Polecane posty

koval103    5

Witam!!!
Jako że nie mogłem znaleźć potrzebnych mi informacji o cenach zbóż, postanowiłem zwrócić się o zapytanie na tym forum. Otóż szukam w jakich cenach mogła by chodzić mieszanka zbożowa : ( owies i jęczmień sześciorzędowy). Województwo Łódzkie  .
Pozdrawiam :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admon1212    10

podobnie jak przedmówca , ale jeśli chcesz mienszanke 50% 40% 10% przenica jęczmień owies to ok 62 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koval103    5

ok dzięki, a fakt że zawiera pszenżyto sześciorzędowe wpływa jakoś na cenę mieszanki czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam mieszankę zbożową jak w tytule w ilości 2,1 tony za 1100zl. przenica, jęczmień i owies. zworkowana po 50kg w miejscowości Szamów koło Witoni. między Kutnem a Łęczycą.

post-110953-0-74548000-1506351087_thumb.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez darek16
      Jak zwalczyć dziki owies w zbożu wiadomo z roku na rok jego jest więcej,Może to przez to ze za dużo dajemy obornika???
    • Przez Ceran
      Sprzedam zboże: owies (5 ton) i żyto (2 tony)- możliwość zakupu również mniejszej ilości. Bardzo dobra jakość! Województwo Mazowieckie, Okolice Sokołowa Podlaskiego i Kosowa Lackiego. Telefon:660 564 131
    • Przez rami
      sprzedam mieszankę zbożową wilości 6 ton 
    • Przez GRDawid
      Witam. Mam do sprzedania owies bezłuskowy z tegorocznych zbiorów. Woj, świetokrzyskie. Zainteresownych proszę o odpowiedz.
    • Przez the1mati1
      Czy mogę zrobić kiszonkę z owsa z gorczycą którego przez dwie ostatnie noce trochę omroziło (dwie noce pod rząd po jakieś -3/-4 stopnie)? Taki owies nadaje się jeszcze na kiszonkę? Nie jest za duży może z 20cm. Lepiej w pryzmę czy w bele? Nie  będzie się psuł oraz czy nie zaszkodzi opasą?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj