szacunek hehe


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

97-98 Byłem działonowym bwp1 w jednostce Żary,Żagań Świętoszów ,nie tęsknię specjalnie za tym klimatem aczkolwiek czasami było ciekawie.Nie rozumiem jak dziś jednostki wojskowe w Polsce pilnuje ochrona a sprząta sprzątaczka ,bogate mamy państwo a młodzieży w głowach się przewraca,pamiętam jak dzisiaj po przekroczeniu bramy podczas poboru każdy ch*jrak wymiękał na widok fryzjera i zupy mlecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No za PRL-u trochę inne klimaty były w wojsku, nie jeden zwłaszcza ci z miasta, to pierwszą kupkę po przekroczeniu bramy koszar zrobił po tygodniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

ja jak byłem to już w tedy była ochrona, nie było wart i to było chore wg mnie.

case masz racje z tymi ch*jrakami, wojsko równało wszystkich do jednego poziomu, może nie przez całą służbę ale za kota tak było.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj