Polecane posty

Damian_B    23

Wcześniej dawałem priaxor ale cena w tym roku fajna... Na pszenicę pewnie pójdzie priaxor

A jak by azoksystrobina+protio? 

 

Wcześniej dawałem priaxor ale cena w tym roku fajna... Na pszenicę pewnie pójdzie priaxor

A jak by azoksystrobina+protio? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3898

azoxy i protio 90


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25869

Azoksy plus protio będzie lepsze od azoksy plus tebu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107
mysza103 napisał:

Nie ma się co śmiać , jęczmień skosić koło 10 czerwca , i kukurydza z małym fao urośnie na spokojnie 

W tym roku robie doświadczenie z 3 firmami i siejemy qq po jęczmieniu fao od 160 do 220 z tym że dajemy sobie graniczny termin wysiewu 01.07. Okolice Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian_B    23

W tamtym roku coś koło 160 zł litr kosztował. Jakoś wszystkie środki potaniały a to poszło w górę...

Ja na T1 dałem tebu to nie chce dublować. 

A jak by 200g protio i 125 azoksy? Koszt w granicach 120 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    897

Dobrze że wspominacie wariant ekonomiczny na T2 bo już zaczynałem o priaxorze myśleć. Na cerone jeszcze czas? Co roku zwlekam prawie do końca aż pierwsze ości wychodzą i wtedy już się boje jechać 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Uszek1988 napisał:

W tym roku robie doświadczenie z 3 firmami i siejemy qq po jęczmieniu fao od 160 do 220 z tym że dajemy sobie graniczny termin wysiewu 01.07. Okolice Wrocław

Wszystkie z przeznaczeniem na ziarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    979
15 godzin temu, GABBER85 napisał:

U nas jeszcze stoi zeszłoroczna qq 

U nas też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
19 godzin temu, GABBER85 napisał:

U nas jeszcze stoi zeszłoroczna qq 

 

3 godziny temu, Andpol napisał:

U nas też

Moja niedawno żywota dokonała. 

 

 

Talerzówka 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    346

Jęczmień Jakubus. T1 i R1 modusem robione 11 dni temu. Teraz przymierzam się do cerone 0,6l. Jeszcze kilka dni pewnie poczekam ale widać że mocno ruszył do góry. Lubelskie LBL 

IMG_20240410_160354.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu90209    79
Napisano (edytowany)

U mnie już poszło 0,7 moddusa a jak jeszcze popada to pójdzie cerone w ostatnim możliwym terminie.

Edytowano przez Grzesiu90209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    569
8 godzin temu, Andpol napisał:

U nas też

już nie stoi dziś ostro kosili wilgotność 14.9%  a plon nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107
ŻakowskiSławomir napisał:

8 godzin temu, Uszek1988 napisał:

W tym roku robie doświadczenie z 3 firmami i siejemy qq po jęczmieniu fao od 160 do 220 z tym że dajemy sobie graniczny termin wysiewu 01.07. Okolice Wrocław

Wszystkie z przeznaczeniem na ziarno?

U nas głowie się na ziarno uprawia więc tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    216

Piszecie że Tdwójeczka ekonomicznie , ja chyba walne jednak te 0,7 priaxora i 220g tebu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Tak się zastanawiam jak Wy chcecie na tej kuku po jęczmieniu zarobić skoro w plonie głównym ,gdzie plon będzie dużo wyższy niż w tej po jęczmieniu , ciężko będzie wyjść na zero a nakłady takie same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu90209    79

Po jęczmieniu to po 100 kg mocznika i polifoski to maks. Herbicyd tylko na jednoliścienne za 30 zł. Trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodek11500    7

Czy mógłby ktoś bardziej doświadczony polecić jakąś mieszaninę na jedno i dwuliścienne w jęczmieniu jarym? Najbardziej chciałbym pozbyć się owsa głuchego i pytanie czy jest jakaś tańsza alternatywa dla pumy? Czy nie ma co szukać taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj