U mnie przed siewem 8 marca poszedł snajper 1,0 + chlomazon 100ml (groch ostinato) no i czysto do maja teraz zaczyna wyłazić komosa i nie wiem ale chyba zastosuje pulsar 0.6 l . W ubiegłym roku po takiej dawce komosę super wzięło ale groch stał przez 2tygodnie , myślę jeszcze o dff i metamitronie który w łubinie mi się sprawdził ale nie mam doświadczenia. Dff niby ok ale już raz był dany teraz dublować? Bo dodam że oprysk z przed siewu jeszcze działa bo wychodzi jeszcze sporo gorczycy ale zaraz żólknie