Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem Bretona bardzo ładnie wyglądał sypał tez nie źle ale zostawiłem Bingo.  Binga było na zbiorniki więcej ale jak by zważyć to nie koniecznie było by na wagę więcej

Opublikowano

panowie mam pytanie odnosnie ktora odmiane owsa wybrac BINGO czy NAWIGATOR?? ktory bedzie lepiej plonowal i wiecej wazyl bo wedlug danych to mtz dla bingo wynosi 43,5 a nawigator 41,5

Opublikowano

W ubiegłym sezonie miałem dwie odmiany, bingo brany z centrali oraz canyon brany od sąsiada a siany już któryś raz. Plon jeszcze nie ważony ale wyraźnie na korzyść canyon. Gdybym gdzieś spotkał w kwalifikacie to chętnie bym kupił.

Opublikowano

Panowie czy w waszych centralach nasiennych można nabyc jeszcze odmiane owsa Szakal najlepiej by bylo w Wlkp siałem te odmiane kilka lat i sprawdzała sie bardzo dobrze i teraz ponownie chciałbym zasiac, Podajcie namiary jesli spotkaliscie w ofercie wlasnie tą odmiane,pozdrawiam;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Czy mogę zrobić kiszonkę z owsa z gorczycą którego przez dwie ostatnie noce trochę omroziło (dwie noce pod rząd po jakieś -3/-4 stopnie)? Taki owies nadaje się jeszcze na kiszonkę? Nie jest za duży może z 20cm. Lepiej w pryzmę czy w bele? Nie  będzie się psuł oraz czy nie zaszkodzi opasą?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez koval103
      Witam!!!
      Jako że nie mogłem znaleźć potrzebnych mi informacji o cenach zbóż, postanowiłem zwrócić się o zapytanie na tym forum. Otóż szukam w jakich cenach mogła by chodzić mieszanka zbożowa : ( owies i jęczmień sześciorzędowy). Województwo Łódzkie  .
      Pozdrawiam !!!
    • Przez kubek123
      Cześć,jestem tu nowy i mam nietypowe pytanie co zasiać w 2016r. żeby jak najwięcej zarobić.Mam hodowlę krów mlecznych ziemia do wyboru to klasa 4,5,6 około 60 ha weźmy pod uwagę też że jest coraz większa susza mieszkamy na woj.mazowieckim
    • Przez Rolnikt25
      Witam ma problem w owsie pojawiło się dużo gorczycy polnej którym chwastoxem to prysną turbo, extra, trio owies ma 3liście to chyba jeszcze zawcześnie na oprysk a czy moge do chwastoxu dodać odżywke typu plonvit z, insol, ekolist nigdy tego nie robiłem więc pytam.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v